Güvenilir Sex Shop
Ana Sayfa Ereksiyon Geciktirici
ANA SAYFA » TAO SEX SEVİŞME KİTAPLARI

KAMA SUTRA SEVİŞME SANATLARI
KAMA SUTRA SEVİŞME SANATLARI

Ürün Açıklaması ;

KAMA SUTRA, Eski Hintlilerin Sevişme Sanatı
Vatsyayana

Dünyanın en ünlü kitaplarından biri, bir dünya klasiği: ESKİ HİNTLİLERİN SEVİŞME SANATI...

Günümüzden aşağı yukarı iki bin yıl kadar önce yazılmış bu kitaptan öğreneceğimiz ne kadar çok şey var!.. Sağduyu, ılımlılık, neyin ne zaman, nerede yapılacağını bilmek... Haz almayı olduğu kadar haz vermeyi de, hazzı bölüşmeyi, paylaşmayı da bilmek... Sayısız ayrıntılarla, sayısız inceliklerle hazzı doruklara taşımayı, doruklarda yaşamayı da bilmek... Kama Sutra zaman duvarını aşmış, tüm zamanların insanlarına seslenen bir bilgelik kitabı, bir bilgelik öğretisi...
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 18.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

YUMUŞAK SEVİŞME
YUMUŞAK SEVİŞME

Ürün Açıklaması ;

Sevişmeyi uzatmanın hazzı çoğaltmanın yolu

Sevişme bilinçsiz bir koşturmaca olarak kaldığı sürece haz vermekte de haz almakta da yetersiz kalırcinsel açlığı arttırmaktan körüklemekten ağzımıza bir parmak tadımlık bal çalmaktan fazlasını yapamaz.

Herkes az çokiyi kötü sert sevişmeyi bilirbir dereceye kadar da becerir... Ama Yumuşak Sevişme çok az bilinen gizli bir öğretidir. Sert sevişmenin aksine yumuşak sevişmede eşlerin ne olup bittiğini anlamalarına uzun uzun doya doya sevişmelerine her şeyi fark edip hissetmelerine izlemelerine yetecek bol bol zaman vardır. Haz doruklarına çıkıporada uzun süre kalma imkânları vardır.

  • Karezza
  • Taocu Sevişme
  • Tantra
  • İmsak

ve daha birçok yumuşak sevişme öğretisinin incelendiği bu kitapta yumuşak sevişmenin eğitimine ayrılmış bir bölüm de bulunuyor.
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 18.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

TAOCU SEVİŞME VE SEKS
TAOCU SEVİŞME VE SEKS

Ürün Açıklaması ;

TAOCU SEVİŞME VE SEKS

Bir devrim!... Erkek boşalmadan orgazm olabilir mi?.. Bu yöntemi öğrenen erkeğin gücünün sınırı sınırsızlık mı?..

"Taocu Sevişme ve Seks" on üçüncü yüzyılda istilacı Moğollar tarafından yasaklanmış eski Çin seks bilimiyle ilgili kırık dökük bilgileri bir araştırmacının bilimsel bir yöntemle anlayışla bir araya getirip bütünlüğe kavuşturma çabasıdır. Bu kitabın amacı okuyucuya günümüzün insanının şipşakçı sevişme düzeyinin üstüne çıkmayı sağlayacak teknikler öğretmektir. İlk kez çağdaş okuyucu bu kitaptan boşalmanın denetimisevişme biçimleri cinsel güçsüzlüğün yenilgiye uğratılması cinsel isteği arttırıcı öpüşme seks ve uzun ömürlülük konularını öğrenme fırsatını bulacaktır. Kitabın başında İngiltere'nin en başta gelen Çinbilimcisi Joseph NEEDHAM' ın önsözü vardır. Kitabın sonuna da bu konularda çağdaş bilimin son sözü sayılabilecek Masters ve Johnson'un "İnsanoğlunun Cinsel Yetersizliği" adlı kitabından alınan bir bölüm eklenmiştir
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 18.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

SEVİŞEN ÇİFTLERE TAOCU SEVİŞME
KAMA SUTRA SEVİŞME SANATLARI

Ürün Açıklaması ;

SEVİŞEN ÇİFTLERE TAOCU SEVİŞME

Dünyaca ünlü Çin ve evrensel seksbilim uzmanı Jolan Chang bestseller olmuş Taocu Sevişme ve Seks adlı kitabında eski Taocu felsefenin çağdaş cinsel tekniklere nasıl uygulanabileceğini açıklamıştı. Lawrence Durrell' ın sözleriyle: "Chang' ın kitabı eski çağların paha biçilmez bilgeliğinden pek çok şeyi günümüze getiriyor." Bunların başındaysa Cinsel Aydınlanma geliyorkuşkusuz... Taocu Sevişme ve Seks bir seks kitabı olmaktan çok daha önde bir bilgelik kitabı.

Şimdi bu yeni kitabın Jolan Chang seksin ruhbilimsel yönlerini ve kadın erkek ilişkilerini öne alıyor. Birinci kitabın daha çok erkek okuyucuya seslenmesine karşılık bu kitap hem kadınhem erkek okuyucuya eşit oranda sesleniyor. İktidarsızlık ve frijidlik gibi konuları incelerken dünyanın en eski öğretilerinden biri olan Taoculuğun bir yandan da en taze kalmış güncelliğini yitirmemiş bir öğreti olduğunu görüyoruz.

Bu sıcakkolay okunan kitapta Jolan Chang çağların eskitemediği Taoculuk açısından bakarak cinsel mutluluğun yollarını araştırıyor.
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 18.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al


iletisim
Telefon
: (0216) 347 88 73 - (0216) 345 07 87
: (0216) 450 63 07 - (0216) 345 87 22
: (0216) 345 87 23
Turkcell
: (0532) 217 17 06 - (0536) 984 71 63
: (0536) 547 97 64 - (0538) 274 18 42
: (0535) 453 18 93
Vodafone
: (0544) 715 67 82 -  (0543) 542 13 07
: (0545) 595 74 37
Avea
: (0555) 353 76 28 -  (0554) 324 39 42ico Ürün Bana Nasıl Geliyor ? ( Teslimat )
   ico Kredi kartı veya banka havalesi ile yapmış olduğunuz alışverişlerde ürününüz anlaşmalı kargolar ile yollanır

Müşterilerimiz kurye ile kapıda teslimatları  özel motorlu kurye firması aracılığıyla yollanır.

Banka havalesi veya kredi kartı ile alışveriş yapan müşterilerimiz dilerlerse istanbul içinde bir acil talep söz konusu ise  motorlu kurye ile teslimat gerçekleşebilir.
Hassas ürünler ( Kırılacak şişe vb.) koruma kılıflarında paketlenerek kargolanır.


ico Ürünleri Nasıl Pakette Yolluyorsunuz ? ( Paketleme - Gizlilik )
   ico Cinsel Sağlık Ürünleri Size Özel Kapalı Pakette Gelmelidir. Bu Sektördeki birçok firma ürünü sadece kargo poşetine koymaktadır.

Akalite olarak sizin kişisel mahrumiyetiniz herşeyden önemlidir. Biz bilirizki siz paketinizi güvenle almak istersiniz.

Bunun için biz önce istediğiniz ürünü , üzerinde hiçbir ibare olmayan karton kutuya yerleştiririz. Paketiniz kırılmalara ve dışardan görülmelere karşı artık güvendedir. Kargo poşedi kontrol edildiğinde içeriğinde ne olduğu asla anlaşılmaz.

Kargo paketinin üzerinde gönderen kısmında sizi mağdur edecek , utandıracak herhangi bir ibare asla bulunmaz.

Sektörümüzdeki yılların bize öğrettiği bu ayrıntı BİZCE ÇOK ÖNEMLİDİR.

Bizim sizin için düşünüp uyguladığımız bu ayrıntıdan sizde kişisel mahrumiyetiniz için faydalanın. Güvenli Alışverişler.ico Firma Olarak Gizlilik Politikanız Nedir ? ( Gizlilik )
   ico Dünyanın tüm ülkelerinde normal olan fakat ülkemizde garip karşılanan sektörümüzün toplum tarafından ve müşterilerimiz tarafından nasıl anlaşıldığı veya görüldüğünün farkındayız.

Müşterilerimize giden ürünlerin hepsi özenle paketlenir dışardan anlaşılmayacak şekilde gönderilir. Siz sayın müşterilerimizin mağdur olmaması amaçlanarak
paket üzerinde gönderici kısmında shop , sexhop , erotik shop vb.kelimeler asla kullanılmaz. Firmamıza vermiş olduğunuz İsim , adres ,telefon gibi bilgileriniz asla 3. şahısların eline geçmez. Unutmayın sizin değerleriniz bizim için en önemli misyondur.


ico Paketim Kaç Günde Gelir ? ( Teslimat )
   ico
Firmamız siparişinizin ardından ürün stokta ise paketler ve aynı günkargoya verir. Stoklarda yok ise tedarikçi firmalardan tedarik ederek bir sonraki gün kargoya verir.
Ortalama ürün gelme süresi 1 -3 gün arasıdır. İstanbul içinde kurye ile yapılan alışverişlerde , siparişiniz aynıgün ve birkaç saat içerisinde kapınızda olur.Bayan azdırıcı Damla Kaydırıcı Penis Sertleştirici Ürünler Geciktirici SpreyPenis Büyütücü Vakum pomp

Telefonla Siparis


GÜNÜN SÖZÜ