Tam Sertleşmeme

: 4.9/5 Hit: 1191 Puan

Tam Sertleşmeme

Çağımız erkeklerinin cinselliğe verdikleri önem gün geçtikçe oldukça artmakta ve cinsel birleşme sayıları artarak zevkin doruklarına partnerleri ile birlikte çıkmayı istemeleri bir hayli yükselmektedir. Ancak yükselen bu isteklilikler sonucunda erkekler ya da bayanlar büyük problemler ile karşılaşmakta, birbirlerine söyledikleri sözler sebebi ile de kırıcı olmaktadırlar. Böyle durumların sonucunda ise insanlar cinselliğe karşı oldukça soğumakta hatta cinsellik hayatlarının sonuna gelme raddesine ulaşmaktadırlar. Bu problemler arasında günümüz çalışma koşullarından, belirli hastalıklardan, aşırı stresten ya da bunlara benzer birçok sebepten oluşabilecek tam sertleşememe problemi ile daha ereksiyonun başında ya da ilişkinin tam ortasında penisleri sertliğini kaybetmekte, oluşan bu durum karşısında cinsel birliktelik oldukça kısa sürmekte ve partnerler orgazm olamadan ilişki bitmektedir. Böyle durumlarla karşılaşıldığında çoğu insan doktora gitme konusunda tedirginlik yaşamakta, utandığı için kendi bulduğu ya da başkalarının ürettiği yanlış teknikleri denemeye çalışmaktadırlar. Tabiî ki sorunlarının çözüme kavuşmadığını gördüklerinde de daha fazla umutsuzluğa kapılarak kendilerini kötü hissetmeye devam etmekte, bir daha cinsel ilişki yaşamaya korkarak yaklaşmaktadırlar. Bu korkarak yaklaşımları sonucunda da tam sertleşememe gibi durumlar bir hayli yüksek derecelerde devam etmekte ve bu problemden kurtulma oranları da oldukça düşmektedir. Bu problem organik sebeplerden kaynaklanabildiği gibi, insanların psikolojik durumlarından da kaynaklanabilmektedir. Bunların cevabını bulabilmek için doktora başvurulmalı, kontrollü bir şekilde sorunun nereden geldiği araştırılmalı ve gerekli olan çözümler uygulanarak bu durumdan kolayca kurtulma sağlanmış olacaktır.

Tam sertleşememe gibi bir durumda partnerlerin birlikte terapi almaları büyük ölçüde önem taşımaktadır. Sorunun kaynağının belirlenmesi ve uygulanacak yöntemlerin bulunabilmesi için çiftler birlikte tedaviye alınmalı, aralarındaki ilişkinin ne boyutta olduğu, sertleşmenin neden olmadığı ya da cinsel birleşmenin tam ortasında sertleşmenin neden kaybolduğu konusunda doktorların yardımı ile problemin çözümüne inilmelidir. Bu sayede tedavisi gerçekleştirilebilecek bir problem olan sertleşme durumunun çözüme kavuşturulması diğer cinsel durumlara karşı daha kolay olacaktır. Ancak fiziksel olarak bir durum söz konusu ise de kullanılacak ilaçlar, yapılacak cerrahi uygulamalar sonucunda da bunun gibi durumlara oldukça rahat bir şekilde çözüm bulunabilmektedir. Eğer problem fiziksel sebepli bir problem ise doktorlar bu durumu oldukça kolay bir şekilde tespit edebiliyor ve durumu kontrol altına alabilmek için harika çözüm önerileri üretebiliyorlar. Fiziksel kaynaklı olan durumlarda, damarlara bakılıyor, vücuttaki birkaç hormonun varlığına bakılarak erkekler üzerinde bazı testler uygulanıyor. Bu testler sonucunda sertleşememe probleminin nerenden kaynaklandığı konusunda bilgiler ve veriler elde ediliyor. Bu sayede probleme çözüm bulmak daha da kolaylaşıyor. Fakat bazı durumlarda sertleşememe hem organik hem de psikolojik sebeplerden kaynaklanabiliyor. Böyle durumlarda ise testlerin sayısı biraz daha artıyor, problemin belirlenmesi ve çözümünün uygulanması için oldukça yoğun çaba harcanıyor.

 

Ereksiyon Hapı Kategorisindeki Ürünler için TIKLAYINIZ.No: 633 Tags: Sertleşmeme, tam sertleşmeme, sertleşmeme sorunu, tam sertleşemiyorum, çözümü, ilaçları varmı, garantili çözüm