Güvenilir Sex Shop
Ana Sayfa Ereksiyon Geciktirici
ANA SAYFA » REALİSTİK PENİSLER

   
Flash Player Yüklü Değil

Realistik Penis

 Yapay Penis

Yapay Penis

Ürün Kodu: MP 286
Ürün Açıklaması ;


Ten Rengi Yapay Penis

Sağlıklı Ten UyumuRealistik penis

Ursulars Personalities 7.5'' 16.05 cm Tamamiyle et doku 45 derce bükülebilen titreşimli damarlı anal Melez realistik vibratör penis. Ursulars Personalities realistik Vibratör penis ile dilediğiniz mutlulukları kısacası yaşamak istediğiniz orgazmın tadını çıkarın.

Titreşim hızını ayarlayın harika bir seks yaşayın, o titredikçe orgazmın tadını çıkarın.

Fantazi dolu ilişki yaşamak istiyorsanız bu ürünlerimizi deneyiniz. gerçek et dokulu penisle zevkin doruklarına Çıkın.

Not: ürünü kesinlikle güneşte bırakmayınız. Çrün temizliğinde beyaz el sabunu ve ılık su kullanınız. deterjan ve sıcak su ürüne zarar verebilir.

Kişisel hijyen için  için Sizden başkasına kullandırmayın.

Dilerseniz ürünlerin yanında zevk artırıcı kremler sürerek zevkinizi daha da arttırabilir, dilerseniz orgazm sağlayıcılar, Kaydırıcı ürünler kullanarak zevkinizi daha fazla sürdürebilir fantazilerinizi çılgınca yaşayabilirsiniz.

Gerçekçi ten hassasiyetinde yapay penis.

 

Realistik PenisRealistik penis nedir ?

 

Realisticin Türkçe anlamı Gerçeğe uygun, gerçekçilik, mantıklı anlamındadır. Türkçe okunuşu ve yazılışı ise Realistik tir.

Realistik Penis gerçek ölçü ve ebatlarda yapılmış gerçeksi görünüme sahip penise denir.

Realistik penisler nasıl kullanılır ?

Birde Realistik madde vardır. Bu ise penisi imal ederken insan teni hassasiyeti verilmek üzere çeşitli kimyasal maddelerin birleştirilmesiyle ortaya çıkan penisin ham maddesine denir.

 

Gerçekçi Takma Penis

Realistik penis olarak bilinen takma penisler ten hassasiyetinde ve gerçek penisin tüm ayrıntıları ele alınarak üretilir aynı zevki ve hatta titreşimli vibratörler daha fazla zevk verebilmektedir.

 

 

ERKEK ÇREME ORGANI PENİS

          Küçük yaşlardan beri öğretildiği gibi cinslerin organları farklılık göstermektedir. Erkeklerin üreme organları vücudun dışında bulunur ve sarkıntılık yapabilir. Erkek üreme organının genel olarak adı penis olarak bilinir. Penis, idrar ve üreme salgısı yapan bölümün etrafını sarmaktadır. Sünger yapısı bulunduğu için sertleşme öncesi yumuşaktır. Kan damarları bu bölgede sıklıkla belirebilir. Penisin ucunda (baş kısmında) bulunan açıklıkta idrar ve sperm sıvısı (meni) vücuttan uzaklaştırılır. Mastürbasyon veya herhangi bir cinsel uyarıda damarlardaki kanlar hareketlenir, süngerimsi olan penis sertleşir. Bu olaya da genel olarak Ereksiyon ismi verilmektedir. Penisin en son bölümünün altında erkek tesisleri bulunmaktadır. Bu kısımda yumurtalıklar, deri ile kaplı torba şeklinde ki alanda muhafaza edilmektedir. Penisi kaplayan deri vücudun başla yerinde bulunmayan deri türündedir. Çünkü ergenlikten itibaren penis, genişler, kalınlaşır ve renk değişikliğine uğramaktadır. Torbaya benzeyen bu bölgedeki yumurtalıklar da penis gibi ergenlikten itibaren gelişmeye başlar. Ergenlikte küçük olan testisler yetişkin bir birey olunca 20-30 gr. Ağırlığında ve 5 santimetre uzunluğunda olmaktadır. Testislerin erkeklere vereceği tek işlev spermi üretmek ve erkeklik hormonunu sürekli olarak salgılamasıdır.

          Erkeklerin cinsel organlarının yani penislerinin genel olarak çok hastalığa yakalandığı ispatlanmıştır. Penisin lezyonları, çeşitli mikrop veya enfeksiyonlara bağlı hastalıklardır. Bu hastalıklar deri hastalığı grubuna girdiği için penisin kansere ya da birçok deri hastalığına yakalanması büyük ihtimal taşımaktadır. Cinsel uçuk (Herpes Genitalis) hastalığı ve cinsel siğillerin (HPV) sebep olduğu hastalıklar genç ve sürekli olarak ilişki içerisinde bulunan insanlarda görülebilmektedir. Penis hastalıkları arasında uyuzda yerini almaktadır. Bu hastalık deriden deriye geçmektedir. Bu durumda cinsel ilişki süreçlerindeki hijyenin önemi çoğu kişi tarafından anlaşılır hale gelmesi gerekmektedir. Diğer sık rastlanan başka hastalık, sedef hastalığıdır. Sedef hastalığı, erkeğin genital bölgesinde farklı görünüşlere sahip olarak çıkmaktadır. Bunları gören erkek, aşırı derece tepki gösterebilir. Erkeklere genital yönden en çok hastalık bulaştıran ürünler, Prezervatif markaları veya hijyenik deodorant spreyleridir. Squamos Cell Karsinom hastalığı kanser olarak penisin sıklıkla karşılaştığı hastalıktır ancak halk arasında pek görülmez, nadirdir.

          Size bu hastalıkların bazılarını daha açıklayıcı şekilde anlatabilmekteyiz; Son zamanlarda erkeklerin sürekli doktora başvurması gözlemlenmektedir. Bunun en temel sebebi cinsel bölge lezyonlarıdır. Bu lezyonlarda siğillerdir. Siğil virüsünü HPV virüsü tahrik eder. Tahrik başarılı olduğu zaman siğillerde oluşum göstermektedir. Siğil bir insanda 15-20 arası veya ülkemizde %1 ihtimalinde bu virüs tahmin edilebilmektedir. Bazı insanlarda da ister bütün virüsler olsun herhangi bir olumsuz problem durunu oluşturmaz ancak satılan ürünlerde kalitenin her zaman ön planda olması gerekmektedir. Aksi takdirde ürünün içerisinde bulunan mikrop size bulaşır ancak vücudunuz kuvvetliyse virüslerin belirginliğinden haberdar olmanız beklenmemelidir. Bu durumda gireceğiniz veya girdiğiniz cinsel ilişki sürecinde baydan bayana virüs bulaşma tehlikesi vardır. Siğil hastalıklarında taşıyıcı olan her zaman erkek olarak bilinir. Günümüzde siğil hastalığının birçok çeşidi bulunma bile genel de her zaman aynı türüne rastlanmaktadır. Sizde en ufak bir noktada şüpheleniyorsanız, sağlık kuruluşlarına başvurmanız önerilmektedir. Uyuz, daha öncede belirttiğimiz gibi Sarcoptes Scabie Hominis ile meydana gelen erkek penis hastalığıdır. Uyuzlaşmış virüs türleri, penis şaftına sıklıklarla yerleşirler. Hastalığın uyarılma zamanı, geceleri gerçekleşir veya banyodan sonra rahatsız edici kaşıntılar başlamaktadır. Uyuz daha çok AIDS hastalığı bulunan kişilerde görülmektedir. Ancak uyuz olan kişi AIDS olacak diye bir kural yoktur. Uyuz hastalığının tedavisi için doktorunuzdan alacağınız kremi bölgeye sürüp, emdirmelisiniz daha sonra 8 ila 14 saat sonra yıkamanız gerekmektedir. Krem dışında farklı tedavi yöntemleri de uygulanabilir fakat bu tedaviler uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Sedef hastalığı erkek organını büyük oranda etkileyebilir ve sinir bozucu deri hastalıklarından bir tanesidir. Testis üst bölgeleri, penis üzeri ve penis çevresi sedef hastalığına yakalanabilir. Tedavisi ise uzman doktorlar tarafından lokal klinik ile yapılmaktadır. Penis hastalıklarından biri, Liken PLANUS hastalığıdır. Bu hastalık %25 oranında yapışıklık sağladığı için tutup koparılması doğru değildir. Alacağınız ilaçlarla birlikte hastalıklardan kısa süre sonra kurtulabilirsiniz. Balanit hastalığı, sebebi olmayan fakat iyi huylu bir hastalık türüdür. Hastalık ileri yaştaki sünnetsiz kişilerde görülür. Çlkemizde bu yüzden balanit hastalığı yaygın değildir. Teşhis kesinlikle zordur ve ancak doktorlar tarafından araştırmalarla birlikte ortaya çıkarılır.

          Penis hastalıkları dışında mastürbasyon veya ilişki konusu da önem taşımaktadır. Erkek üreme organı penis olduğu için belirli yaşlardan sonra (ergenlikten sonra) cinsel ilişki isteği duymaktadır. Bu istediği yok etmek imkânsızdır ancak bir süreliğine dindirilebilir. Cinsel ilişki arzusunu dindirmenin üç yolu bulunmaktadır. Bu yollar; Cinsel ilişki kurmanız, mastürbasyon yapmanız ve iradenizin ya da konsantrasyonunuzun yüksek olması gerekçesidir. Cinsel ilişki içerisinde penisinizin isteğini dindirirseniz mastürbasyon yapmanıza kesinlikle gerek kalmayacaktır. Fakat mastürbasyon yapmanız gerekiyorsa, belirli aralıklarla beraber mastürbasyon yapmanızda hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Dünya genelinde bazı ülkelerde mastürbasyona kötü yaklaşılmaktadır. Çeşitli hastalıkların mastürbasyon yüzünden başladığı, kısırlığın ve iktidarsızlığın bu yönden gerçekleştiğini öne sürenler olmuştur. Toplumun geneli mastürbasyon işleminden uzaklaştırılsa tecavüz olaylarında artış olacağını gözlemleyebilirsiniz. Bu durum kesinlikle erkeğin kendi dayanıklılığına kalmış bir durumdur. Mastürbasyon yapmak için saklanmak ve korunmak gerekmez. Akside mastürbasyona daha çok zaman ayırmanız, zevkin daha çok artmasına yarayabilmektedir. Erkeklerin genelde kafalarına taktığı sorun penis boyudur. Penis boyu küçük olan erkekler, cinsel ilişkiden çekinebilirler. Bu durum ellerinin altında olsa bile ilişkiden kaçmaya çalışırlar. Bir penisin 17-20 cm gibi büyük rakamlara ulaşması, ileride ilişki sürecini zora sokabilir. Karşı cins, sürekli olarak bu durumdan rahatsız olacağı için penis boyundan çekinebilmektedir. İdeal penis boyu erkekler için 12-15 cm arasıdır. Karşı cinsin zevk alma noktası vajinanın ilk iki santimlik kısmıdır bu yüzden kadınlar, kızlıklarını bozmadan aşırı derece zevk alabilirler. Halk arasında yaygın olan bir kelime vardır. Bu kelime; â??Boyu değil, işlevi önemliâ? kelimesidir. Kesinlikle doğru bir anlam içermektedir. İşlev denilen kısım, erkeğin boşalmasını öne sürer. Erken boşaldıktan sonra penis boyunun küçük veya büyük olması hiç önem taşımaz. Erken boşalma sorununu ortadan kaldırmak için mastürbasyon ile destek alabilir, kayganlaştırıcı kullanabilirsiniz.

          Mastürbasyon yaparken öncelikle kısa sürede bitirmemeye özen gösterilmelidir. Erken boşalma hissini yok etmek için yavaş biçimde aralıklarla mastürbasyon tamamlanabilir. Ek olarak kayganlaştırıcı yardımı alındığında erken boşalma ortadan yok olur. Penise sürülen kayganlaştırıcı kremler, cinsel ilişki sürecinde birçok zevki arttırarak daha keyifli dakikalar geçirmenizi sağlamaktadır. Penis ile alakalı sorunlarınız olmaması için en baştan küçük sorunlarda doktorunuza başvurarak gerekli önlemleri alabilirsiniz. İlişkide gerekli olan cinsel ürünler, penisle ilgili bilgiler çeşitli araştırma alanlarında bulunmaktadır. İlişkilerinin her iki cins içinde iyi geçmesi, devamlılığı arttıran ve mutluluğun temeli olan sürecin kuvvetlenmesini sağlamaktadır. Bunun için herhangi bir olumsuz problemle karşılaşmamak için penisinizin hijyenik olması her açıdan önem taşır. Derisinin yapısından kaynakların her sorun, ileride hastalığa ve geri dönüşü olmayan problemlere yol açabilir. Unutmayın ki hiçbir hastalık küçümsenmeyecek kadar büyük önem taşımaktadır. En ufak rahatsızlığınızda doktorunuza başvurmanızı öneririz.

 

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yapay Penis

Yapay Penis

Ürün Kodu: MP 284
Ürün Açıklaması ;


Morpheus Realistik Penis

Sağlıklı Ten UyumuRealistik penis

Morpheus Realistik Penis

Titreşimli, kademeli titreşim hız ayarlı.

Realistik damarlı uyarıcı yüzeyli, doğal insan dokusunda

Vantuzlu her yüzeye yapıştırarak kullanılabilen.

inceden başlayıp kalınlaşan yumuşak oval başı.

gerçek penisin tüm hatları ele alınarak üretilmiş.

Kermer ile kullanılabilir özelliğe sahip

19 cm boy, 7.5 inc realistik penis.

Gerçekçi ten hassasiyetinde yapay penis.

 

Realistik PenisRealistik penis nedir ?

 

Realisticin Türkçe anlamı Gerçeğe uygun, gerçekçilik, mantıklı anlamındadır. Türkçe okunuşu ve yazılışı ise Realistik tir.

Realistik Penis gerçek ölçü ve ebatlarda yapılmış gerçeksi görünüme sahip penise denir.

Realistik penisler nasıl kullanılır ?

Birde Realistik madde vardır. Bu ise penisi imal ederken insan teni hassasiyeti verilmek üzere çeşitli kimyasal maddelerin birleştirilmesiyle ortaya çıkan penisin ham maddesine denir.

 

Gerçekçi Takma Penis

Realistik penis olarak bilinen takma penisler ten hassasiyetinde ve gerçek penisin tüm ayrıntıları ele alınarak üretilir aynı zevki ve hatta titreşimli vibratörler daha fazla zevk verebilmektedir.

 

 

 

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Mini Realistik Gerçekci Penis, Vibratör

Mini Realistik Gerçekci Penis, Vibratör

Ürün Kodu: MP 649
Ürün Açıklaması ;


Mini Realistik Penis 12 cm uzunluğunda


Mini ufak boy , gerçek gibi Realistik Penis, Vibratör

12,5 cm boyutlarında yumuşak gerçek gibi dildo penis.Baş kısmı kıvrımlı ve hafifçe renkli tam bir gerçek fantazi penisi. Ufak boyutlarda bir penis istiyorsanız size tam istediğiniz ürün olduğunu söyleyebiliriz.

 

Vantuzlu yapısı ile sabitlenebilir.Banyoda duvara ve seramiğe sabitlenir.Fantazileriniz için bu boyutlardaki penislerin kaliteli çeşitleri arasındadır.

 

Realistik gerçek et dokusuna yakın yapısı ile daha zevkli cinsel fantazi yaşayabilirsiniz. Bayanlar Fantazilerinizi yeniden yaşamak için size vibratörümüzü öneririz.Hem ekonomik fiyatlı hemde gerçeğe yakın görünümü ile mini penis dildo.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 61.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Realistik Penis, Cabsglide Kayganlaştırıcı jell Ve Protez Penis Kemeri Seti

Realistik Penis, Cabsglide Kayganlaştırıcı jell Ve Protez Penis Kemeri Seti

Ürün Kodu: MP 1051
Ürün Açıklaması ;


Realistik Penis, Cabsglide Kayganlaştırıcı jell Ve Protez Penis Kemeri

Realistik Penis, Cabsglide Kayganlaştırıcı jell Ve Protez Penis Kemeri Seti

19 Cm uzunluğundaki realistik penisinizi belden bağlamalı takma penis olarakda kullanmak istermisiniz ?

Realistik penis, kayganlaştırıcı jel ve protez penis külodu beraber tek sette.

3 ürün beaber hem uygun hemde kullanışlı. Yıllarca kullanabileceğiniz deri kemer kayış ve realistik penis.Yanında kayganlaştırıcı jelle beraber.

Kapalı pakette teslimat yapılır.Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 213.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yapma Penis, Kaydırıcı jel, kemerli penis

Yapma Penis, Kaydırıcı jel, kemerli penis

Ürün Kodu: MP 1052
Ürün Açıklaması ;


Yapma Penis, Kaydırıcı jel, kemerli penis

Yapma Penis, Kaydırıcı jel, kemerli penis

16 cm boyunda realistik yapma penis. Motorlu ve titreşim ayarlı. Vantuzlu, sert yüzeylere sabitlenebilen yapışkanlı realistik penis vibratör. Realistik yapay penisinizi takma  penisli külot olarakda kullanmak istermisiniz ?

REALİSTİK PENİSİNİZİ KEMERİ İLE YAPMA PENİS OLARAK KULLANMAYA YARAR DERİ KEMER VE KAYDIRICI JEL. Hepsi tek sette.

Memnun kalacağınız tercih edilen protez penis. 3 ürün indirimli fiyat. 

Çzel latex malzeme. Yurtdışından ithaldir. Ten rengi penis. Cinsel fantazilerinize özel oluşturulmuş yapma penis seti.Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 189.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Realistik penis modeli, çeşitleri 13 cm uzunluğunda

Realistik penis modeli, çeşitleri 13 cm uzunluğunda

Ürün Kodu: MP 1645
Ürün Açıklaması ;


Realistik penis

REALİSTİK PENİS

Realistik penis cinsel hayatınıza anlam katan cinsel ürünler kategorisinde yer alan ürünler arasında bulunmaktadır. Gerçeğe yakın görünümü ve özelliği itibari ile cinsel yaşamınızdaki yalnızlığa son vermek istiyorsanız bu ürünü cinsel satış mağazaları ziyaretinde bulunarak ya da seksshop web site ziyaretlerinde bulunarak ürün siparişinizin kısa zamanda tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. 10- 15 cm arası gerçek penis boyutunda bulabileceğiniz bu ürünü aynı zamanda 20 cmâ??e kadar uzayabilen ürün özelliğine sahip penis olarak da bulabilirsiniz. Çrün siparişlerinizi verirken web sitelerinde inceleyebileceğiniz cinsel ürünleri incelediğiniz zaman titreşimli ve titreşimsiz özelliğe sahip realistik penisleri ve fiyatları hakkında bilgi edinme imkanı edinebilirsiniz. İster el ile manuel olarak kullanabileceğiniz isterseniz titreşimli şekilde çalışabilen motorlu cinsel ürün seçiminizi realistik penis tercihinde bulunarak cinsel yaşamınıza ayrı bir anlam katmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise ten renginde ve gerçek cilt yapısını andıran görünümü- ten rengi- damar yapısı ile sizlerin aradığınız kalitedeki cinsel birleşmeleri sizlere verecek olan realistik penis tercihini gerçekleştirmek için cinsel ürün satış mağazaları arasından kaliteli ürün bulabileceğinize inandığınız mağaza ziyaretlerinizi kısa zamanda gerçekleştirebilirsiniz. Cinsel hayatınızda zevkli anlar yaşamaya ihtiyaç duyuyorsanız cinsel ürünler arasından sizi tatmin edecek olan bu ürün tercihinde bulunmanız sizler için kaçırılmaz fırsat seçenekleri arasında yer alacaktır. Vajinaya sokma veya sürtme şeklinde birleşmelere rehberlik edilecek olan bu ürün seçimini yaparken Zenci kişilerle birliktelik yaşama arzusu içerisinde olanlar için özel üretilmiş olan siyah cinsel ürünler arasından da tercihte bulunarak hayallerinizdeki birleşmeyi gerçekleştirebilme imkanını değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Temizleme işleminin de oldukça basit olduğu bu cinsel ürünler arasından seçiminizi yaparken ekonominize uygun olan ürün tercihini fiyat seçeneklerine birkaç mağazadaki fiyatlarla karşılaştırmada bulunarak yapabilme şansınızı da değerlendirebilirsiniz.

 

Cinsel hayatınızdaki düzensizliği gidermek ve bekarlık sorununuz için kısa zamanda cinsel hayatınızda aydınlanma gerçekleştirecek olan bir cinsel ürün seçiminde bulunmak istiyorsanız realistik penis sizlerin olmazsa olmaz seçenekleriniz arasında yer alacaktır. Diğer adı olarak vibratör ismi ile de bilinen realistik penis kadınların cinsel arzularını tatmin etmek amacı ile üretilmiş olup son derece yumuşak dokusu ile birçok kişinin hayallerini süsleyen ürünler arasında yer almaktadır. Çzellikle dul bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alacak olan bu cinsel ürünler sizi yumuşak dokusu ile tahmininizden daha kolay erekte ederek cinsel hayatınızdaki mutsuzluğunuzu bir rafa kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Güneş ve aşırı sıcak ortamlarda kalan realistik penisiniz çabuk bir şekilde bozulabilir. Bu konuda özellikle titiz davranmalısınız. Temizlik konusuna da dikkat etmediğiniz zaman sizin cinsel hastalıklarla mücadele etmenize sebep olacak olan bu cinsel ürünü ılık ve sabunlu su ile temizleme işlemi gerçekleştirerek kendinizi garanti altına alabilirsiniz. Bu temizleme işlemini her cinsel birlikteliği gerçekleştirme işleminizin ardından gerçekleştirmelisiniz ki aradığınız hijyen teminatına bir an önce kavuşma hayalinizi gerçekleştirmiş olabilin. Çrün temizliğini asla sıcak su ve deterjan ile gerçekleştirmemeniz gerektiğini de asla unutmamalı; bu tarz bir temizleme işlemini hiçbir zaman gerçekleştirmemelisiniz. Gerçekçi görünümü ile cinsel birliktelik için kendi kendinize cinsel ortama hazırlanabilmenize yardımcı olacak olan realistik penisler yumuşak dokusu ve ortalama 16 cmâ??lik yapısı itibari ile yere yapışabilme özelliğine de sahiptir. Her türlü zemine yapışabilme özelliği ile tercih edilebilirliğini üst noktalarda tutabilen bu ürün yapışma kolaylığı ile ürün kullanımını kolaylaştırıcı rol oynamaktadır. Damarlı ve testisli bir yapıya sahip oluşu bu ürünün özelliğini ve gerçekçi görünümünü arttırıcı rol oynayan cinsel ürünler arasında yer almaktadır. Tek başınıza yaşayacağınız cinsel deneyimleri eşsiz kılmanıza yardımcı olacak olan realistik penis seçimleriniz ile yüzünüzü güldürecek gecelere merhaba diyebilecek; cinselliği doyasıya yaşama fırsatı edinebileceksiniz. Cinselliği illa ki iki kişilik yaşayacaksınız gibi bir kaidenin olmadığını size anlatacak olan bu ürünü seçmek için güvenilir cinsel ürün satış mağazası ziyaret işlemlerinizi gerçekleştirmek için hazır mısınız?

 

Realistik penis arayışınızı cinsel ürün satış mağazası ziyaretiniz ile tamamlama tercihinizi web sitemizi ziyaret ederek gerçekleştirmeniz durumunda uzun süreli kullanım gerçekleştirebileceğiniz bir ürün sahibi olmanın mutluluğunu tadabileceğiniz konusunda size garanti verebiliriz. Gerek web sitemizin güvenilir bir site oluşu gerekse en ekonomik ürün temini gerçekleştiren bir site oluşu sizin en son teknolojik ürünlerle buluşmanıza önderlik ettiği gerçeğini de karşınıza çıkarmaktadır. Tırtıklı yapısı ile uyarılma hızını ve zamanını daha iyi gerçekleştirmenize yardımcı olan realistik penislerimiz sitemizde bayanlarımızın hızla tükettikleri ürünler kategorisindeki yerini korumaktadır. Bükülebilir mile sahip oluşunun yanı sıra ürünümüzün aşınma önleyici malzemeden yararlanılarak üretilmesi ürüne olan talebi arttırıcı rol oynamaktadır. Realistik penisler arasında yer alan motorlu realistik penisler pil ile kolay bir şekilde çalışabilmektedir ve uzun süre kullanım sağlayabileceğiniz şekilde pil harcaması yapmaktadır. Sizler için oldukça ekonomik bir cinsel ürün olarak tasarlanan realistik penisler arasındaki titreşimli özelliğe sahip olan vibratörler cilt dostu malzemeden üretilmiş ve hız ayarını sizlerin yapabileceğiniz ürünler şeklinde size seçebilme özgürlüğü verecek şekilde karşılamaktadır. Su geçirmeyen özelliğe sahip olan realistik penisler duşta, banyoda, jakuzide kolaylıkla kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bayanların en çok tercih ettikleri vibratör seçenekleri arasında yer alan klitoral uyarıcı özelliğe sahip olan vibratörlerde birçok kişinin olmazsa olmaz tercih seçenekleri arasında yer almaktadır.

 

Realistik penis çeşitleri arasında yer alan kontrol edilebilir hız ayarı bulunan penisler de en çok alınan ürünler arasında sizin cinsel hayatınızda uzun süredir yaşamadığınız birliktelikleri yaşarken gelecekte geçireceğiniz özel anların hayalini kurmada bile sizlere rehber olmaktadır. En büyük boyutta realistik penis benim olmalı diyenler arasında iseniz 20 cmâ??lik boyu ile karşınıza çıkan titreşimli ve duyarlılığı yüksek olan cinsel ürün seçiminde bulunarak hayatınız adına ayrı bir anlam katabilirsiniz. Dilerseniz realistik penis seçiminizi gerçekleştirirken kumandalı penis seçenekleri ile karşınıza çıkan ürünleri de inceledikten sonra karar vermeniz tavsiye edilmektedir. Çretim ve dağıtım bakımından son derece güvenilir malzemelerden yapılmış olan realistik penisler çevre dostu malzemeden yapılmış olması nedeni ile de cinsel ürünler arasından seçilebilir konuma yükselebilen ürünler listesine girmeyi başarmıştır. Sağlıklı ürünler kullanan bir tüketici olmalıyım diyenlerin gördükten sonra asla vazgeçemeyecekleri ürünler listesine girebilmeyi başarmış olan realistik penis çeşitlerini sitemizde inceleyip bir an önce bu ürün sahibi olmaya karar verdiyseniz mutlaka ürün görsellerimizi inceleyerek karar verme aşamasına geçmelisiniz. İster anal ister vajinal kullanıma uygun olarak kullanım özelliğine sahip olarak yararlanabileceğiniz bu ürün seçiminizi gerçekleştirirken kendinizi cinsel hayatında mutlu insanlar kategorisinde göreceğiniz konusundaki garanti ürün satışını tamamlamadan sizlere tanınmaktadır. Siz de tercih işleminizi gerçekleştirirken cinsel ürünlerimiz arasından en sağlam, en güvenilir, en çevre dostu, en teknolojik, en ekonomik ürün sahibi olabilme fırsatını sizlere verecek olan realistik penis çeşitlerimizi inceleyerek yatak odanızda elinizin altında bulunabilecek bir noktaya bu ürünü yerleştirme tercihiniz için zaman kaybetmeden harekete geçmeye ne dersiniz? Siz de cinsel hayatınız adına kaliteli ürün tercihinizi kısa zamanda gerçekleştirmeye ve cinselliği doyasıya yaşamaya hazır mısınız?

13 cm uzunluğunda çok yumuşak realistik penis. Su geçirmezdir banyoda duşta kullanılabilir. Titreşim ayarlıdır ( Çoklu hız ayarı vardır). Ekonomik fiyatlıdır. Haifce tombul model. Gerçekci penis. 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 129.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yapay Vibratör Penis

Yapay Vibratör Penis

Ürün Kodu: MP 261
Ürün Açıklaması ;


Vac u Lock Toplu Realistik Vibratör

Sağlıklı Ten Uyumu

Realistik PenisEvde Kendinizi Yalnız Hissediyorsunuz ve Farklı Pozisyonları Çok Seviyorsunuz !!!

O Zaman Bu Çrünümüz Tam Size Göre

18 Cm Uzunluğunda 4 Cm Çapında , İnsan tenini Aratmayacak  Gerçekçi Dokusu İle Farklı Zevkleriniz Gerçeğe Dönüştürecek.

 

Realistik Penisİster Tou şişirip Değişik Pozisyonlar Deneyebilir , Dilerseniz de Topsuz şekilde Vibratör Olarak Kullanabileceğiniz Bu Çok Çzel Farklı Model Sizi Bekliyor.. 


 Topa montalı özel tasarım realistik penis
 Kolay ve rahat kullanılabilir farklı bir model
 İster topu ile ister elde kullanılabilir
 Söküp takması çok kolay ve pratik
 İnsan tenine benzer süper doku
 Orjinal USA kalitesinde süper model

Not: Her kullanım sonrasında ılık su ve beyaz sabun ile temizleyiniz. Kesinlikle güneş altında bırakmayınız, sıcak kaynar su ve deterjan kullanmayınız.

Farklı zevkler yaşamak isteyenlere özel


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 299.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Hafif Melez Renk Yapma Penis

Hafif Melez Renk Yapma Penis

Ürün Kodu: MP 285
Ürün Açıklaması ;


Hafif Melez Renk Yapma Vibratör

Sağlıklı Ten UyumuRealistik penis

Ursulars Personalities 7.5'' 19.05 cm Tamamiyle et doku 45 derce bükülebilen titreşimli damarlı anal Melez realistik vibratör penis. Ursulars Personalities realistik Vibratör penis ile dilediğiniz mutlulukları kısacası yaşamak istediğiniz orgazmın tadını çıkarın.

Titreşim hızını ayarlayın harika bir seks yaşayın, o titredikçe orgazmın tadını çıkarın.

Fantazi dolu ilişki yaşamak istiyorsanız bu ürünlerimizi deneyiniz. gerçek et dokulu penisle zevkin doruklarına Çıkın.

Not: ürünü kesinlikle güneşte bırakmayınız. Çrün temizliğinde beyaz el sabunu ve ılık su kullanınız. deterjan ve sıcak su ürüne zarar verebilir.

Hastalık kapmamak için Sizden başkasına kullandırmayın.

Dilerseniz ürünlerin yanında zevk artırıcı kremler sürerek zevkinizi daha da arttırabilir, dilerseniz orgazm sağlayıcılar, Kaydırıcı ürünler kullanarak zevkinizi daha fazla sürdürebilir fantazilerinizi çılgınca yaşayabilirsiniz.

Gerçekçi ten hassasiyetinde yapay penis.  

Realistik PenisRealistik penis nedir ?

 

Realisticin Türkçe anlamı Gerçeğe uygun, gerçekçilik, mantıklı anlamındadır. Türkçe okunuşu ve yazılışı ise Realistik tir.

Realistik Penis gerçek ölçü ve ebatlarda yapılmış gerçeksi görünüme sahip penise denir.

Realistik penisler nasıl kullanılır ?

Birde Realistik madde vardır. Bu ise penisi imal ederken insan teni hassasiyeti verilmek üzere çeşitli kimyasal maddelerin birleştirilmesiyle ortaya çıkan penisin ham maddesine denir.

 

Gerçekçi Takma Penis

Realistik penis olarak bilinen takma penisler ten hassasiyetinde ve gerçek penisin tüm ayrıntıları ele alınarak üretilir aynı zevki ve hatta titreşimli vibratörler daha fazla zevk verebilmektedir.

 

 

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 129.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Titreşimli 21 cm boyunda Realistik penisler

Titreşimli 21 cm boyunda Realistik penisler

Ürün Kodu: MP 753
Ürün Açıklaması ;


Motorlu 21 cm Boyunda Realistik penis


Titreşimli realistik et hassasiyetinde 21 cm büyüklüğünde penis

Realistik et hassasiyetinde titreşimli realistik penis, 21 cm boyunda ten rengi vantuzlu model.

Vantuzu sayesinde sert yüzeylere, seramiğe kolaylıkla yapıştırılıp sabitlenir.

 

Motorlu şiddet ayarlıdır. İstenilen seviyede titreşimi ayarlanır. Titreşimli realistik et hassasiyetinde penis size kapalı pakette ulaştırılır. Güvenerek sipariş verebilirsiniz.

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 139.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Realistik Testisli Penis, kayganlaştırıcı jell, Protez Penis Külotu Beraber Tek Sette

Realistik Testisli Penis, kayganlaştırıcı jell, Protez Penis Külotu Beraber Tek Sette

Ürün Kodu: MP 1032
Ürün Açıklaması ;


Kemerli Penis, Kayganlaştırıcı, Külot

Realistik Testisli Penis, kayganlaştırıcı jell, Protez Penis Külotu Beraber

Realistik testisli penisinizi artık takma külotlu penise döndürebilirsiniz. 21 cm boyunda , testisli, motorlu ve titreşim ayarlı, et hassasiyetinde penisle beraber 120 ml kayganlaştırıcı cabsglide jell ( Takma penis, realistik penisle beraber prezervatif ile uyumlu su bazlıdır. ) ve REALİSTİK PENİSİNİZİ TAKIP TAKMA PENİS HALİNDE kullanabileceğiniz deri külot.

Hepsi uygun fiyatlı sette satışa sunulmuştur. Kapalı pakette teslimat yapılır. Çdemenizi setinizi teslim alırken yapabilirsiniz.

3 ÇRÇN BERABER TEK SETTE VE UYGUN FİYATA.Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 179.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Ufak Realistik Belden Bağlamalı Külotlu Penis

Ufak Realistik Belden Bağlamalı Külotlu Penis

Ürün Kodu: MP 1056
Ürün Açıklaması ;


Ufak Realistik Belden Bağlamalı Külotlu Penis

Ufak Boy Realistik Belden Bağlamalı Külotlu Penis

12,5 cm uzunluğunda realistik ufak penisinizi külotlu belden bağlamalı penis olarakda kullanabilirsiniz. Deri kemerli kısma realistik penisinizi takınız ve kemerli penis olarak kullanın.Yanında kayganlaştırıcı jeli ile beraber 3 lü sette. Kapalı pakette size ulaştırılacaktır. Kapıda ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 


 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 129.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Gerçek penis, 25 cm uzunluğunda, testisli, et görünümünde dildo penis

Gerçek penis, 25 cm uzunluğunda, testisli, et görünümünde dildo penis

Ürün Kodu: MP 1301
Ürün Açıklaması ;


Gerçek penis

Gerçekçi, testisli, 25 cm uzunluğunda, gerçek görünümlü, dildo vibratör penis

     Gerçekçi, testisli, 25 cm uzunluğunda, gerçek görünümlü, dildo vibratör penis;  Günümüzde cinsel ürünlerin ve bu yönde yardımcı ürünlerin satışa sunulduğu erotik shopların sayısı oldukça artmıştır. Eskiden bu gibi konuların uluorta konuşulması bile mümkün değil iken, şimdilerde herkes ihtiyaç duyduğu cinsel ürünü gidip beğenip, parasını ödeyip, marketten peynir alır gibi alabilmektedir. Cinsel ürünler içinde en çok ilgi gören ve en fazla ürün çeşitliliğine sahip olan vibratör adı verilen yapay penislerdir.

      Vibratörlerin amacı vajina içine yerleştirilip, türüne göre hareket kabiliyetli ya da manuel kullanıma uygun olarak hareket ettirilerek zevk dürtüsünün ulaşmaktır. Bu amaca hizmet eden vibratörler, kullanıcının arayışına göre farklı boy ve modellerde üretilmektedir. Ancak her alanda yaşadığı konfor hissini bu alanda da yaşamak isteyen kullanıcıya birebir insan teni hissini vermek amacı ile sürekli yeni modeller üretilip piyasaya sürülmektedir.  Çzellikle gerçekçi, testisli, 25 cm uzunluğunda, gerçek görünümlü, dildo vibratör penis modelleri müşterilerin ilgisini çekmektedir. Bu vibratör modelini ilgi çekici kılan özellikleri incelendiği zaman,  adından da anlaşılacağı gibi gerçeğe en yakın hissi vermesidir. Gerçek penis ile birebir uyum içinde olan bu erotik oyuncak, boyu sayesinde arzu dolu bayanı tatmin edebilecek özelliktedir. En uzak noktaya ulaşabilen bu vibratör modeli kadının tatmin eşiğini yükseltecek ve daha kaliteli orgazm olmasına yardımcı olacaktır. Kullanıcıları bu vibratöre çeken diğer bir özellikte testisli ve gerçek görünümlü oluşudur. Elle dokunulduğunda dahi kullanıcıya gerçeklik hissi tattıran bu ürün ile çiftler yatak odalarının sıkıcı ve rutin, kasvetli havasından kurtulacak ve her bir birliktelik bir öncekinden daha çok zevk verecektir.

    İnsanlar aynı yemek yeme esnasında doymayacak hissinin hâkim olması gibi, cinsellikte de sevişme esnasında hep daha fazlasını ister. Bu yüzden bu ihtiyaca yönelik büyük vibratör modellerine ilgi büyüktür. Hem bayan hem de erkek için bu kural geçerlidir. Çzellikle çiftler birliktelikte bu tür cinsel oyuncaklar ile hem ilişkilerindeki monotonluktan kurtulabilmekte hem de aynı noktada buluşuyor olmanın ve paylaşımın tadını çıkartabilmektedir.

     Gerçekçi testisli 25 cm uzunluğunda gerçek görünümlü dildo vibratör penisin kullanıcılar açısından cazip görülmesinin diğer bir sebebi ise dildo özelliğidir. Standart vibratör modellerine göre çok daha gerçeğe yakın olan bu model, kullanıcı ister çift olarak bu heyecanı yaşasın isterse tek başına tatmin olma çabasında olsun, kullandığı dildo vibratörden daha fazla haz alabilmektedir.

    Cinsel ürün satışı sunan firmalardaki uzmanlar vibratör kullanımının cinsel hayat açısından hiçbir olumsuz yanının olmadığı, aksine daha sağlıklı ve düzenli bir cinsel hayata katkı sağlayacağı yönünde hemfikirdirler. Çzellikle yalnız yaşayan ve hayatında bir erkek olmayan bayanların bu tür cinsel ürünler ile yalnızlıklarından bir nebze de olsa kurtulacağı ve ruh sağlığının da daha iyi olacağı görüşündedirler. Aynı zamanda bu tür oyuncaklar ile kendisini tatmin eden, sadece cinsel hayatını yaşayabilmek adına bir erkekle birlikte olması gerekmediğinin bilincine varabildiği ve doğal olarak kendisine güveninin yükseldiği görüşünü savunmaktadırlar. Ancak bu noktadaki en büyük sıkıntı bayanların bu tür ürünleri satın alım aşamasında çıktığı,  genellikle satış ofislerine bayan müşteri gelmediği, gelse bile ihtiyacını dile getiremediği yönünde hemfikirdirler. Ancak günümüzde hayatın her alanında yararlanılan teknoloji bu sorundan kadınları kurtarmaktadır. Çzellikle internet aracılığı ile bu gibi ürünlerin siparişlerin yapılabildiği ve bu yönde ihtiyacı olan bayanların internet yolu ile ürüne sahip olduğu belirtilmektedir.  Müşterinin deşifre olmak istememesindeki hassasiyetini göz önüne alan satıcı firmalar, en sağlıklı biçimde muhafaza altına alınmış halde ürünü göndermektedirler.

     Gerçekçi, testisli, 25 cm uzunluğunda, gerçek görünümlü, dildo vibratör penis ve diğer vibratör modellerinin kullanımı konusunda da uzmanlar ciddi önerilerde bulunmaktadırlar. Çzellikle büyük ebatlı vibratörlerin kullanımda kullanıcıların o anın harareti ile sınırlarını zorladığını ve farkında olmadan bedenine zarar verdiğini ifade etmektedirler.  Bu tür olasılıklara karşı, bu ilginç fantezileri uygulayacak çiftlere ve tek bayanlara kontrollerini kaybetmemeleri gerektiğini hatırlamaktadırlar.

     Vibratör kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Bu kurallardan ilki, özellikle silikondan üretilen bu ürünleri tek başına kullanmak yerine kayganlaştırıcı ürünler yardımı ile kullanımının yerinde olacağıdır.  Çünkü kadın vajinası her ne kadar nemli de olsa, yeterli ıslaklığa ulaşamayabilir ve vajina içinde tahrişe yol açabilir. Genelde enfeksiyon kapmaya meyilli bir bölge olan vajinada olası tahrişler sonrasında sıkıntı yaratabilir ve kullanıcının sağlığını tehdit edebilir. Diğer taraftan bu tür cinsel oyuncakların temizliğinin dikkatli bir biçimde yapılmasıdır.

     Kadın sağlığı açısından hijyenin ne kadar önemli olduğunu vurgulayan uzmanlar, ürünün kalitesi her ne olursa olsun kullanım öncesinde mümkünse prezervatif kullanılması gerektiği, kullanım sonrasında ise vibratörün sabunlu su ile dikkatlice temizlenmesinin icap ettiği yönünde kullanıcıları uyarmaktadırlar. Bu noktada dikkat edilmesi gereken deterjan, şampuan ve kimyasal madde ile temizlemek yerine sabunlu su kullanımının ve temizlenen vibratörün kurulandıktan sonra kaldırılmasının tercih edilmesidir.

 Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 189.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Pilli vibratörler

Pilli vibratörler

Ürün Kodu: MP 1637
Ürün Açıklaması ;


Pilli vibratörler

PİLLİ VİBRATÇRLER

Pilli vibratörler ile harika cinsellik deneyimleri yaşayabilirsiniz. Vibratörler bayanların kurtarıcı olarak kullandıkları mükemmel seks oyuncaklarıdır. Bu harika aletler ile inanılmaz seks deneyimlerini orijinal bir penisle temas eder gibi yaşayabilirsiniz. Bayanların cinsel yaşamdan zevk almaları belirli oranda yeterli derecede uyarılması ile orantılıdır. Ancak, uyarılmalarından sonra cinsel organlarının ıslanması ve kaliteli şekilde cinsel birleşmeye hazır hale gelmeleri söz konusu olmaktadır. Bu nedenle, kaliteli ve bayanları en yüksek şekilde uyaracak aletlerin seçilmesi çok önemlidir. Çünkü yanınızda her zaman erkek partneriniz olmayabilir veya erkek partnerinizle artık gerçekten sizi tatmin edecek şekilde cinsellik yaşayamıyor olabilirsiniz. Bu noktada kaliteli ve özel olarak imal edilmiş seks oyuncaklarından yararlanmak oldukça önemlidir.

İşte bu durumda kesinlikle sizi tam anlamıyla tatmin edecek vibratör çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Bu anlamda, tamamen orijinal penis ölçüleri esas hazırlanmış vibratör çeşitleri bayanları beklemektedir. Vibratörler veya dildo penisler pilli ya da şarjlı olarak hazırlanmaktadır. Birçok kişi daha kullanışlı olması nedeniyle pilli modelleri kullanmaktadır. Bu kullanım için hem normal uzun ömürlü pilleri, hem de şarj edilebilen pilleri seçebilirsiniz. Aleti kullanmadığınız zamanlar pilleri çıkararak saklamanız, uzun zaman kullanmazsanız pillerin akmaması anlamında uygundur. Bu nedenle, pilleri çıkararak kullanmaya özen gösterin. Çte yandan, şarjlı aletler ise kullanmadan önde elektrik ile şarj edilmelidir. Bu şekilde, elektrik gücü ile çalışma sağlanmaktadır. Kullandığınız zaman kesinlikle şarjda tutmamaya dikkat etmelisiniz.

Pilli vibratörler kullanım ve taşıma açısından daha uygundur. Çünkü özellikle seyahatlerde yanınıza aldığınız zaman birde şarj aletini yanınızda taşımak gibi bir zorunluluğunuz olmayacaktır. Bu nedenle daha fazla tercih edilmektedir. Vibratör modelleri gerçekten çok fazla çeşide sahiptir. Bu çeşitler her geçen gün tasarımların artması ile çoğalmaktadır. Çzellikle çok seyahat eden bayanlar için mini vibratör çeşitleri idealdir. Bu modelleri bayanlar el çantalarında, el bagajlarında bir yerden bir yere giderken rahatlıkla kullanabilirler. Çte yandan, mini vibratörler saklama konusunda tereddüt yaşayan bayanlar veya bu boyutlarda olanları kullanmak isteyen hanımlar için de idealdir. Çte yandan, renk seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Ten rengi elbette en revaçta olan model olmakla birlikte, zenci penisi de tercih edebilirsiniz. Bunun yanında, renkli hazırlanan dildo modelleri de seçilebilir. Son derece detaylı olan damarlı veya testisli modelleri de seçebilirsiniz. Bunlar tamamen erkek penisi olarak hazırlanmaktadır. Bu şekilde gerçek bir penis etkisi sağlanmaktadır. Tercih edenler metal vibratör modellerini de kullanabilirler.

Pilli vibratörleri boyutlarına göre seçimler yapabilirsiniz.  15 cm lik veya 18 cm lik hatta 20 cm lik modelleri bulabilirsiniz. Bundan daha kısa olan modelleri de tercihleriniz ve vajina derinliğinize göre seçmeniz mümkündür. Bayanlar daha çok kalın ve uzun penislerden hoşlanmaktadır. Bu nedenle uzun ve kalın modeller daha çok beğenilmektedir. Dünyaca ünlü porno yıldızlarının cinsel organları baz alınarak hazırlanan modelleri de oldukça ilgi görmektedir. Bu nedenle, her zaman seçim şansınızın son derece fazla olduğunu bilmelisiniz.

 

Kullanım alanlarına göre seçim yapmanız da mümkündür. Buna göre akla ilk gelen modellerin başında, bayanların yalnız başlarına kullanmaları için son derece cazip olan modelleri olan vantuzlu modeller dikkat çekmektedir. Vantuzlu modellerin düz zeminlere yapışma olanağı bulunmaktadır. Duvara, zemine, hatta mümkünse dolabınızın kapağına bile yapıştırabilirsiniz. Bu şekilde, bir elinizle tutmak zorunda kalmadan rahatlıkla aletleri kullanabilirsiniz. Bu model yalnız bayanlar için son derece idealdir. Kendi kendinize aleti inanılmaz zevk alarak kullanabilirsiniz. Vantuz kısmını çıkarıp tek şekilde de her zaman kullanabilirsiniz. Bunları almak istediğiniz seks pozisyonlarına göre kendiniz ayarlayabilirsiniz. Çiftler için özel hazırlanan inanılmaz seksi ve mucizevi bir model ise kemerli vibratör modelleridir. Bunların külot gibi giyilen aparatları olan modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller hem erkek erkek, hem bayan bayan hem de erkek ve bayan çiftlerin kullanımına uygun çok farklı aletlerdir. Fantezilerinizin doruğuna çıkabilirsiniz. Kemerlerin ayarlanma özelliği, hem erkeklerin, hem de bayanların rahatça kullanımını sağlamaktadır. İsterseniz aletleri aparatlarından ayırıp tek başına da kullanabilirsiniz.

Çift başlı vibratör modelleri de son derece yüksek haz vermektedir. Aynı anda hem vajinal, hem de anal kullanım yapmak istiyorsanız bu modelleri seçmelisiniz. Bu modellerde çift baş bulunmaktadır. Vajinal kullanım için kalın baş, anal kullanım için de ince bir baş bulunmaktadır. Fiziksel özellikler baz alınarak hazırlandığından aleti kesinlikle zevkli ve rahatsız olmadan kullanabilirsiniz. Çte yandan, sadece anal kullanım için hazırlanan ince modelleri de seçmeniz mümkündür. Gerçekten modeller kapsamında son derece geniş seçme olanakları bulunmaktadır. Bunları seçmek artık zevkinize ve ihtiyaçlarınıza kalmıştır.

Vibratör modellerini ilk aldığınızda öncelikle kullanım talimatını okuyun. Aletlerin kullanımı kesinlikle zor değildir. Titreşim veya varsa darbe özelliklerini doğru şekilde kullanmak için talimatları okuyabilirsiniz. Titreşimli modelleri almaya dikkat edin. Bu şekilde, ekstra haz alabilirsiniz. Azdan başlayıp, en yüksek ritme kadar kendiniz ayarlayabilirsiniz. Aletlerin bu özellikleri sayesinde çok daha yüksek haz alacaksınız. Kesinlikle zaten kullanım alanı giderek yaygınlaşan bu hareket özelliğine sahip modelleri seçmelisiniz. Aleti güneşe maruz bırakmamalısınız. Bu şekilde malzemenin zararlı güneş ışınlarından zarar görmesini engellemiş olacaksınız.

Vibratörler silikon malzeme ile hazırlanmaktadır. Zaten bu nedenle realistik yani gerçekçi penis adı verilmektedir. Bu anlamda, insan dokusuna en yakın olan malzeme ile hazırlandığını bilmelisiniz. Dokunulduğunda bir penise dokunma etkisi uyanmaktadır. Dokusu yumuşak ve deri özelliğindedir. İnanılmaz zevk alacaksınız. Silikon malzeme insan dokusunda kesinlikle zararlı etkiler göstermemekte ve alerji de yapmamaktadır. Herkes rahatlıkla kullanabilir. Bu nedenle, ameliyatlarda bile bu malzeme kullanılmaktadır. Silikon malzeme ile kullanılan bu aletleri uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanımdan aşınma, çizilme, kopma gibi etkiler silikon son derece dayanıklı olduğundan kesinlikle hissedilmez. Yıllarca rahatlıkla kullanabileceksiniz. Cinsel organınız üzerinde veya içinde kesinlikle bir zarar olmayacaktır. Tahriş olma, kızarma, alerjik reaksiyonlar görülmez. Bundan emin olabilirsiniz.

 

Vibratör modellerini kullanırken sonuçta bu aletler yapay olduğundan, özellikle yoğun sürtünme durumunda kızarma veya kaşıntı gibi reaksiyonlar olabilir. Bu nedenle, hem bu tür durumların önüne geçmek, hem de ekstra haz almak için kaydırıcı malzemeleri kullanmanız etkili olacaktır. Kaydırıcılar krem veya jel olarak hazırlanmaktadır. Renksiz ve kokusuz modelleri bulunmaktadır. Bunun yanında, yine renksiz olan fakat çikolata, çilek, muz, elma, vanilya, egzotik meyve aromalı olanları da kullanabilirsiniz. Çte yandan, kaydırıcı ürünler kesinlikle alerji yapmamaktadır. Zaten bu ürünler kozmetik ürünler kategorisindedir. Kullanım sonrasında su ile yıkamanız yeterlidir. Aletlerin üzerine veya cinsel organınızın içinde sürebilirsiniz. Çzellikle bayanların cinsel istek yaşamaları için vajinalarının ıslanması gerektiğinden, bu durum kaydırıcılar ile çok daha mümkün olacaktır. Kaydırıcılar sayesinde vibratörlerin hem vajinal, hem de anal bölgeye daha rahat girmesi de söz konusu olacaktır.

Vibratörleri kullandıktan sonra su ve normal bir sabunla yıkamanız yeterlidir. Bu şekilde hemen temizlenmiş olacaktır. Kesinlikle alkol gibi ürünlerle temizlemeyin. Sadece ılık su yeterlidir. Bu şekilde kolayca aletleri kullanabilirsiniz. İşte bu kadar kolay olan ürünleri her zaman kullanabilirsiniz. 

16 cm uzunluğunda, eğilip bükülebilen , gerçek et dokusunda pilli vibratör çeşiti. Titreşim ayarı vardır. Kaliteli bir üründür. Su geçirmezdir. Duşta ve banyoda kullanabilirsiniz.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 179.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yapay Penis

Yapay Penis

Ürün Kodu: MP 282
Ürün Açıklaması ;


Realistik Penis Vibratör

Sağlıklı Ten UyumuRealistik penis

Ten renginde, Uç kısmı esnek, su geçirmez

yumuşak ve 45 Derece kıvrılabilen

Süper doku kalitesinde penis

motorlu realistik penis vibratör

Zevk ve tahriği arttırıcı ayarı

19 cm boy, 4 - 4.5 cm çap 7.5 inc realistik penis.

Gerçekçi ten hassasiyetinde yapay penis.

 

Realistik PenisRealistik penis nedir ?

 

Realisticin Türkçe anlamı Gerçeğe uygun, gerçekçilik, mantıklı anlamındadır. Türkçe okunuşu ve yazılışı ise Realistik tir.

Realistik Penis gerçek ölçü ve ebatlarda yapılmış gerçeksi görünüme sahip penise denir.

Realistik penisler nasıl kullanılır ?

Birde Realistik madde vardır. Bu ise penisi imal ederken insan teni hassasiyeti verilmek üzere çeşitli kimyasal maddelerin birleştirilmesiyle ortaya çıkan penisin ham maddesine denir.

 

Gerçekçi Takma Penis

Realistik penis olarak bilinen takma penisler ten hassasiyetinde ve gerçek penisin tüm ayrıntıları ele alınarak üretilir aynı zevki ve hatta titreşimli vibratörler daha fazla zevk verebilmektedir.

 

 

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 109.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Zenci Penisi

Zenci Penisi

Ürün Kodu: MP 277
Ürün Açıklaması ;


Gerçek Zenci Penisi


Sağlıklı Ten UyumuRealistik Penis

Kadınların büyük çoğunluğu vibratörün seksi daha eğlenceli hale getirdiğini ve daha kolay orgazm olmalarına yardımcı olduğunu düşünüyor.

 

Gerçek gibi Takma zenci penisi

 

Ultra Realistik Zenci Penis 15.25 Cm Boyunda Cyberskin Maddeden Çretilmiş , Tamamen Et Hassasiyetinde testisli Realistik Penis.

 

Piyasada Benzerlerini 350.TL Ye Bulabileceğiniz Gerçeğe En Yakın Dokuda Süper Realistik Vibratör

 1. Sınıf Çretim 
Cyberskin Et Hassasiyetinde 
15.25 Cm Uzunluk 
Uzatmalı Prezervatif

 

Not: Her kullanım sonrasında ılık su ve beyaz sabun ile temizleyiniz. Kesinlikle güneş altında bırakmayınız, sıcak kaynar su ve deterjan kullanmayınız.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 175.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

22 cm boyunda büyük, iri ve kalın penis, dildo

22 cm boyunda büyük, iri ve kalın penis, dildo

Ürün Kodu: MP 1239
Ürün Açıklaması ;


22 cm boyunda iri, kalın büyük penis

22 cm boyunda büyük, iri ve kalın penis, dildo

22 cm uzunluğunda büyük, iri ve diri dildo penis. Çzel testisli yapısı ile sert yüzeylere yapışabilir.Gerçek erkek penisi görüntüsünde. 22 cm boyu ile devasa boyutlarda. İri ve kalın büyük penislerden hoşlananlara özel olarak ithal edilmiştir. 22 Cm boyundaki büyük ve kalın penisin baş kısmı hafif pembemsidir. Baş kısmı gerçek erkek penisi gibi kıvrımlıdır. Büyük penisiniz kapalı pakette size ulaştırılır.Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

33 cm Uzunluğunda Ekstra Büyük Vantuzlu Büyük Gerçek Vibratör Penis

33 cm Uzunluğunda Ekstra Büyük Vantuzlu Büyük Gerçek Vibratör Penis

Ürün Kodu: MP 1296
Ürün Açıklaması ;


33 cm uzunluğunda, ekstra vantuzlu, büyük boy penis

33 cm Uzunluğunda Ekstra Büyük Vantuzlu Büyük Gerçek Vibratör Penis

33 cm uzunluğunda ekstra büyük vantuzlu büyük gerçek vibratör penis; İlk çağlardan beri insanlar cinselliklerini farklı uygulamalar ile hareketlendirmeyi ve böylece daha sağlıklı bir cinsel hayat yaşamayı hedeflemektedirler. Günümüze gelindiğinde bu yönde hizmet veren farklı araçlar ve yardımcı ürünlerin, bu yönde arayışları olan insanlara yardımcı olduğu görülmektedir. Yalnızlığından kurtulmayı amaçlayan bayanlar ve birlikteliklerine heyecan katmak isteyen çiftler tarafından tercih edilen bu tür ürünler, erotik shoplarda kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca, internet üzerinden de cinsel ürünlerin siparişi verilebilmekte ve kapıya kadar ambalajlı muhafaza içerisinde getirilebilmektedir. Bu tür siparişlerde kullanıcının deşifre olması ve mahcubiyeti önlenmektedir.

     Erotik shoplarda satış hizmeti sunan görevlilerin açıklamalarına göre, bu ofislere alışveriş yapmaya gelen kişilerin büyük çoğunluğu vibratör ve cinsel içerikli oyuncaklara ilgi göstermektedir. Bunlar dışında geciktirici ve ereksiyon ürünlerinin de müşteriler tarafından ilgi gören ürünler olduğu ifade edilmektedir. Çzellikle vipratör çeşitliliğinin fazlalığı cinsel hayatında heyecan arayan insanlar tarafından incelenmektedir. Sıradan ve normal ölçülerde vipratör çeşitleri kadar abartılı modellerde oldukça ilgi görmektedir.  Çrneğin son zamanlarda en çok ilgi gören ürünün 33 cm uzunluğunda ekstra büyük vantuzlu büyük gerçek vibratör penis olduğu, bizzat görevliler tarafından ifade edilmektedir. Bu tür bir ürün ile cinsel hayatındaki sıradanlıktan kurtulmayı amaçlayan kullanıcı, eşi ya da partneri ile birlikte keyifli zaman geçirmekte, yaşadığı cinsel birliktelikteki zevk çıtasını yükseltebilmektedir. Çünkü eşler birbirine zaman içinde alışınca yaşanılan cinsellikte sıradanlaşmakta ve rutin bir görev haline gelebilmektedir. Bu yüzden bu tür oyuncaklar ile cinsel aktiviteleri hareketlendirmek, uzmanlar tarafından da olumlu olarak karşılanmaktadır.

     Vibratörler hakkında bilgi vermek gerekirse, öncelikle sağlığa uyumlu olup olmadığından bahsedilmelidir. Çzel silikon malzemeden üretilen bu seks oyuncakları insan sağlığına uyumludur ve genellikle alerji sebebi olmaz, ancak kullanım esnasında hijyene dikkat etmek gerektiğin belirtmeye gerek bile yok. Seks oyuncağı olarak bilinen vibratörlerin boyutlarındaki farklılık kadar hareket yeteneğine sahip özelliğe sahip olanları, titreşimli, oynar başlıklı, ten hissi veren ve damarlı doku özelliği ile hazırlanmakta ve kullanıcıların emrine sunulmaktadır. Partneri ile birlikte kullanıma özel vipratör çeşitleri kadar, yalnızlıktan sıkılan hanımlara heyecanlı dakikalar geçirme imkânı sunan vipratör çeşitleri de piyasadan temin edilebilmektedir. Çzellikle vantuzlu vibratörler bu yönde arayışları olan bayanlar tarafından ilgi görmektedir. Bayan bu cazip oyuncağı istediği düz bir zemine yapıştırdığı zaman hareket kabiliyeti artmakta ve farklı pozisyonları deneme imkânı bulmaktadır. Böylece cinselliği kendi başına yaşama imkânı bulan bayan, günlük hayatta kendisini daha huzurlu hissedebilmektedir.

     Vipratör çeşitleri içinde en çok ilgi gören model olan 33 cm uzunluğunda ekstra büyük vantuzlu gerçek vibratör penis, daha çok partneri ile birlikte farklı bir deneyim yaşamayı tercih eden kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Partneri ile tekdüze ve sıradan bir cinsellik yaşayan kişinin günlük hayatta da motive olması ve verim alabilmesi mümkün değildir. Bu yüzden bu tür küçük oyunlar ve aksesuarlar ile cinselliğe hareket katmak, kişinin daha rahatlamış ve huzurlu olabilmesine yardımcı olabilmektedir.

     Ekstra büyük vibratörlerin tercih edilme sebebi, kullanıcıların o anki ihtiras ile bağlantılı olarak haz noktasını daha yüksek taşıma amacıdır. Kullanıcı bu tür oyuncaklar ile aldığı zevk oranını arttırabilmekte ve doğal olarak daha kaliteli bir cinsellik yaşama imkânına sahip olmaktadır.

    Cinsel ürünlerin satış ofislerinde satış elemanlarının bu konuda yaptığı açıklamalardan edinilen bilgilere göre, gelen müşterilerin genellikle erkek olduğu ve bu tür araçlara ilgi gösterdiğidir. Bu durumdan anlaşılan gerçek, erkeklerin sıradanlık olgusuna cinsellikte tahammül edemediği ve eşleri ile birlikte daha keyifli zaman geçirmek istedikleridir. Ayrıca bayanlarında bu tür oyuncaklar ile uygulanan bir cinsel birliktelikten sonrasında daha mutlu olduğu ve daha rahatlamış hissettikleri görülmektedir.  Satış elemanlarının açıklamalarından çıkartılan diğer bir sonuç ise bayanların da bu ürünlere ilgi gösterdiği, ancak toplum baskısından çekindikleri için erkek arkadaş ya da eşlerini satın alım ile görevlendirdikleridir. Çünkü satış danışmanlarını açıklamalarında, gelen erkek müşterinin ürünleri incelerken telefon ile telefonun ucundaki şahsa bilgi verdiği ve ürünü tanıtmaya çalıştığı ifade edilmektedir.

     Cinsel ürünlerin satıldığı mağazalardaki satış temsilcileri kadın müşterilerin bu yönde talepleri için internet aracılığı ile alışveriş yapmayı tercih ettiğini bildirmektedir. Bayanların genel olarak vipratör çeşitleri hakkında bilgi istediği ifade edilmekte ve bu yönde alışveriş girişiminde bulunmaktadırlar. 33 cm uzunluğunda ekstra büyük vantuzlu büyük gerçek vibratör penis ve diğer modeller hakkında bilgi almak içinde telefon ile iletişim kurduklarını ifade ediyorlar. Çzellikle yalnız yaşayan ve cinsellik yaşamak için bir erkeğin yaşamına girmesine izin vermeyen bayanların, bu yöndeki ihtiyaçlarını bu tür oyuncaklar ile gidererek gerçek anlamda özgürlüğün tadını çıkartıyorlar. Farklı modellerde sahip oldukları vibratör ve yardımcı ürünler sayesinde her gece başka bir fanteziye yelken açabilme imkânı buldukları için, tek eşli bayanlardan daha dolu dolu bir cinsel hayat yaşama fırsatı yakalamış sayılıyorlar.
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Silikon realistik yapma penis satın al, sipariş vermek

Silikon realistik yapma penis satın al, sipariş vermek

Ürün Kodu: MP 1673
Ürün Açıklaması ;


Silikon realistik vibratör

Silikon realistik vibratör

Silikon, realistik yapay erkek penisi model vibratörü. Yumuşak model, realistik penis. 18 cm boyunda, titreşim 10 farklı ayarlı, motorlu. Yumuşakdır baş kısmı eğilerekde kullanılabilir.

18 cm uzunluğundadır. Çok yumuşak dokuda silikon realistik penisdir. Alt kısmı tırtıklıdır buda cinsel ilişki esnasındas kadınları çok uyarır. Dış yüzeyi girdili çıktılıdır. Vibratör vajinaya girip çıktıkça kadında çok fazla zevk yaşatır.

Silikon realistik penis siparişinizi sitemizden verebilirsiniz. Yurtdışından ithaldir. Cinsel fantazi için silikon realistik penis, vibratör.
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 137.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Titreşimli Penis

Titreşimli Penis

Ürün Kodu: MP 393
Ürün Açıklaması ;


Secret P. Titreşimli Penis

Titreşimli Penis  6" ( 16.5 cm) Boyutunda ten rengi titreşim özelliği bulunan penis.

Bu penis Vibratör Love Clone Rx teknolojisiyle üretilmiş gerçek tenle aynı özellik ve hassasiyete sahip zevke odaklı titreşim özelliği bulunan tercih edebileceğiniz kullanışlı vibratörlerdendir.

Vibratör Kullanımı

Titreşimli vibratör elde kullanım için testissiz şekilde olduğundan vajinaya sürtülerek kullanılabilen zevk almak için titreşim özelliğini açarak istediğiniz pozisyonda kullanabilirsiniz.

Vibratörü kullandıktan sonra ılık su ve sabun ile temizleyiniz. Güneş veya aşırı sıcak ortamlarda bırakmayınız.

 

Titreşimli Vibratör

 

Vibratör nedir

Vibratör cinsel aletlerde yapay penislere verilen isimdir. Kadınların cinsel duygularını tatmin etmek üzere kullandıkları titreşimli Penislere vibratör denir. Vibratör kelime anlamı olarak titreşimle çalışan aletlere denilir.

 

Gerçek damarlı penis (dildo) vibratör satın almak için satan firma sitemizde bulunan yumuşak, yapay, gerçek, realistik, takma penis, ufak penis için vibratör, ince penis, kalın vibratör, 8cm, 9cm, 10cm, 11cm, 12cm, 13cm, 14cm, 15cm, 16cm, 17 cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm, 26cm, 27cm, 28cm, 29cm, 30cm lik vibratörler, realistik penis, ekstra yumuşak, vantuzlu ( duvara yapışan ) , motorlu, titreşimli, motoru olan vibratör, titreşim için vibratör, vibratör kullanmak, kolay kullanılan penis, gerçek gibi penis, plastik penis, oyuncak penis, Erotik cinsel oyuncaklar. Vibratör sex, vibratör ne, vibratör ne demek, vibratör izle, vibratör nedir, vibratör seks, vibrasyon, vibratör fiyatları, titreşimli vibratör, dildo ne demek, dildo vibrator, lesbian dildo, lezbiyen dildo, lezbiyen penisi, vibratör, vibratör nedir, ucuz vibratör, vibratör çeşitleri, vibratör yapımı, vibratör satış, vibratör modelleri, vibratör fiyatları, vibratör market, elektrikli vibratör, vibratör kullanımı, jel vibratör, en ucuz vibratör, büyük vibratör, vibratör nasıl yapılır, vibratör motor, vibratör fiyat, uzaktan kumandalı vibratör, vibratör fiyatı, vibratör sipariş, vibratör motoru, vibratör kullanmak, mini vibratör, vibratör makinası, dev vibratör, vibratör resmi, vibratör makinesi, vibratör set, çatal vibratör, vibratör siparişi, oynar başlı vibratör, vibratör nasıl kullanılır, takma penis, yapay penis, protez pneis, realistik penis, gerçek gibi penis, gerçekçi penis, silikon vibratör, jel penis, jel vibratör, titreşimli penis, titreşimli penisler, titreşim vibratörü, vantuzlu vibratör, yere yapışan vibratör, duvara yapışabilen bivratör, mini vibratör, küçük vibratör, renkli vibratör, kırmızı vibratör, mavi vibratör, sarı penis, ten rengi dildo, kadınlar için vibratör, lezbiyen dildo, lezbiyen için penis, belden bağlamalı penis, takma vibratör, kilotlu vibratör, külotlu vibratör, Eşim için vibratör, hediyelik vibratör, takma penis satışı, kapalı şekilde vibratör göndermek, doğum günü vibratörü, kaygan vibratör, yağlı vibratör, kremli penis, pudralı vibratör, plastik penis, plastik dildo, gerçek olmayan penisler, heryere yapışan penis, yapışkan penis, tutturulan penis, penisi duvara tutturmak, penis ile 52 çekmek nedir, 31 çekmek, yalancı penis ile mastürbasyon, yumuşak olan penis, Kadınlara vibratör almak, kadınlar için penis, Uzun vibratör, ikili vibratör çiftli vibratör, takılabilen vibratör, sert vibratör, en iyi vibratör, kayan vibratör, sağlam vibratör, kaliteli vibratör, star vibratör, kullanışlı vibratör, yapmacık ufak penis, naylon penis, titreyen penis, zemine yapışan vibratör, yere yapışan vibratör, ince vibratör, elektrikli vibratör, pilli penis, orgazm vibratör, orgasma vibrator, anal vibrator, vajinaya vibratör, yapışan tırtırlı noktalı yapışkanlı bayan dildo, kadın vibratör  sitemizde mevcuttur.

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 149.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Realistik Penis

Realistik Penis

Ürün Kodu: MP 395
Ürün Açıklaması ;


Staying Power Realistik Penis


 7" (17.8cm) uzunluğa sahip realistik (gerçekçi) penis hassasiyetinde ten renginde titreşimli penis. Realistik yapısı ile zevkli anlar yaşatacaktır. Dış yüzeyi hafif damarlı penis başı bulunan gerçek penis.

Vibratör Kullanımı

El ile maneul kullanımlarda titreşim özelliğiyle birlikte vajinaya sürtme veya sokma şeklinde kullanılabilir.

Vibratörü kullandıktan sonra ılık su ve sabun ile temizleyiniz. Güneş veya aşırı sıcak ortamlarda bırakmayınız.

 

Vibratör nedir

Vibratör cinsel aletlerde yapay penislere verilen isimdir. Kadınların cinsel duygularını tatmin etmek üzere kullandıkları titreşimli Penislere vibratör denir. Vibratör kelime anlamı olarak titreşimle çalışan aletlere denilir.

 

Gerçek damarlı penis (dildo) vibratör satın almak için satan firma sitemizde bulunan yumuşak, yapay, gerçek, realistik, takma penis, ufak penis için vibratör, ince penis, kalın vibratör, 8cm, 9cm, 10cm, 11cm, 12cm, 13cm, 14cm, 15cm, 16cm, 17 cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm, 26cm, 27cm, 28cm, 29cm, 30cm lik vibratörler, realistik penis, ekstra yumuşak, vantuzlu ( duvara yapışan ) , motorlu, titreşimli, motoru olan vibratör, titreşim için vibratör, vibratör kullanmak, kolay kullanılan penis, gerçek gibi penis, plastik penis, oyuncak penis, Erotik cinsel oyuncaklar. Vibratör sex, vibratör ne, vibratör ne demek, vibratör izle, vibratör nedir, vibratör seks, vibrasyon, vibratör fiyatları, titreşimli vibratör, dildo ne demek, dildo vibrator, lesbian dildo, lezbiyen dildo, lezbiyen penisi, vibratör, vibratör nedir, ucuz vibratör, vibratör çeşitleri, vibratör yapımı, vibratör satış, vibratör modelleri, vibratör fiyatları, vibratör market, elektrikli vibratör, vibratör kullanımı, jel vibratör, en ucuz vibratör, büyük vibratör, vibratör nasıl yapılır, vibratör motor, vibratör fiyat, uzaktan kumandalı vibratör, vibratör fiyatı, vibratör sipariş, vibratör motoru, vibratör kullanmak, mini vibratör, vibratör makinası, dev vibratör, vibratör resmi, vibratör makinesi, vibratör set, çatal vibratör, vibratör siparişi, oynar başlı vibratör, vibratör nasıl kullanılır, takma penis, yapay penis, protez pneis, realistik penis, gerçek gibi penis, gerçekçi penis, silikon vibratör, jel penis, jel vibratör, titreşimli penis, titreşimli penisler, titreşim vibratörü, vantuzlu vibratör, yere yapışan vibratör, duvara yapışabilen bivratör, mini vibratör, küçük vibratör, renkli vibratör, kırmızı vibratör, mavi vibratör, sarı penis, ten rengi dildo, kadınlar için vibratör, lezbiyen dildo, lezbiyen için penis, belden bağlamalı penis, takma vibratör, kilotlu vibratör, külotlu vibratör, Eşim için vibratör, hediyelik vibratör, takma penis satışı, kapalı şekilde vibratör göndermek, doğum günü vibratörü, kaygan vibratör, yağlı vibratör, kremli penis, pudralı vibratör, plastik penis, plastik dildo, gerçek olmayan penisler, heryere yapışan penis, yapışkan penis, tutturulan penis, penisi duvara tutturmak, penis ile 52 çekmek nedir, 31 çekmek, yalancı penis ile mastürbasyon, yumuşak olan penis, Kadınlara vibratör almak, kadınlar için penis, Uzun vibratör, ikili vibratör çiftli vibratör, takılabilen vibratör, sert vibratör, en iyi vibratör, kayan vibratör, sağlam vibratör, kaliteli vibratör, star vibratör, kullanışlı vibratör, yapmacık ufak penis, naylon penis, titreyen penis, zemine yapışan vibratör, yere yapışan vibratör, ince vibratör, elektrikli vibratör, pilli penis, orgazm vibratör, orgasma vibrator, anal vibrator, vajinaya vibratör, yapışan tırtırlı noktalı yapışkanlı bayan dildo, kadın vibratör  sitemizde mevcuttur.

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 109.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yumuşak Vibratör

Yumuşak Vibratör

Ürün Kodu: MP 398
Ürün Açıklaması ;


Handy Size Yumuşak Kullanışlı Vibratör


 Ten renginde penis hafif şişman Yumuşak vibratör, gerçekçi ve kullanışlı yapısı ile orgazm duygusunu yaşamayı iyi bilenler içindir. 5" (12,7 cm) uzunluğa sahip gerçek penis dokusunda su gerçirmeyen hızlı titreşim özellikli vibratör.

Vibratör Kullanımı

Vajinaya oturması ile daha çok tercih edilebilir. Titreşimle beraber sürtülerek veya vajinaya sokularak kullanılabilir.

Vibratörü kullandıktan sonra ılık su ve sabun ile temizleyiniz. Güneş veya aşırı sıcak ortamlarda bırakmayınız.

 

 Orgazm Vibratör

Vibratör nedir

Vibratör cinsel aletlerde yapay penislere verilen isimdir. Kadınların cinsel duygularını tatmin etmek üzere kullandıkları titreşimli Penislere vibratör denir. Vibratör kelime anlamı olarak titreşimle çalışan aletlere denilir.

 

Gerçek damarlı penis (dildo) vibratör satın almak için satan firma sitemizde bulunan yumuşak, yapay, gerçek, realistik, takma penis, ufak penis için vibratör, ince penis, kalın vibratör, 8cm, 9cm, 10cm, 11cm, 12cm, 13cm, 14cm, 15cm, 16cm, 17 cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm, 26cm, 27cm, 28cm, 29cm, 30cm lik vibratörler, realistik penis, ekstra yumuşak, vantuzlu ( duvara yapışan ) , motorlu, titreşimli, motoru olan vibratör, titreşim için vibratör, vibratör kullanmak, kolay kullanılan penis, gerçek gibi penis, plastik penis, oyuncak penis, Erotik cinsel oyuncaklar. Vibratör sex, vibratör ne, vibratör ne demek, vibratör izle, vibratör nedir, vibratör seks, vibrasyon, vibratör fiyatları, titreşimli vibratör, dildo ne demek, dildo vibrator, lesbian dildo, lezbiyen dildo, lezbiyen penisi, vibratör, vibratör nedir, ucuz vibratör, vibratör çeşitleri, vibratör yapımı, vibratör satış, vibratör modelleri, vibratör fiyatları, vibratör market, elektrikli vibratör, vibratör kullanımı, jel vibratör, en ucuz vibratör, büyük vibratör, vibratör nasıl yapılır, vibratör motor, vibratör fiyat, uzaktan kumandalı vibratör, vibratör fiyatı, vibratör sipariş, vibratör motoru, vibratör kullanmak, mini vibratör, vibratör makinası, dev vibratör, vibratör resmi, vibratör makinesi, vibratör set, çatal vibratör, vibratör siparişi, oynar başlı vibratör, vibratör nasıl kullanılır, takma penis, yapay penis, protez pneis, realistik penis, gerçek gibi penis, gerçekçi penis, silikon vibratör, jel penis, jel vibratör, titreşimli penis, titreşimli penisler, titreşim vibratörü, vantuzlu vibratör, yere yapışan vibratör, duvara yapışabilen bivratör, mini vibratör, küçük vibratör, renkli vibratör, kırmızı vibratör, mavi vibratör, sarı penis, ten rengi dildo, kadınlar için vibratör, lezbiyen dildo, lezbiyen için penis, belden bağlamalı penis, takma vibratör, kilotlu vibratör, külotlu vibratör, Eşim için vibratör, hediyelik vibratör, takma penis satışı, kapalı şekilde vibratör göndermek, doğum günü vibratörü, kaygan vibratör, yağlı vibratör, kremli penis, pudralı vibratör, plastik penis, plastik dildo, gerçek olmayan penisler, heryere yapışan penis, yapışkan penis, tutturulan penis, penisi duvara tutturmak, penis ile 52 çekmek nedir, 31 çekmek, yalancı penis ile mastürbasyon, yumuşak olan penis, Kadınlara vibratör almak, kadınlar için penis, Uzun vibratör, ikili vibratör çiftli vibratör, takılabilen vibratör, sert vibratör, en iyi vibratör, kayan vibratör, sağlam vibratör, kaliteli vibratör, star vibratör, kullanışlı vibratör, yapmacık ufak penis, naylon penis, titreyen penis, zemine yapışan vibratör, yere yapışan vibratör, ince vibratör, elektrikli vibratör, pilli penis, orgazm vibratör, orgasma vibrator, anal vibrator, vajinaya vibratör, yapışan tırtırlı noktalı yapışkanlı bayan dildo, kadın vibratör  sitemizde mevcuttur.

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 89.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Klitoris Uyarıcılı Yumuşak Realistik Penis

Klitoris Uyarıcılı Yumuşak Realistik Penis

Ürün Kodu: MP 666
Ürün Açıklaması ;


Realistik Klitoris Uyarıcılı Yapay Tavşanlı Penis


Ten rengi , dış yüzeyi  hafif burgulu ( Döl yolunu , yani vajina duvarlarını uyaran ) yapısı ile tam bir klitoris uyaran aşk penisi. Klitorisi uyaran TAVşANCIK orgazma ulaşmanıza yardımcı olacak. Realistik yapısı vajinanın yanaklarına ekstra his vererek yumuşacık dokusu ile orgazmı üst seviyelere çıkarır. Yumuşak yapay realistik vibratör arıyorsanız extra uyarıcılı tavşan realistik penisi deneyiniz. 16,5 cm boyundadır.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 139.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Zenci Siyah Vantuzlu Vibratör Yapay Penis

Zenci Siyah Vantuzlu Vibratör Yapay Penis

Ürün Kodu: MP 749
Ürün Açıklaması ;


Zenci Siyah Vantuzlu Vibratör Penis


Zenci Siyah Renkli Vantuzlu Vibratör Yapay Penis

Siyah renkli vantuzlu  zenci penisi almak istiyorsanız vibratörler içinde kaliteli ve uygun fiyatlı vibratör modeli.

Zenci vantuzlu yapay penis vibratör ortalama 18 cm boyundadır. Vantuzu sayesinde istenilen zemine yapışabilir. Titreşim motoru sayesinde kullanıldığında titreşim hızını ayarlayabilirsiniz.

 

Zenci penisinden hoşlanıyormusnuz ?

Uygun fiyatlı kaliteli zenci vibratörmü istiyorsunuz?

Titreşimli şiddet ayarlı zenci yapay penismi ayırıyorsunuz ?

 

Kaliteli titreşim ayarlı zenci vibratör penis kapalı pakette size ulaştırılır.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 147.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Zenci Siyah Vibratör, kayganlaştırıcı jell ve belden bağlamalı kemer

Zenci Siyah Vibratör, kayganlaştırıcı jell ve belden bağlamalı kemer

Ürün Kodu: MP 1053
Ürün Açıklaması ;


Zenci Siyah Vibratör, kayganlaştırıcı jell ve belden bağlamalı kemer

Zenci Siyah Vibratör, kayganlaştırıcı jell ve belden bağlamalı kemer

Zenci, siyah renk penis 18 cm uzunluğunda, yanında kayganlaştırıcı cabsglide su bazlı ( prezervatif ilede kullanabilirsiniz. ) jell ve realistik penisinizi , belden bağlamalı olarak da kullanabileceğiniz deri kemer.

Artık realistik penisinizi belden bağlamalı kemerli penis olarakda kullanabileceksiniz.

ZENCİ PENİSİNDEN HOşLANANLARA ÇZEL KEMERLİ PENİS OLARAKDA KULLLABİLECEğİNİZ REALİSTİK, VANTUZLU, YAPIşABİLEN MOTORLU PENİS.
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 179.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Realistik, yumuşak erkek penisi, realistik vibratör

Realistik, yumuşak erkek penisi, realistik vibratör

Ürün Kodu: MP 1071
Ürün Açıklaması ;


Yumuşak Realistik Erkek Penisi

Realistik, yumuşak erkek penisi, realistik vibratör

15 Cm uzunluğunda, yumuşak , et hassasiyetinde, gerçek erkek penisi gibi , titreşim motorlu, realistik penis, vibratör.Kapalı pakette teslimat yapılır.

Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 139.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

En Küçük Penis

En Küçük Penis

Ürün Kodu: MP 1096
Ürün Açıklaması ;


Küçük Penis

 Küçük penis

Küçük penis sahibisiniz ve bu sorunu nasıl cm,  yeneceğinizi bilmiyor musunuz? Seksshop mağaza ziyaretlerini gerçekleştirip cinsel ürün incelemelerinde bulunarak ürün seçiminizi bir an önce yapmaya hazır mısınız? Bu mağazalarda bulunan penis büyütücü kılıflar, penis büyüten kılıflar, peniste kalınlaşma sağlayan haplar, penisinizde uzama gerçekleştirecek olan vakumlu pomplar gibi ürün çeşitlilikleri arasından seçimde bulunabilirsiniz. Küçük penis sorununuzu çözmek için harekete geçmeye ne dersiniz?

KÇÇÇK PENİS, UFAK PENİS  ile yaşadığınız sorunları bir an önce rafa kaldırmak istiyorsanız cinsel ürün çeşitleri ve fiyatları ile ilgili gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Böylelikle penisinizde istediğiniz büyümeyi dilerseniz 25 cmâ??e kadar olan büyümeyi bile gerçekleştirebilirsiniz. 16 cm, 17 cm, 18 cm, 19 cm, 20 cm, 21 cm, 22 cm, 23 cm, 24 cm ya da 25 cm gibi boyutlara ulaşabilme konusunda penisinizde istediğiniz uzunluğu elde ederken içi boş penisler sizler için önerilen en kaliteli ve en ucuz ürünler arasında yer almaktadır.

KÇÇÇK PENİS nasıl büyütülür sorusu içinde cinsel ürünler arasında yer alan vakumlu pompalardan faydalanabilirsiniz. Bu pompalardan faydalanarak uzama gerçekleştirmek için düzenli kullanımlar gerçekleştirmeniz yeterli görülmektedir. Penisinizde sertleşme sorununuz küçük penis ile beraber yaşadığınız sorunlarla beraber ise içi boş penisler ya da uzatmalı penislerle penisinizdeki ereksiyon durumunu kamufle edebilme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Bu fırsatları değerlendiremeye hazır mısınız?


 9 cm uzunluğunda , titreşimli, motorlu realistik, yumuşak vibratör, en küçük, ufak  penis.Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 109.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Kalın tam realistik penis çeşitleri ve kullanımı

Kalın tam realistik penis çeşitleri ve kullanımı

Ürün Kodu: MP 1265
Ürün Açıklaması ;


Kalın realistik penis

 

                                               KALIN REALİSTİK PENİS ÇEşİTLERİ VE KULLANIMI

 

Kalın realistik penis, temelde, bayanların kullanması için tasarlanan, birebir erkek cinsel organı örnek alınarak hazırlanan çok önemli bir seks aletidir. Realistik malzeme, birebir insan dokusuna çok yakın bir ürün olan silikon veya lateksten hazırlanmaktadır. Silikon, insan dokusuna çok yakın olan bir kimyasal malzemedir. Kesinlikle yan etkisi veya kanserojen özellikleri bulunmamaktadır. Bu nedenle, sadece seks aletleri alanında değil, estetik cerrahi başta olmak üzere, tıp endüstrisi alanında yaygın şekilde kullanılmaktadır. Silikon malzeme son derece elastiktir. Dokunulduğundan, birebir insan tenini elleme duygusu uyandırmaktadır. Aletler lateks malzemeden de hazırlanmaktadır. Lateks çeşitli bitkisel malzemelerden hazırlanan, dayanıklı ve elastik bir malzemedir. Tıp alanında, doktorların kullandığı eldivenlerin çoğu da bu malzemeden hazırlanmaktadır. Lateks malzeme bazı kişilerin alerjisi olduğu bir üründür. Bu tip kişilerde lateks ile temas durumunda kızarma veya kaşıntılar olmaktadır. Bu kişiler mutlaka silikon ürünleri kullanmalıdır.

 

Silikon veya lateks malzemeden hazırlanan kalın realistik penislerin çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Seçmekte zorlanacak kadar bir çeşit bolluğu bulunmaktadır. Aslında, realistik penislerin birçok farklı boyutu bulunmaktadır. Ancak, kalın ebatlarda hazırlanan modeller, kadın cinsel organını daha sağlıklı şekilde uyaracağından, kullanılması daha zevkli olmaktadır. Bu anlamda, dünyaca ünlü porno yıldızlarının cinsel organları örnek alınarak hazırlanan vibratör çeşitlerini de alabilirsiniz. Ten rengi veya zenci penisleri seçebilirsiniz. Birçok seçenek mevcuttur. Bir önemli nokta ise, kullanılacak uzva göre seçim yapılmasıdır. Bu anlamda, vajinal, anal, oral kullanım için ürün seçimi yapılabilir. Her iki uzuv için aynı anda kullanım için hazırlanan çift başlı modelleri de seçebilirsiniz. Bu şekilde, aleti, hem vajinal, hem de anal bölgede aynı anda kullanabilirsiniz. Bu aletlerin gönderimleri özel muhafaza kapları içinde yapılmaktadır. Bu sayede, ürünü seyahatlerde kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Çte yandan kutusunda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Aletlerin kullanımı ve temizlenmesi de çok kolaydır. Pilli vibratörlerin, kullanımdan sonra pillerinin çıkarılması, aletin bu şekilde muhafaza edilmesi daha sağlıklı olacaktır. Bu sayede, pilin akması gibi bir durum olmayacaktır. Çte yandan, elektrikli ürünlerin kullanılmasında, kullanım sırasında şarjdan çekilmesi gerekmektedir.

  

Yalnız bayanların rahat kullanması için hazırlanan en uygun KALIN REALİSTİK PENİS, şüphesiz vantuzlu modellerdir. Bunların düz yüzeylere yapışma özelliği bulunmaktadır. Kapı, duvar, ayna, zemin, düze alanlara rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. Bu şekilde, el ile tutmanıza ve kullanmanıza gerek kalmadan tek başınıza rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çiftlerin kullanması için hazırlanan modellerin başında ise, külotlu veya kemerli realistik penis çeşitleri gelmektedir. Bunları farklı cinsel zevkler yaşamak isteyen çiftler her zaman kullanabilirler. Titreşimli, darbeli modelleri alırsanız, daha fazla zevk alacağınızı bilmelisiniz. Bunların titreşim ve darbe özellikleri azdan çoğa doğru ayarlanabilmektedir. Bu sayede, kullanıcıya gerçek bir cinsel ilişki yaşama hissi vermektedir. Bu aletleri, özellikle yalnız bayanlar, cinsel istekleri anında rahatlıkla kullanabilirler.

  

Birçok bayan veya çift, bu aletleri kullanmak isteyebilir. Fakat, bunları nereden alacaklarını bilemeyebilirler. Bilmekle birlikte, almaya çekinebilirler. Erotik shoplardan istediğiniz realistik penis çeşitlerini alabilirsiniz. Çte yandan, ülkemizde, bu mağazalarda gitmeye çekinen birçok bayan, hatta erkek bulunduğundan, bunların online satış mağazalarından da yararlanabilirsiniz. İnternet dünyasında artık, birçok cinsel ürün satışı yapan sanal alışveriş mağazası bulunmaktadır. Bu sayede, aradığınız her cinsel ürünü ve seks oyuncağını rahatlıkla alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla ürün alabileceğiniz birçok alışveriş sitesi bulunmaktadır. 18 yaşından büyük olan her kadın ve erkek bu sitelere giriş yapabilir ve istediği ürünü rahatlıkla satın alabilir. Kargo ile gönderim yapılmaktadır.


21 cm uzunluğunda, testisli, çok kalın vantuzlu yapışabilen dildo penis. Kampanyalı ürün.

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

24 cm uzunluğunda, 7 cm eninde, kalın, testisli dildo penis

24 cm uzunluğunda, 7 cm eninde, kalın, testisli dildo penis

Ürün Kodu: MP 1295
Ürün Açıklaması ;


24 cm uzunluğunda, 7 cm eninde, kalın, testisli dildo penis

24 cm uzunluğunda 7 cm kalın testisli dildo vibratör penis

     24 cm uzunluğunda 7 cm kalın testisli dildo vibratör penis: Her bayan kendi yaşam tarzına göre cinselliği yaşamak ister. Evli ya da erkek arkadaşı olan bayanlar bu konuda oldukça şanslıdır, ancak hayatı tek başına göğüslemesi gereken kadınların her konuda olduğu gibi cinselliğini de tek başına yaşamalı ve bu yönde ihtiyaçlarını kendi başına gidermelidir. Bu tür ihtiyaçlara yönelik günümüzde cinsel oyuncaklar temin edilebilmektedir. Erotik shoplarda satın alınabilen bu oyuncaklar kullanıcının arayışına göre temin edilebilmektedir. Nihayetinde herkesin farklı yemek zevki olduğu gibi cinsellik konusunda da farklılıklar yaşanabilmektedir.  Erotik shoplarda başvuran müşterilerin en çok vipratör konusunda yardım istedikleri görülmektedir. Genel adı vipratör olan yapay penisler, bayanlara ya da farklı cinsel tercihleri olan insanlara hizmet eden araçlardır.

      Vipratör çeşitleri incelenecek olursa, her amaca yönelik farklı modellerde üretilerek piyasaya sürüldüğü görülmektedir. Son dönemde vipratör çeşitleri içinde 24 cm uzunluğunda 7 cm kalın testisli dildo vibratör penis çeşitlerine ilgi gösterildiği fark edilmektedir. Bu modelin ne bu kadar tutulduğunun sebebi araştırıldığında, birden daha fazla sebebin bu ürüne olan ilgiyi arttırdığı görülmektedir. Bu sebepler sıralanacak olursa öncelikle arzu dolu bayanların kalın penis uygulaması ile daha fazla zevk aldıkları ve bu amaçla bu yönde özelliği olan oyuncaklara ilgi gösterdikleri bilinmektedir. Çapı 7 cm olan bir vipratör bayana unutulmaz anlar yaşatabilir ve kendisini tatmin etmesinde yararlı olabilir. Çünkü bilindiği gibi kadın vajinası elastikidir ve kaslarının direncine karşı koyan ürünler, kadınların cinsel dürtülerini daha da kamçılamakta ve kadına daha çok zevk vermektedir.
     Yukarıda belirtilen özellikte vibratörün tercih edilme sebepleri içinde belki de en önemlisi 24 cm uzunluğa sahip olmasıdır. Bu özelliği sayesinde kullanıcının kendisini tatmin edebilmesinde etkili olmakta ve kaliteli bir boşalma yaşanabilmektedir. Ayrıca gerçeğe birebir uyumlu olması için testisli olarak hazırlanan bu cinsel oyuncak, gerçek bir erkekle birlikte oluyormuş hissini verebilmekte ve kullanıcının haz noktasını daha yukarı taşıyabilmektedir. Bu gibi küçük detayların yalnızlıktan sıkılmış bir bayan için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan uzmanlar tarafından hazırlanan bu vibratörlerde, en küçük ayrıntıya dikkat edilmiş ve bu sayede daha fazla memnuniyet duygusu ortaya çıkmıştır.

    24 cm uzunluğunda 7cm kalın testisli dildo vibratör penisin bayanlar tarafından bu kadar ilgi görmesinin diğer bir sebebi de dildo özelliğe sahip oluşudur. Bu tür yapay penislerde dildo özelliğinin insan tenine en yakın hissi vermesi ve daha gerçekçi bir his yaşatması, bu yönde arayışları olan bayanları cezbetmekte ve genellikle seçimleri bu yönde olmaktadır.  Nihayetinde yaşanılmak istenilen özel bir andır, eğer bu özel anda bayan tek başına ise doğal olarak gereceğe en yakın ürün ile fantezisini gerçekleştirmek isteyecektir. Diğer taraftan bu tür oyuncaklarda kullanılan silikon dokunun birebir insan teni dokusuna sahip olması ve vücut ile birleşimde vücut ısısına çabuk adapte olması, bu uygulamaları daha çok talep edilir hale getirmektedir. Diğer taraftan silikon malzemenin diğer malzemelere göre daha anti bakteriyel oluşu, kadın hijyeni açısından da önem arz etmektedir. Yoksa sıradan ve vasat malzemelerden hazırlanan cinsel oyuncakların fiyatları ucuz olmak ile birlikte, beraberinde getirdiği risk ihtimali düşünülünce hiçte mantıklı bir seçim olmayacağı görülmektedir.

     Vibratör kelimesinin hayatımıza girmesi ortalama 20 yıllık bir maziyi barındırmaktadır. Çncelerde gizli saklı köşelerde satışa sunulan ve herkesin kolay kolay satın almaya cesaret edemediği bu tür cinsel oyuncaklar, günümüzde erotik shoplarda temin edilebilmektedir. Ayrıca bu gibi ihtiyaçlar için satıcı ile muhatap olmak istemeyen kullanıcıların büyük kısmı bu tür alışverişlerinde internetten yardım almakta ve ihtiyaç duyduğu ürünleri internetten sipariş ederek kapıya kadar muhafazalı kargo içerisinde getirilmektedir. Bu tür alışveriş uygulaması kullanıcının deşifre olması açısından oldukça cazip görünmektedir.

      Erotik shoplarda temin edilen vipratör çeşitleri arasında en çok ilgiyi 24 cm uzunluğunda 7 cm kalın testisli dildo vibratör penis kadar, diğer modellerde ilgi görmektedir. Başta da söylediğimiz gibi kullanıcının bu yöndeki arayışına cevap verebilecek özellikte sayısız vibratör çeşidi satışa sunulmuştur. Bu modeller içinde 24 cm testisli dildo vibratörden sonraki en çok talep gören vibratör çeşidi titreşimli vipratör modelleridir. Bu tür oyuncaklar kadın vücudunda hissettirdiği titreşim duygusu sayesinde gerçekleşen fantezinin haz eşiğini yükseltmekte ve daha fazla zevk almasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca vantuzlu vipratör çeşitleri de en az diğerleri kadar ilgi gören ürünlerdir. Kullanıcıya belli bir noktaya sabitleme imkânı sunulan bu ürün ile kullanıcının farklı pozisyonlar uygulayabilmesine olanak sağlanmakta ve yine bu ürünlerde kullanıcını daha çok zevk almasına hizmet etmektedir.

    Erotik shoplarda satışa sunnulan vipratör çeşitleri kadar bu yönde uygulanan diğer ürünlerde oldukça ilgi görmektedir. Çzellikle vibratör kullanımına konfor kazandırma amacı ile sunulan kayganlaştırıcı jeller bu tür ürünlerin başında gelmektedir. Kayganlaştırıcı jeller ile birlikte kullanıldığında bu tür cinsel oyuncakların zevke verme özelliği de artmaktadır.Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 249.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Gerçekci, zenci, et hassasiyetinde ve görünümünde realistik penis, dildolar

Gerçekci, zenci, et hassasiyetinde ve görünümünde realistik penis, dildolar

Ürün Kodu: MP 1303
Ürün Açıklaması ;


33 cm, Gerçekçi, et hassasiyetinde et görünümünde realistik vibratör penis

Zenci Gerçekçi, et hassasiyetinde et görünümünde realistik vibratör penis

     Gerçekçi, et hassasiyetinde et görünümünde realistik vibratör penis, Bundan 40 yıl öncesinde vibratör diye bir ürün piyasaya sürüleceği ve cinsel fantezileri daha da hareketlendirmek adına insanların bu ürüne para verip alacağı söylense, kimse inanmazdı. Ancak günümüzde bu tür cinsel oyuncakların satışa sunulduğu firmalar bulunmakta ve aynı bakkal gibi manav gibi insanlar girip, dolaşıp, ürün beğenmekte ve kasaya gidip parasını ödeyip satın almaktadır. Bu tür satış firmalarının vitrinleri incelendiği zaman yardımcı ürünler bir yana, en faz çeşidin vibratör yani yapay penislerde olduğu fark edilmektedir.  Çzellikle gerçekçi, et hassasiyetinde et görünümünde realistik vibratör penis, en çok ilgi gören ürünlerden bir tanesidir. Demek ki bu yönde bir arz var ki, bu kadar farklı özellikte vibratör üretilip piyasaya sürülmektedir.

     Yalnız bayanların ülkemizde bu tür satış mağazalarına gidip â??vibratör alabilir miyim?â? diye sorması çok sık rastlanılan bir olay değildir. Ancak erkekler gidip bu tür ürünleri inceleyebilmekte, eğer mekanizmalı ise mekanizmasını çalıştırılmasını isteyebilmektedir. Ancak bu noktada insanların aklına â??bir erkek neden vibratör alır?â? diye soru geçebilir, açıklayalım. Erkekler eşleri ya da partnerleri ile uzun zaman süren birlikteliklerinde alışkanlık ortaya çıkmakta ve ilişki monoton bu duruma dönüşmektedir. Hayatın diğer safhalarında öne çıkan bu durum cinsellik içinde geçerlidir.  Oysa erkekler doğası gereği heyecan arar, eğer aradığı heyecanı partneri ya da eşinde bulamaz ise ya aldatmalar başlar ya da herkes kendi dünyasına çekilir. Her iki durumda sonunda ayrılık görünür. Erkekler bu yüzden bu tür küçük oyunlar ile fanteziler ile yaşadığı ilişkiye heyecan katmak ister, bu yüzden bu tür oyuncakları alma ihtiyacı hisseder.

     Yalnız bayanlar doğal olarak cinsel ihtiyaçlarını ya günübirlik ilişkiler ile giderme yoluna gider, ancak ülkemizde bu tür birliktelikler hiç hoş karşılanmadığı için genel olarak kendi kendini tatmin yolunu seçer. Bu noktada ihtiyacı olan gerçekçi, et hassasiyetinde ve et görünümünde realistik vibratör penistir. Çünkü sadece cinsel dürtülerini gidermek amacı ile başlatılan bir ilişki ne kadar sağlıklıdır ve ne kadar uzun sürebilir ki? Diğer taraftan neden sadece sevişmek için bir erkeğin kahrını çeksin, bu sebeplerden dolayı bayan sahip olacağı bir vibratör ile kendisini tatmin edebilir ve günlük hayatına dönebilir. Ha bu noktada birçok kişi â??şart mı tatmin olması, bu duygularının bastırsınâ? diye düşünmektedir. Ancak sağlıklı bir ruh hali için insanların duygularını içe bastırmaları değil, dışa vurmaları gerekir. Eğer kadın yalnız ise ve bu konuda yardım alabileceği bir erkek yoksa doğal olarak kendi kendisini tatmin etme yoluna gidecektir.

    Her konuda kendisini yenileyen teknoloji, cinsel ürünler yönünde de ilerleme kaydetmiştir. Çzellikle vibratör modelleri incelendiği zaman çok ilginç ve yaratıcı modellerin olduğu fark edilmektedir. Pillisi, manuel, vantuzlusu, eğilebileni ve et görünümlü vibratör modelleri, bu yönde ihtiyacı olanların beğenisine sunulmaktadır. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi pazarlama aşamasındaki hassasiyet henüz tam olarak aşılabilmiş değildir. Ancak her alanda olduğu gibi bu sorunun da zamana ihtiyacı vardır, belki bundan 20 yıl sonrasında insanlar seks shoplarda giderek istedikleri ölçülerde vibratör alabilecekler. Ancak â??ihtiyaçlar icatları doğururâ? sözü bu noktada da kendisini belli etmektedir. Çnceden bu gibi ürünleri değil satın almak adını bile telaffuz etmek mümkün değil iken, artık bu yönde ihtiyacı olanlar internet aracılığı ile sipariş verebilmektedir. Halkın bu yöndeki hassasiyetinin bilincinde olan satıcı kurumların hemen hepsinin online satış siteleri bulunmaktadır. Vibratör arayışında olan kişi ilgili siteye ulaşarak ürünleri inceleyebilmekte ve kullanıcı yorumlarını okuyarak analiz yapabilmektedir. Sonrasında beğendiği vibratör modelinin siparişini verebilir ve ödemeyi tamamlamasının ardından birkaç gün içinde kapalı ve ambalajlı olarak ürünü teslim alabilmektedir. Bu tür bir alışveriş yöntemi ile hiç kimse ile muhatap olmayan kullanıcı mahcubiyet hissetmez.

      Vibratör modelleri incelendiği zaman en gerçekçi, et hassasiyetinde ve et görünümünde realistik vibratör penis ile gerçekçi uygulamalar amaç olmuştur.  Satıcı firmaların sitelerindeki kullanıcı yorumları incelendiği zaman, genel memnuniyet göze çarpmaktadır.  Gerçekçi dokusu ve ebatları ile kullanıcıya mükemmel uyum sağlayan bu seks oyuncağı, yalnızlık yaşayan bayanlar ve yatak odalarının monotonluğundan sıyrılmak isteyen çiftlere bu yönde fırsat sunmaktadır. Ancak et hassasiyetinin dışında vantuzlu modellerde oldukça ilgi görmektedir. Çzellikle bayanların tek başına kullanımda tercih ettiği bu vibratör çeşidi, istenilen bir düz zemine monte edildiği zaman kullanıcıya hareket özgürlüğü kazandırmaktadır. Böylece kendi cinsel dünyasında kendi fantezilerini yaşayarak rahatlayan bayan, doğal olarak gerçek hayatta daha huzurlu ve sakin yaşayabilmektedir.

     Vibratör modelleri içinde en çok ilgi görenlerinden birside bele kemer ile sabitlenen modellerdir. Bu tür modeller özellikle sertleşme sorunu yaşayan ya da erken boşalma sebebi ile sağlıklı birliktelik yaşayamayan çiftler tarafından tercih edilmektedir.  Bu tür oyuncaklar çiftlerin ilişkisinin sağlıklı biçimde yürümesine de yardımcı olmaktadır.

33 cm uzunluğunda zenci gerçekçi penis.

  


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 109.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Çift Taraflı Penis Vibratör, 33 cm Boyunda Ten rengi Penis

Çift Taraflı Penis Vibratör, 33 cm Boyunda Ten rengi Penis

Ürün Kodu: MP 916
Ürün Açıklaması ;


Çift Taraflı Vibratör Penis

Çift Taraflı Penis Vibratör

Çift taraflı penis vibratör, 33 cm boyunda ten rengi karşılıklı zevk almak için üretilmiş penis. Türkiye de bulabileceğiniz kaliteli vibratör çift taraflı dildo penistir. 

 Hem cinslere özel üretilmiştir. Çift taraflı olarak kullanılır. 33 CM BOYUNDA TEK TARAFLI olarak da kullanılabilir. 

Müşterilerimizin dikkate alması gereken önemli husus: Sayın müşterilerimiz bazı sitelerde bizim kendi ithal ettiğimiz ürünlerin dahi ( Türkiyede tek bizim sattığımız ) fiyatları çok düşük verilerek satılmaktadır. Ama size gelen pakette çok ucuz ve gerçeği ile alakası olmayan ürünler çıkmaktadır. Lütfen kandırılmamak için bu hususu dikkate alın.
 Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 199.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Çift Taraflı Vibratör Zenci siyah renk, 33 cm boy

Çift Taraflı Vibratör Zenci siyah renk, 33 cm boy

Ürün Kodu: MP 917
Ürün Açıklaması ;


Çift Taraflı Zenci Vibratör Penis

Çift taraflı vibratör penis 33 cm boyunda zenci, siyah

Zenci renkli siyah çift taraflı penis vibratör. Fantazileriniz için dildo çift taraflı zenci vibratör penis. 33cm boyunda büyük boy çift taraflı penis vibratör.

ÇİFT TARAFLI ZENCİ VİBRATÇR yumuşak yapısı ile eğilebilir. Zenci siyah penisinden hoşlanıyorsanız size özel ÇİFT TARAFLI ZENCİ VİBRATÇRÇ.

Zenci siyah renkli çift taraflı penis vibratörünüz size içeriği belli olmayan kapalı pakette gelecektir. Kargo veya kurye çalışanı paketin içeriğini BİLMEZ.Çdemenizi paketinizi teslim alırken yapabilirsiniz.

Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 199.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Kalın Penisler

Kalın Penisler

Ürün Kodu: MP 948
Ürün Açıklaması ;


Kalın Penisler


KALIN PENİSLER

            Kalın penisler, her zaman için erkeklerin özgüveni açısından son derece önemlidir. Her ne kadar boyutunun önemli değil işlevinin önemli olduğu vurgulansa bile kalın olması kadınlarında dikkat ettiği bir husustur. Sağlıklı ve mutlu bir cinsel birliktelik her zaman için yaşam kalitesini en zirveye çıkartması açısından değer kazanmaktadır. Erkekler kadar kadınlarında öne verdiği KALIN PENİSLER cinsel birliktelik sırasında zevkin doruklarına çıkılması için şarttır. Bunun için bazı erkekler büyük ve kalın penislere ulaşmak için farklı teknikler uygulamaktadır. Bunlar arasında kesinlikle vakum ve pompa en hızlı şekilde büyümesini, kalınlaştırmasını sağlamaktadır. Sizde kendinize olan güveninizi artırmak için acele etmeli ve kalın bir penise ulaşmalısınız.

            Kalın penisler sayesinde uzun ve soluksuz geceler sizleri beklemektedir. Sağlıklı şekilde cinsel yaşam kadın ve erkek açısından kesinlikle önemli noktalar arasındadır. Bu yüzden hemen harekete geçmeli ve gerekli olan yöntemler ile istediğiniz boyuta ulaşmalısınız. Krem, hap gibi ürünler ile kalın ve büyük bir penise ulaşmak zaman içerisinde mümkündür. Ancak bu konuda kesinlikle acele etmemeli ve sabır içerisinde seçtiğiniz yöntemi kullanarak sonuna kadar ilerletmelisiniz. Çünkü anında büyüyen ve kalınlaşan bir penisin olması mümkün değildir. Düzenli ve sistemli olarak uyguladığınız zaman kısa süre sonrasında gerektiği kadar büyüdüğünü göreceksiniz. Ancak kesinlikle unutulmamalı ki büyüklüğü kadar işlevi de son derece önemli olarak dikkat edilmelidir.

            Kalın penisler için yapmanız gereken yeme, içme, uyuma alışkanlıklarınızda dikkat edilmesi gereken noktalara önem vermelisiniz. Bunun dışında kullandığınız tekniği düzenli bir süreç içerisinde işlemeli ve gerektiği gibi yapılmalıdır. Aksi takdirde yanlış bir hareket sağlıksız duruma sebep olacağından dolayı muhakkak zor anlar yaşatacaktır. Kalın penisler her zaman için kendinize olan özgüveni de artıracağı için beklemeden gerekli yöntemleri uygulamak şarttır. Eğer kalın ve büyük bir penis için acil durum söz konusu ise; tek yapmanız gereken vakum ve pompa kullanmaktır. En hızlı ve seri şekilde büyüme sağlayacağı için hayatınızı kolaylaştıracaktır. Uzun ve keyifli geceler için artık sizde gerektiği gibi bu yöntemleri kullanmalısınız. Hayattan zevk almak her zaman için kadın ve erkek için önemlidir.

KALIN PENİS 16,5 CM BOYUNDA ETLİ, MOTORLU VE GERÇEK PENİS HASSASİYETİNDE REALİSTİK KALIN PENİS.Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 129.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

18 cm-20-21-22-23-24-25-26 cm boyunda yapay takma penis ( vibratör)

18 cm-20-21-22-23-24-25-26 cm boyunda yapay takma penis ( vibratör)

Ürün Kodu: MP 1117
Ürün Açıklaması ;


18 Cm Uzunluğunda Yapay Takma Penis ( Vibratör )

20-21-22-23-24-25-26 cm boyunda yapay takma penis ( vibratör )

20-21-22-23-24-25-26 cm boyunda yapay takma penis ( vibratör ) ihtiyacınız varsa seksshop mağazasına gidin ve takma vibratör seçenekler arasından seçimini yapın. Boyut olarak büyük olanı isteyen bayanlar orgazm olamayan ve cinsel anlamda aç oldukları için vajina duvarında sürtünme etkisi ile bayanları cezbeden bu haz duygusunu bir an önce yaşamak isteyenler arasından olmaktadır. 20-21-22-23-24-25-26 cm boyunda yapay takma penis ( vibratör ) seçiminde bulunmak isteyenlerin vibratör modelleri arasında özellikle zenci penis modelleri arasından incelemede bulunmaları tavsiye edilmektedir.

20- 21- 22- 23- 24- 25- 26 CM BOYUNDA YAPAY TAKMA PENİS ( VİBRATÇR ) aldıktan sonra karşı cinsinizi cinsellikte doyuma ulaştırmanın mutluluğunu doyasıya tadabilirsiniz. Çzellikle içi boş olanlar arasından seçimde bulunmanız durumunda kendi penisinizi bu boyda hissederek yaşayacağınız haz duygusu ve kendinize olan özgüven ile cinsel ilişki esnasında da beklediğinizin çok üstünde bir performans sergilemiş olmanın mutluluğunu da tadabileceksiniz. 20- 21- 22- 23- 24- 25- 26  CM BOYUNDA YAPAY TAKMA PENİS ( VİBRATÇR ) alabileceğiniz seksshop marketler arasında en ucuz ve en kaliteli ürün temin edebileceğiniz mağaza ziyaretini gerçekleştirin ve cinsel hayatınızdaki mutsuzluktan bir an önce kurtulun.

20-21-22-23-24-25-26 cm boyunda yapay takma penis ( vibratör )aldıktan sonra cinsel birleşmelerinizin hiç bitmesin diyebileceğiniz akşamlar olacağını bilerek seçiminizi yaparken acele etmeniz önerilmektedir.

17.5 cm , vantuzlu, 3 kademeli taitreşim ayarlı vibratör.

TEN RENGİ VEYA SİYAH RENK SEÇENEğİNİ NAKİT VEYA KREDİ KARTI İLEDE ALSANIZ MUTLAKA SATIş TEMSİLCİMİZE BİLDİRİNİZ.

ÇRÇN KODU MP 1117


 

 

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

El kol sokmalı, gerçek et gibi realistik dildo, penis

El kol sokmalı, gerçek et gibi realistik dildo, penis

Ürün Kodu: MP 1241
Ürün Açıklaması ;


El kol sokmalı, gerçekci realistik dildo, penis

El kol sokmalı, gerçek et gibi realistik dildo, penis

El kol sokma sevenlere özel, realistik gerçek tırnakları olan el görüntüsünde 33 cm boyunda ve 7.5 cm eninde büyük gerçekci dildo penis. El kol sokma sevenlere özel gerçekçi dildo penis. Büyük penis sevenler, kol sokma ve el fetiş fantazisi yaşamak isteyen bayanlara özel dildo gerçek penis.

El ve kol formunda dildo penis size kapalı pakette ulaştırılacaktır.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 207.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Realistik penisler, motorlu testisli gerçek penis

Realistik penisler, motorlu testisli gerçek penis

Ürün Kodu: MP 1304
Ürün Açıklaması ;


Realistik penisler

Realistik Penisler

    Realistik Penisler: Hayat bazı durumlarda oldukça sıkıcı olabiliyor. Gerek evli çiftler gerekse birliktelik yaşayan genç bireyler ya da tek başına hayatın yükünü sırtlanmaya çalışanlar kadınlar, bazı zamanlarda bu gibi ruh halinden bunaldıkları zaman, küçük cinsel oyunlar ile hayatlarına renk katmayı amaçlamaktadır.  Bu oyunların vazgeçilmez parçası sayılan cinsel oyuncaklar, bireylerin bu aşamada en önemli ekipmanları sayılabilir. Bu tür cinsel oyuncaklar günümüzde erotik shop adı verilen satış firmalarından temin edilebilmektedir.  Bu yönde hizmet veren firmalarda sergilenen ve en çok ilgi gören ürün olarak vibratör çeşitleri gösterilmektedir. Yapay penis olarak bilinin suni zevk araçlarının farklı amaçlara hizmet eden sayısız çeşidi bulunmak ile birlikte hepsinin ortak hedefi kullanıcının cinsel doyuma ulaşmasına yardımcı olmaktır.

     Vibratör çeşitleri içinde en çok ilgi gören realistik penislerdir. Çzellikle yalnız bir kadının kendi kendisini tatmin edebilmesine yönelik araç çeşitleri içinde yer alan bu vibratör türleri, günümüzde gelişen teknolojinin de yardımı ile insan dokusuna en yakın malzeme ile üretildiğinden birebir gerçek penis hissi yaratabilmektedir. Diğer taraftan bu tür araçların titreşimli modelleri oldukça ilgi görmektedir. Bayanların uyguladıkları cinsel fanteziler sırasında titreşim özelliğini harekete geçirmesi daha fazla tahrik olmasına ve dolayısı ile daha fazla haz almasına yardımcı olmaktadır. Canlandırılan fantezideki yüksek haz eşiği, orgazm kalitesinde de etkili olduğu için bayanın doyun yaşamasının olumlu etkileri de daha yüksek düzeyde olmaktadır.

    Realistik penisler diğer modellerdeki vibratörlere nazaran daha kullanışlıdır. Tırtıklı ve damarlı modeller vajina içerisinde kendisini hissettirebilmekte ve seks kalitesini arttırmaktadır. Ayrıca kullanılan malzeme insan vücudu ısısına hızlı uyum sağlamakta ve kullanıcının bu aşamada tedirginlik ve ürperti yaşamasına engel olabilmektedir. Ayrıca bu tür araçlar bayanın bu gibi ihtiyaçları için bir erkeğin egemenliği altına girmesini engellemekte de etkili olmaktadır.  Bayan cinselliğini yaşamak için bir erkek seçtiğinde tüm hayatı etkilenecek ve özgürlüğünden ödün vermek durumunda kalacaktır. Ancak cinselliğini alacağı bir vibratör ve bu yönde cinsel oyuncaklar ile yaşayan kadın, tam anlamı ile özgür sayılabilir ve hayatının kontrolünün başka bir erkeğin eline bırakmış olmaz.

     Vibratör kullanımının sadece tek başına cinsellik yaşayan bayanların tekelinde olacağı düşüncesi oldukça yanlıştır. Cinsel hayatlarındaki monotonluktan kurtulmak ve yatak odalarını eğlenceli hale getirmek isteyen çiftlerde bu tür oyuncaklara ilgi göstermektedir. Yatak odalarına bu tür uygulamalar ile heyecan katmak isteyen çiftler, daha çok marjinal vibratöre çeşitlerine ilgi duymaktadır. Çatal vibratörler, standartlardan büyük ve kalın vibratör modellerinin yanı sıra aktif ve pasif kullanıma uygun vibratör modelleri, bu alanda hizmet gören cinsel yardımcı ürünlerdir.

      Günümüzde cinsel yardımcı ürünler arasında ilgi gören vibratör çeşitlerinden bir tanesi de vantuzlu modellerdir. Bu tür modellerde yine tek başına cinsel hazza varmak isteyen bayanlara hitap etmektedir. Düz bir zemine monte edilebilen bu modeller kullanıcının hareket alanını genişletmekte ve dolayısı ile cinsel fantezinin amacı ulaşılmasına etki etmektedir. Ayrıca bele takılan ve külot tarzı bir aparat monte edilebilen vibratör modelleri de piyasadan temin edilebilmektedir. Bu tür modellerde yine sıkıcı cinselliklerinden kurtulup hareketli bir seks hayatı yaşama isteyen çiftler tarafından ilgi görmektedir. Ayrıca bu tür modellerin lezbiyen ve homoseksüel cinsel ilişkilerde de kullanıldığı bilinmektedir.

    Bayanların hayatına renk katan vibratörlerin kullanımı ve temizliği konusunda dikkatli olmaları gerektiği uzmanlar tarafından açıklanmaktadır. İster realistik penisler olsun, ister dildo vibratör ya da vantuzlu vibratörler, amacı kadın vajinasının içine girmek ve kullanıcının haz almasına yardımcı olmaktır. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken kural yaşanan anın heyecanı ile kullanıcının sınırlarını zorlamasıdır. Bu durumda vajina tahriş olabilmekte, hasar görebilmekte ve dolayısı ile sağlık sorunları oluşabilmektedir. O anki hararetten dolayı bedenine zarar verdiğini fark edemeyen bayan, orgazm sonrasında ağrı,  yanma, sızı ve kanama gibi sıkıntılar ile karşılaşabilmektedir. Ayrıca hassas bir bölge olan vajina tahriş olduğunda enfeksiyon kapma ihtimali göz önünde bulundurulmalı ve bu yönde tedbir alınmalıdır.

      Vibratör kullanan bayanların kullanım sırasında yaptıkları diğer bir yanlış ise vibratörü kuru olarak kullanmaktır. O esnada her ne kadar vajina ıslak olarak hissedilse de bu ıslaklığın yeterli olmayacağı göz önünde bulundurulmalı ve bu yönde uygulanan bir kayganlaştırıcı ürün kullanılmalıdır.  Bu esnada yağlı krem, vazelin gibi cilt ürünlerinden birisi ile kayganlaştırıcı görevinin görülmesi çok uygun görülmemektedir. Çünkü kadın vajinasının ph değeri normal cilt ph değeri ile eşit değildir ve bu durumda beraberinde bazı enfeksiyonların oluşmasına neden olabilmektedir. Bu yüzden vibratör kullanım kılavuzunda belirtilen türden bir kayganlaştırıcı ürün kullanımı en sağlıklı karar olacaktır.

      Vibratör kullanımdan sonraki temizliğinde de dikkat edilmesi kadın sağlığı açısından önemlidir. İnsan tenine en yakın özellikte üretilen vibratörleri, herhangi bir kimyasal ile temizlemek yerine beyaz sabun ve su ile temizliği tamamlanmalı ve iyice kurulanarak kutusunda muhafaza edilmelidir.


 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 189.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yapay Penis

Yapay Penis

Ürün Kodu: MP 275
Ürün Açıklaması ;


Gerçekçi Penis Vibratör


Sağlıklı Ten UyumuRealistik Penis16 Cm Boyunda Gerçek Et Hassasiyetinde Motorlu, Titreşimli Ve Testisli Penis. Ultra Yumuşak Yapısı ,Hafif Testis,, Ten Rengi, Eğimli Gövdesi İle Zevkinize Hitap Edecek Realistik Penis

 1. Sınıf Çretim 
Et Hassasiyetinde
16 Cm Uzunluk
Titreşimli, Testisli, Eğimli

 

Not: Her kullanım sonrasında ılık su ve beyaz sabun ile temizleyiniz. Kesinlikle güneş altında bırakmayınız, sıcak kaynar su ve deterjan kullanmayınız.

Farklı zevkler yaşamak isteyenlere özel

 

 

 

 

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 144.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yapay Penis

Yapay Penis

Ürün Kodu: MP 291
Ürün Açıklaması ;


Best el clone Gerçek Penis

Sağlıklı Ten UyumuGerçekçi (Realistik) Penis Best Performer

Ortalama(14 cm) Uzunluğunda 3 cm eninde

Çoklu Hızlı

Su Geçirmez ( Duşta, SPA da, Hamam da kullanılabilir )

Loveclone Hakiki Et Dokusunda

Et hassasiyetinde Realistik Vibratör Penis

Ten renginde Damarlı ve penis uç kısmı hafif pembemsi rengi ile gerçek penis hissini sizde uyandıracak. Tek kelime ile harika, Fantezi dolu anlarınız için..

 

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 199.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Ten Rengi Et Hassasiyetinde Realistik Penis

Ten Rengi Et Hassasiyetinde Realistik Penis

Ürün Kodu: MP 752
Ürün Açıklaması ;


Ten Rengi Et Hassasiyetinde Realistik Penis


Et hassasiyetinde ten rengi 23 cm realistik penis

Et hassasiyetinde ten rengi 23 cm boyunda testisli realistik penis. Değişik fantezileriniz için üretilmiş gerçek penis görünümünde gerçek penis gibi detaylara önem verilerek üretlen et hassasiyetinde ten rengi 23 cm boyunda realistik penis.

 

Et hassasiyetindrealistik penisi sert duvarlara, banyoda duvara monte ederek ve motoru ile titreşim ayarını ayarlayarak zevk dolu anlar yaşayabilirsiniz. Dip kısmına doğru hafifce kalınlaşarak fazla zevk alınmasına yardımcı olur.

 

Not: Resim kutu görseli amaçlıdır. 1 adet olarak gönderilecektir.Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 199.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Pilli Penis Vibratör

Pilli Penis Vibratör

Ürün Kodu: MP 926
Ürün Açıklaması ;


Pilli Penis Vibratör


                                               PİLLİ PENİS VİBRATÇR

 

 

            Pilli penis vibratör çeşitleri, vibratör modelleri arasında en tercih edilen ürünlerdir. Bayanların cinsel yönden tatmin olmasını sağlayan bu ürünler, özellikle son yıllarda oldukça kaliteli hale gelmiştir. Vibratörlerin kendiliğinden titreme ve darbe yapma etkisinin olması, kullanımda önemli olumlu etkiler sağlamaktadır. PİLLİ PENİS VİBRATÇR çeşitleri de, şarjlı modellere göre daha kolay kullanıldığından, hanımlara daha pratik gelmektedir.

 

            Vibratörler, sadece yalnız bayanlar tarafından değil, cinsel yaşamlarında farklı anlar yaşayan çiftler tarafından da kullanılabilir. Kullanım alanına göre sadece vajinal veya sadece anal aletler olduğu gibi, hem anal, hem de vajinal bölge için kullanılabilen modeller de bulunmaktadır. Pilli penis vibratörler de her iki uzuv kullanımı için özel hazırlanmaktadır. Bu aletler, birçok farklı şekilde tasarlanmaktadır. "Realistik" denilen, özel malzemelerden imal edilen ve yapısıyla, yumuşaklığıyla, şekil ayrıntılarıyla orijinal penisten ayırt edilmeyen modeller çok beğenilmektedir. Pilli penis vibratörler, genel olarak, piyasadan kolayca alınabilecek kalem pille çalışmaktadır. Aletin kapsamına ve hacmine göre iki veya dört pil çalışması için yeterlidir. Bu anlamda, zor bulunan özel şarjlı pillerin kullanılmasına gerek yoktur. Aletin kullanılmadığı zamanlarda, pillerin çıkarılması ve bu şekilde muhafaza edilmesi önemlidir. Pillerin çıkarılmadan saklanması durumunda, içindeki sıvının akması ve cihazı bozması söz konusu olabilir. Bu vibratör çeşitlerinde, cihazların pille titreme ve darbe yapma fonksiyonları çalışmaktadır. Çalışma için alete bağlı özel bir kumanda bulunmaktadır. Piller de bu bölüme yerleştirilmektedir. Titreme çeşitli kademelerde azalan ve çoğalan seviyelerde yapılabilir. Darbe işlemleri de bu şekildedir.

 

            Pilli penis vibratör çeşitleri, düz yapay penisler, kemerli veya vantuzlu modeller olarak çeşitlenmektedir. Çzellikle, son yıllarda piyasaya çıkan vantuzlu modeller, kolay kullanımı ile yalnız bayanların tercihi olmaktadır. Pilli aletlerin de diğer yapay penisler gibi, kullanmadan önce, özel kayganlaştırıcı ürünlerle kullanılması sağlıklı olacaktır. Bu şekilde, cinsel organlarda herhangi bir kızarma veya tahriş olmaz. Kullanımdan sonra, ılık su ve alkol içermeyen temizleme ürünleriyle yıkamak yeterlidir. Aletin güneşten korunması da çok önemlidir. Pilli vibratör modellerini internet sitemizde bulabilir, uygun fiyatlara alabilirsiniz.

           ÇNEMLİ NOT : 20 cm boyunda ten rengi. ( TEN RENGİ 1 adeti size gönderilecektir.) Motorlu ve titreşimli pilli penis, vibratör.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 79.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Siyah renk, zenci burgulu penis, dildo

Siyah renk, zenci burgulu penis, dildo

Ürün Kodu: MP 1242
Ürün Açıklaması ;


Siyah, zenci burgu şekilli yeni dizayn dildo

10 cm uzunluğunda Siyah renk, zenci burgulu penis, dildo

Gerçek silikon 10 cm uzunluğunda, zenci siyah renk, burgulu yeni dizayn dildo penis.Dildolar ve modelleri içinde dizayn olarak üretilmiş bir çeşittir. % 100 silikon olması nedeni ile yumuşaktır ve sağlıklıdır yen etkisi yoktur. El tutma kulpu olan gerçek dildo penis. Burgulu yapısı ile daha fazla zevk aldırır. En Ucuz ve kaliteli dizayn dildo istiyorsanız size 10 cm boyundaki cinsel alet dildoyu öneririz.
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 67.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yarım boy vücut realistik erkek bebek

Yarım boy vücut realistik erkek bebek

Ürün Kodu: MP 1308
Ürün Açıklaması ;


Yarım boy vücut realistik erkek bebek

Yarım boy , vücut realistik şişme erkek bebek

Yarım boy vücut realistik erkek bebek: Yalnız yaşayan bir bayansınız ve günleriniz geceleriniz hep tek başına geçiyor. Günlük hayat içinde işiniz yaşadığınız güçlükler ve toplumun üzerinizdeki baskısı cinselliğinizi doya doya yaşamanıza izin vermiyor ve çevre baskısı yüzünden kendinize bir erkek arkadaş edinemiyorsunuz. Ancak cinselliğinizi bastırmaktan yoruldunuz ve artık sizde kendinizi bu konuda rahatlatmak istiyorsunuz. O halde size bir önerimiz var, eğer önerimizi ciddiye alırsanız hem duygularınızı bastırmak durumunda kalmazsınız ve cinselliğinizi doya doya yaşar ve gerek bedeninizde gerekse ruh sağlığınızda olumlu etkilerini görebilirsiniz. Bu önerimizi merak ediyorsanız kulağınızı bize verin ve size cansız yarım manken erkek bebeklerden bahsetmek istiyoruz. Tam olarak yarım boy vücut erkek realisttik bebek olarak bilinen bu şişme manken, artık gecelerinizi eğlenceli hale getirmenizde size eşlik edecek arkadaşınız olacaktır.

     Yarım boy vücut realistik erkek bebek bundan sonraki cinsel hayatınızda en güvendiğiniz sırdaşınız, yeni keşifler yapabileceğiniz oyun arkadaşınız ve eğlenceli zaman geçirebileceğiniz dostunuz olacaktır. Gerçeğe en yakın malzeme ile üretilen bu yapay erkek vücudu size gerçek bir erkeği aratmayacak özelliktedir. Zaten sadece cinselliği yaşama k için bir erkeği hayatınıza dâhil etmek, aynı zamanda özgürlüğünüzü kısıtlamamak anlamına geliyorken ve bu yönde hizmet sunan bu kadar mükemmel bir ürün sahip olma imkânınız varken neden hürriyetinizden vazgeçesiniz?

     Yalnızlıktan sıkılan bayanlar cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için farklı uygulamalardan yardım almaktadır. Günümüzde bu gibi cinsel oyuncaklara ulaşmak oldukça basittir.  Hemen her şehirde bulunan erotik shoplarda bu ve buna benzer ürünler alabilmek bir bayan için hiçte kolay değildir. Çzellikle ülkemizde daha birçok tabu yıkılamamışken bir bayanın erotik shoptan ürün alması değil, önünden geçmesi bile farklı imalara ile karşılaşmasına ve başta da dediğimiz gibi üzerinde mahalle baskısı oluşmasına neden olabilmektedir. Ancak günümüzde gelişen teknoloji ile iletişim araçları bu yönde ihtiyaç sahibi bayanların yardımına koşmaktadır. Çzellikle seks shopların hemen hepsinin kendi adına bir internet satış sitesi bulunmakta ve bu uygulama ile hizmet sunmaktadırlar.

    Yarım boy vücut realistik erkek bebek arayışında olan bayan, internet üzerinden bu gibi sitelere kolaylıkla ulaşabilir ve istediği ürünün siparişini verebilir. Verilen siparişin üzerinden birkaç gün geçmeden ürün eline geçmiş olur. Bu yöndeki hassasiyeti fark eden ve buna özen gösteren satıcı firmalar, özel ve korumalı ambalajlar içinde ürünü postalamaktadır ve bu durumda ürünü satın alan bayan hiçbir şekilde deşifre olmaz ve çevresindeki insanlara izah yapma durumunda kalmaz.

     Hayatın yükünü yalnız başına göğüslemek durumunda kalan ve dolayısı ile cinselliğini de yalnız başına yaşaması gereken bayanların büyük kısmı bu konuda yardımcı ürünler arasından vibratör kullanmayı tercih etmektedir. Ancak vibratör sadece vajinaya hizmet eden ve dolayısı ile kadının ruhunu yeterince tatmin etmeyen bir cinsel üründür. Kadın, vibratör kullanımı ile belki cinsel doyuma ulaşabilir, ancak bedenen yaşadığı bu doyum ruhunda yaşadığı eksikliği tamamlamaya yetmeyecektir. Evet, günümüzdeki vibratör çeşitleri incelendiği zaman farklı amaca hizmet eden sayısız seçenek göze çarpmaktadır.  Vantuzlu vibratör, uzun ve ekstra uzun vibratör, titreşimli, tırtıklı, damarlı ve çatal vibratörlerin yanı sıra dildo denilen ve birebir insan tenine dokunuyormuş hissi veren vibratörler piyasada kullanıcılarını beklemektedir. Ancak yine de bu yönde kullanılan araçlar, sadece bedensel tatmin için geçerlidir. Tıpkı karnı acıkan birisinin diyet yemek yemesi gibi sadece tokluk hissi vermekte ve kadın hala cinselliği aklından çıkaramamaktadır. Bu yüzden bu tür erkek bebekler bayanların yalnızlığını giderme uygulamalarında daha sağlıklı olarak görülmektedir. Bayan bu tür bir partner yaşadığında, ruhsal yönden de kendisini iyi hissetmekte ve hayata bakış açısı pozitif olarak değişebilmektedir.

           Yarım boy vücut realistik erkek bebekler gerçeğe birebir uyumlu malzemeden üretilen cinsel ürünlerdir. TPR malzemeden üretildiği için insan vücudunda görülen alerjenlere fırsat vermez.  Kolları ve bacakları olmadığı için kullanım sonrasında muhafaza edilmesi bakımından oldukça pratiktir. Kullanıcın işi bittiğinde temizleyip kuruladığı yarım erkek bebeği dolabında saklayabilmektedir. Ortalama 6-7 kg ağırlığında olan bu cinsel ürününü taşıması ve kullanımı da oldukça pratiktir. Diğer taraftan kullanım sırasında kullanıcının dikkat etmesi gereken bazı kurallarda mevcuttur. Çncelikle bu tür ürünlerin hassasiyeti göz önünde bulundurulmalı ve hem kadın sağlığı açısından hem de ürünün uzun süre hizmet edebilmesi için bu konuda önerilen kayganlaştırıcı jel ile birlikte kullanılması uygun olur. Herhangi bir bebe yağı, vazelin ve normal bir krem, içeriğindeki kimyasallar ile bebeğin dokusuna zarar verebileceği gibi aynı zamanda kullanıcının da enfeksiyon kapmasına neden olabilir. Bu yüzden bu uyarı dikkate alınmalıdır.

         Yarım boy erkek bebek kullanım sonrasında uyulması gereken diğer bir kural ise temizliğidir. Her kullanım sonrasında farklı kimyasallara başvurmadan sadece beyaz sabun ve su ile temizliği yapılmalı ve temizlenen ürün itina ile kurulandıktan sonra kaldırılmalıdır.

Penis boyu 18 cm uzunluğunda 4 cm çapındadır. Ortalama 6 kilodur. Boyutları ise 52 cm - 35,5 cm - 26 cm dir.


 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 1550.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yapay Büyük Penis

Yapay Büyük Penis

Ürün Kodu: MP 276
Ürün Açıklaması ;


Büyük Realistik Vibratör


Sağlıklı Ten UyumuRealistik PenisCyberskin Et Hassasiyetinde Malzemeden üretilmiş, Sıkı Durun TAM 21 CM BOYUNDA , Motorlu , Tireşimli Testisli Penis. Bu Kalitede Realistik Penis Türkiyede Sadece Bu Sayfalarda

 1. Sınıf Çretim 
Cyberskin Et Hassasiyetinde 
21 Cm Uzunluk, Titreşimli, Testisli 
Zevkine Düşkünlere

 

 

Not: Her kullanım sonrasında ılık su ve beyaz sabun ile temizleyiniz. Kesinlikle güneş altında bırakmayınız, sıcak kaynar su ve deterjan kullanmayınız.

  

  

 

 

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 239.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yapay Penis

Yapay Penis

Ürün Kodu: MP 274
Ürün Açıklaması ;


Yapay Penis


Sağlıklı Ten Uyumu

Realistik Penis

15 Cm Boy 7.5 cm en Gerçek Penis Dokusuna Sahip , Motorlu, Titreşimli Realistik Penis. Damarlı ve Testisli Bu Model Sayesinde Çzel Anlarınız Renklenecek.

 

Seksten Her Zamankinden Çok Daha Fazla Zevk Alcaksınız

 1. Sınıf Çretim 
Cyberskin Et Hassasiyetinde 
15 Cm Boyunda, Damarlı, testisli 
Titreşimli Realistik Penis

 

 

Not: Her kullanım sonrasında ılık su ve beyaz sabun ile temizleyiniz. Kesinlikle güneş altında bırakmayınız, sıcak kaynar su ve deterjan kullanmayınız.

Farklı zevkler yaşamak isteyenlere özel

 

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 210.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yapay Penis

Yapay Penis

Ürün Kodu: MP 279
Ürün Açıklaması ;


Love Clone Yapay Penis

Sağlıklı Ten UyumuRealistik penis

Love Clone 2 6.5 inc (16.5cm) damarlı düz model realistik penis Tamamiyle et dokusunda vibrasyonlu su altında da kullanılabilen realistik penis vibratör

gerçek ten dokusunda, ten yumuşaklığında ve esnekliğinde, gerçek penisten farkı olmayan realistik vibratör.

Realistik PenisRealistik Penis Kullanımı: 

Pilli titreşimlidir. 2 adet kalem pil ile çalışır.
altında yer alan titreşim ayar mekanizması ile vibratörün titreşim hızını ayarlayarak aradığınız zevki tadabilirsiniz.
Dilerseniz anal veya vajinal kaydırıcılar, zevk arttırıcı kremler ile de kullanabilirsiniz.

Not:
ürünü kesinlikle güneşte bırakmayınız. Çrün temizliğinde beyaz el sabunu ve ılık su kullanınız. deterjan ve sıcak su ürüne zarar verebilir. 

Realistik penis nedir ?

Realisticin Türkçe anlamı Gerçeğe uygun, gerçekçilik, mantıklı anlamındadır. Türkçe okunuşu ve yazılışı ise Realistik tir.

Realistik Penis gerçek ölçü ve ebatlarda yapılmış gerçeksi görünüme sahip penise denir.

Realistik penisler nasıl kullanılır ?

Birde Realistik madde vardır. Bu ise penisi imal ederken insan teni hassasiyeti verilmek üzere çeşitli kimyasal maddelerin birleştirilmesiyle ortaya çıkan penisin ham maddesine denir.

 

Gerçekçi Takma Penis

Realistik penis olarak bilinen takma penisler ten hassasiyetinde ve gerçek penisin tüm ayrıntıları ele alınarak üretilir aynı zevki ve hatta titreşimli vibratörler daha fazla zevk verebilmektedir.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 199.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Zenci Yapay Penis

Zenci Yapay Penis

Ürün Kodu: MP 280
Ürün Açıklaması ;


Zenci Yapay Penis

Sağlıklı Ten UyumuRealistik penis

Patlican Moru gibi koyu rengi bulunan Duvara yapışabilme özelliği ile kaliteli bir realistik penis.

16 cm  yapay zenci penis

Realistik kaygan yumuşak insan dokusunda, kışkırtıcı realistik penis

Realistik bu penis damarlı uyarıcı yüzeyli, dogal insan dokusunda

Vantuzlu her yüzeye yapıştırarak yada monte edilerek kullanılır.

Gerçekçi ten hassasiyetinde yapay penis.

 

Realistik Penis

Realistik penis nedir ?

Realisticin Türkçe anlamı Gerçeğe uygun, gerçekçilik, mantıklı anlamındadır. Türkçe okunuşu ve yazılışı ise Realistik tir.

Realistik Penis gerçek ölçü ve ebatlarda yapılmış gerçeksi görünüme sahip penise denir.

Realistik penisler nasıl kullanılır ?

Birde Realistik madde vardır. Bu ise penisi imal ederken insan teni hassasiyeti verilmek üzere çeşitli kimyasal maddelerin birleştirilmesiyle ortaya çıkan penisin ham maddesine denir.

 

Gerçekçi Takma Penis

Realistik penis olarak bilinen takma penisler ten hassasiyetinde ve gerçek penisin tüm ayrıntıları ele alınarak üretilir aynı zevki ve hatta titreşimli vibratörler daha fazla zevk verebilmektedir.

 

 

 

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 145.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Realistik Penis Vibratör

Realistik Penis Vibratör

Ürün Kodu: MP 283
Ürün Açıklaması ;


Realistik Penis Vibratör

Sağlıklı Ten UyumuRealistik penis

Ten renginde, yumuşak insan dokusunda kışkırtıcı

Realistik penis damarlı uyarıcı yüzeyli, doğal insan dokusunda

Vantuzlu uyarıcı yüzeye yapışabilen, doğal insan dokusunda

Kemer ile kullanılabilen Penis

17.8 cm boy, 4.5 cm çap 7 inc realistik penis.

Gerçekçi ten hassasiyetinde yapay penis.

Realistik PenisRealistik penis nedir ?

 

Realisticin Türkçe anlamı Gerçeğe uygun, gerçekçilik, mantıklı anlamındadır. Türkçe okunuşu ve yazılışı ise Realistik tir.

Realistik Penis gerçek ölçü ve ebatlarda yapılmış gerçeksi görünüme sahip penise denir.

Realistik penisler nasıl kullanılır ?

Birde Realistik madde vardır. Bu ise penisi imal ederken insan teni hassasiyeti verilmek üzere çeşitli kimyasal maddelerin birleştirilmesiyle ortaya çıkan penisin ham maddesine denir.

 

Gerçekçi Takma Penis

Realistik penis olarak bilinen takma penisler ten hassasiyetinde ve gerçek penisin tüm ayrıntıları ele alınarak üretilir aynı zevki ve hatta titreşimli vibratörler daha fazla zevk verebilmektedir.

 

 

 

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 134.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yapay penis

Yapay penis

Ürün Kodu: MP 287
Ürün Açıklaması ;


Gerçekçi Yapay Penis

Sağlıklı Ten UyumuRealistik penis

Hastalık kapmamak için Sizden başkasına kullandırmayın.

Dilerseniz ürünlerin yanında zevk artırıcı kremler sürerek zevkinizi daha da arttırabilir, dilerseniz orgazm sağlayıcılar, Kaydırıcı ürünler kullanarak zevkinizi daha fazla sürdürebilir fantazilerinizi çılgınca yaşayabilirsiniz.

Gerçekçi ten hassasiyetinde yapay penis.  

Realistik PenisRealistik penis nedir ?

 

Realisticin Türkçe anlamı Gerçeğe uygun, gerçekçilik, mantıklı anlamındadır. Türkçe okunuşu ve yazılışı ise Realistik tir.

Realistik Penis gerçek ölçü ve ebatlarda yapılmış gerçeksi görünüme sahip penise denir.

Realistik penisler nasıl kullanılır ?

Birde Realistik madde vardır. Bu ise penisi imal ederken insan teni hassasiyeti verilmek üzere çeşitli kimyasal maddelerin birleştirilmesiyle ortaya çıkan penisin ham maddesine denir.

 

Gerçekçi Takma Penis

Realistik penis olarak bilinen takma penisler ten hassasiyetinde ve gerçek penisin tüm ayrıntıları ele alınarak üretilir aynı zevki ve hatta titreşimli vibratörler daha fazla zevk verebilmektedir.

 

 

 

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yapay Penis

Yapay Penis

Ürün Kodu: MP 288
Ürün Açıklaması ;


Marcelo Everardo Yapay Penis

Sağlıklı Ten UyumuRealistik penis

Marcelo Everardo' S xplicit  love machine 8 inc (20.3cm)( C - 106 ) 20.3 cm hertürlü düz zemine yapışabilen et dokusunda realistik penis

gerçek ten dokusunda, ten yumuşaklığında ve esnekliğinde, gerçek penisten farkı olmayan realistik vibratör.

Kullanımı:
ürünü düz bir zemine yapıştırarak kullanabilirsiniz. ister banyoda duvara dilerseniz masa gibi düz zeminlere yapıştırın ilişkinin tadını çıkartın.
Dilerseniz anal veya vajinal kaydırıcılar, zevk arttırıcı kremler ile de kullanabilirsiniz.

Not:
ürünü kesinlikle güneşte bırakmayınız. Çrün temizliğinde beyaz el sabunu ve ılık su kullanınız. deterjan ve sıcak su ürüne zarar verebilir.

Gerçekçi ten hassasiyetinde yapay penis.  

Realistik PenisRealistik penis nedir ?

 

Realisticin Türkçe anlamı Gerçeğe uygun, gerçekçilik, mantıklı anlamındadır. Türkçe okunuşu ve yazılışı ise Realistik tir.

Realistik Penis gerçek ölçü ve ebatlarda yapılmış gerçeksi görünüme sahip penise denir.

Realistik penisler nasıl kullanılır ?

Birde Realistik madde vardır. Bu ise penisi imal ederken insan teni hassasiyeti verilmek üzere çeşitli kimyasal maddelerin birleştirilmesiyle ortaya çıkan penisin ham maddesine denir.

 

Gerçekçi Takma Penis

Realistik penis olarak bilinen takma penisler ten hassasiyetinde ve gerçek penisin tüm ayrıntıları ele alınarak üretilir aynı zevki ve hatta titreşimli vibratörler daha fazla zevk verebilmektedir.

 

 

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 119.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Penis Siparişi Ver

Penis Siparişi Ver

Ürün Kodu: MP 943
Ürün Açıklaması ;


Penis Siparişi Ver


Penis Sipariş Ver

            Penis sipariş ver, ile farklı cinsel tadlar almaya ne dersiniz? Cinsel hayatınızda istediğiniz hazzı tadamıyor musunuz? Cinsellikte duyduğunuz haz duygusunu ilk günlerdeki gibi tekrar yaşamak istiyorsanız titreşimli yapay penis seçiminde bulunarak istediğiniz cinsel yaşamı kendinize hediye edebilirsiniz. İnternette penis sipariş ver diyerek ulaşacağınız www.mutlupartner.com adresinden yararlanarak mutlu birliktelikte yeni adımlar atabilirsiniz. Bu sitede yapay penis çeşitleri arasından seçimde bulunup ekonominize uygun penis seçiminde bulunabilirsiniz. Titreşimli kademeli hız ayarlı, realistik damarlı uyarıcı yüzeyli, doğal insan dokusunda olan yapay penisten yararlanarak cinsel yaşamınıza renk katabilirsiniz. İnceden başlayarak kalınlaşan başı tıpkı gerçek penis görünümünde karşınıza çıkmaktadır. Kemer ile kullanılabilme hassasiyetine sahip gerçekçi ten hassasiyetindeki yapısı sayesinde gerçek bir penisten asla ayırt edemeyeceğiniz haz duygusu ile boşalabilmenize yardımcı olacaktır.

            PENİS SİPARİş VER diyerek sipariş vereceğiniz yapay penisler gerçek et dokulu görünümünde olup beyaz sabun ve su ile temizlenebilme özelliğine sahiptir. Bu penisi kullanırken aynı zamanda yanında ekstra ürünler alarak yaşayacağınız haz duygusunu arttırabilirsiniz. Krem ya da jel seçeneklerinden yararlanmanız cinsel hayatınızdaki haz duygusunu arttıracaktır. 45 derece bükülebilen özelliğe sahip penis görselini gördüğünüz zaman almak isteyeceğiniz konusunda size garanti verebiliriz. Topu şişirerek kullanabileceğiniz yapay penis çeşitlerini de farklı zevkleri gerçekleştirmek isteyenler için satışa sunmaktayız. Penis sipariş ver diyerek alabileceğiniz ürünler arasında yer alan bu top şişirilerek kullanabileceğiniz yapay penis kullanımı oldukça pratik olup ekonomik bir şekilde temin edebileceğiniz penis türleri arasında yer almaktadır.

            Penis siparişi vermek için penis sipariş ver yazarak Google arama motorunda rama yaparak ulaşabileceğiniz sayfalar olabileceği gibi 0 216 700 13 00 ya da 0 532 217 17 06 nolu numaraları arayarak iletişim kurabilirsiniz. Aldığınız yapay penisleri ılık su ve deterjanla temizleyebilir ve titreşim özelliği sayesinde titreşim gerçekleştikçe orgazm tadına varabilirsiniz. Deterjan ve sıcak su kullanarak temizleyeceğiniz yapay penis penise zarar verebilmektedir.  Titreşim hızını ayarlayarak titreyerek fantezi dolu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Cinsel hayatınızı harekete geçirmeye hazır mısınız? O halde penis sipariş ver deyin ve gerisini bize bırakın.

REALİSTİK PENİS SİPARİşİ VERİN. 16 CM BOYUNDA, TEN RENGİ, TESTİSLİ, SERT YÇZEYLERE MONTE EDİLEBİLECEK VANTUZLU TİTREşİM, MOTORLU PENİS.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 159.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Ten Rengi Penis Vibratörler

Ten Rengi Penis Vibratörler

Ürün Kodu: MP 1050
Ürün Açıklaması ;


Ten Rengi Penis Vibratörler

Ten Rengi Penis Vibratör

Ten rengi penis vibratör istediğiniz cinsel haz duygusunu tadabilmeniz için sizlere yardımcı olmaktadır. Gerçek bir penis görünümünde olan ten rengi penis vibratör görünce yumuşak dokusu sayesinde sizlerin istediğiniz cinsel ortamı sizlere verebilmektedir. Titreşimli ve motorlu özellikleri bulunan bu ürün isterseniz iri ve kalın olarak elde edebileceğiniz isterseniz ufak penis görünümünde sahip olabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Ufak görünümlü penis vibratör tercihinde bulunmanız durumunda yanınızda daima taşıyabileceğinizi unutmamanız gerekmektedir.

TEN RENGİ PENİS VİBRATÇR çeşitlerini incelediğiniz zaman çift taraflı penis özelliğine sahip olan penisler arasından seçimde bulunabileceğinizi fark edersiniz. Sizler için bu tarz bir ürün çift taraflı zevk almanız düşünülerek üretilmiştir. Aynı zamanda uzun penis boyuna sahip olma arzusunda olanlar içinde bu penis çeşidi vazgeçilmez bir tercih olacaktır. 23 cm, 24 cm, 25 cm uzunluğundaki penis işimi görür diyenlerdenseniz çift taraflı TEN RENGİ PENİS VİBRATÇR seçiminizi bir an önce gerçekleştirebilirsiniz.

Ten rengi penis vibratör çeşitleri arasından vantuzlu yapıda olanlar arasından seçimde bulunarak penisin sabit durmasını sağlayarak istediğiniz şekilde ilişkiye girebilirsiniz. En kaliteli ve en ucuz penis nereden alınır demeyin hemen seksshop mağaza ziyaretlerinizi gerçekleştirin ve gerisine karışmayın. Cinsel ürünlerin satıldığı mağazalarımızda temin edeceğiniz bu penislerin sabit durmasını gerçekleştirmek amacı ile ayrıca belden bağlamalı çeşitler arasından da seçimde bulunabilirsiniz.

Ten rengi penis 18 cm boyunda vantuzlu, gerçek et hassasiyetinde, motorlu penis.


 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Gece fantazi malzemeleri çeşitleri

Gece fantazi malzemeleri çeşitleri

Ürün Kodu: MP 1651
Ürün Açıklaması ;


Gece kullanılan cinsel aletler

GECE FANTAZİ MALZEMELERİ ÇEşİTLERİ

Gece fantazi malzemeleri çeşitleri arasında yer alan en kaliteli ve en kullanışlı sayılan cinsel ürünlerimizle tanışmaya hazır mısınız? Sitemizde cinsel arzularınızı renklendirme konusunda asla hayır diyemeyeceğiniz birçok malzememiz yer almakta olup sizlerin mutlu bir cinsel yaşama adım atmanız için gereken yardım yapılmaktadır. Cinsel hayatlarını fantezi dolu yaşamayı sevenler bu malzemeleri kullanmayı ve seçmeyi titizlikle gerçekleştirmekte ve genel itibari ile en ekonomik fiyat seçenekleri ile alabilmeyi tercih etmektedirler. İşte bu kolay seçilen malzemeler arasında yer alan fantezi malzemeleri sitemizde hem güvenilir hem de en hızlı kargo hizmeti ile sizlerin hizmetinize sunulmaktadır. Gece fantezi ürünleri her ihtiyaca göre değişkenlik gösteren ürünler olarak sizlere cevap vermektedir. Penis kalınlaştırıcılar, fantezi kelepçeleri, zevk topları, penis halkaları seti, erotik iç giyim ürünleri, penis yüzüğü, penis halkası, string külot, içinizi gösteren transparan iç giyim ürünleri, seksi jartiyer, gece giysisi, gecelik takımları, açık külot, seksi kostümler, erotik şaka malzemeleri ( zıplayan penis, penis çakmak, buzlu suda soyunan bayan, göğüs dekolteli meyveli oda kokusu, penis pipet gibi ), fetish sado mado tasma, göğüsleri açık giysi, jartiyer, jartiyer modelleri, seksi babydoll, kalp şeklinde fetish sado mado popo şaplağı, sado mazo kırbaç, fetish sado mazo el kelepçesiâ?¦ Bunların yanı sıra mini vibratör, uyarıcılı penis ( titreşimli ya da motorlu ), askılı erotik bayan iç çamaşırları, popo kaldıran taytlar, kadın erkek ilişki hediyesi, seksi deri görünümlü iç çamaşırı çeşitleri, seksi hizmetçi kostümü, seksi g string modelli kostümler, tanga modelleri, tahrik edici kıyafet, şeffaf erotik giysiler, taş desenli erotik külot, erkek iç çamaşırları, seksi shop ürünleri, fantezi ayak kelepçesi, mazo maske, içini gösteren elbise, açık vücut çorabı,â?¦.. gibi ürünler en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında boy göstermektedir.

Gece fantezi malzemeleri çeşitleri incelemesinde bulunmanız durumunda cinsel birlikteliklerinizde farklı haz duygularını bir arada yaşama fırsatını edinmiş olabilecek ve bu mutluluk ile kendinizden geçebileceksiniz. Böyle güzel haz duygularını uzun zamandır yaşamadıysanız ve haz duygusunun hissiyatını cinsel partnerinizle beraber yaşamak istiyorsanız bu ürün çeşitleri arasından tercih işlemlerinizi bir an önce gerçekleştirmelisiniz. Penis kalınlaştırıcı ürün tercih işleminde bulunarak penisinizde hem önden dolgunlaştırıcı hem de yan kısımlardan kalınlaştırıcı bir ürün seçiminde bulunmuş olarak cinsel geceleriniz için en anlamlı birliktelikleri yaşamaya başlama talebinde bulunabileceksiniz. Sizler için önerilen bu ürün özellikle penis boyutundan memnun olmayan kişiler için tavsiye edilen ürünler arasında yer almaktadır. Penis boyutundan memnun kalabileceğiniz birliktelikler için ayrıca halkalardan da faydalanabilirsiniz. Erken boşalma engelleyici olarak tercih edilen bu penis halkaları, penis yüzüğü adı ile de sıkça kullanılabilen cinsel ürün kategorilerimiz arasında tercih edilen ürünlerimiz listesindeki yerini korumaktadır. İç çamaşırlarına gelince erekte etmekte zorlandığınız erkek partnerleriniz için bu ürün seçeneği sizlerin adeta imdadınıza koşacak tarz bir ürün niteliğini taşımaktadır. Birbirinden farklı iç giyim ürünleri ve seksi görünümlü transparan kostümler sizleri baştan çıkarıcı rol oynayarak eşinizle birlikte yaşayacağınız haz duygularını en üst noktalara kadar taşımada sizleri şaşırtacak profilde yer alacaktır. Kırmızı, siyah görünümün yanı sıra parlak görünümde karşınıza çıkacak olan deri iç giyim ürünleri sizlerin asla hayır diyemeyeceğiniz ürünler çerçevesinde sipariş vermek isteyeceğiniz cinsel iç giyim ürünleri kategorisinde sizleri beklemektedir. Kostümler kıyafet gibi gelse de mini oluşları ya da transparan görünümleri ile sizleri başka dünyalara götürecektir. Çzellikle transparan elbise modelleri tercihinde bulunarak kendinizi partnerinize daha cazibeli gösterebilme fırsatı edinmiş olacaksınız.

Gece fantezi malzemeleri çeşitleri alımı konusundaki kararınızı dilerseniz bu ürünler arasında yer alan el ve ayak kelepçesi tercihinde bulunarak da gerçekleştirebilirsiniz. Her bileğe uyumlu olarak tasarlanmış bu özel üretilmiş el kelepçeleri sizlerin hakiki deriden bir ürüne sahip olmanızın yanı sıra yüzünüzü güldürecek birlikteliklere başlayabilmenize imkan tanıyıcı rol oynamaktadır. Bu kelepçe aracılığı ile eşiniz fantezilerini size hissettirerek cinsel birliktelik başlangıç ve bitiş sürenizin tıpkı istediğiniz gibi daha uzun süreli gerçekleşmesi amacı ile harekete geçecektir. Bu kelepçe kullanımını elde değil ayakta mı kullanmak istiyorsunuz? Siz de ayak fobisi olanlardan mısınız? O halde ayak kelepçesi tercih işleminde bulunarak hayallerinizi gerçekleştirme fırsatını bir an önce yakalama imkanı edinebilirsiniz. Arası zincirli görünümü ile eşinize takacağınız ayak kelepçesi bayan partnerinizin daha çok elde edilmesi zor bir halde görünmesi konusunda size yardımcı olacak ve kendinizden geçme konusunda size fırsat verecektir. Daha özgür ve kısıtlanmadan yaşayacağınız bir cinsel birliktelik adına bir an önce ayal kelepçesi ya da el kelepçesi sipariş işleminizi gerçekleştirmek için harekete geçmeye hazır mısınız? Birçok ürünümüz arasından seçilerek karşımıza çıkan şaka oyunları adı ile anılan zıplayan penis, penis çakmak, buzlu suda soyunan bayan, göğüs dekolteli meyveli oda kokusu, penis pipet gibi ürünlerimizde fanteziden fanteziye koşan çiftlerimizin ihtiyaçlarını giderme konusunda adeta bir numaradır. Bu şaka oyunları sayesinde eşinizin cinsel oyunlarla ya da aşk şakaları ile birliktelik yaşamak istememe arzusunun bile önüne geçerek onu mutlu edebileceğiniz birlikteliklere yeni bir başlangıç yapabileceksiniz.

Sizler için sunulan tüm bu seçenekler arasında şişme bebeklerin değeri ve önemini de atlamadan geçmemek gerek. Gece fantezi malzemeleri çeşitleri denildiği zaman şişme bebeklerde gerek erkek şişme bebekler gerekse bayan şişme bebekler olarak yatak odalarımızı anlamlandıran cinsel ürün kategorileri arasında en üst noktalardaki yerini korumaktadır. Sitenizden alışveriş yapacağım ve vereceğim siparişlerim elime geçerken ya hangi ürünü aldığım konusunda başkaları da bilgi sahibi olur kaygısı yaşıyorsanız boşuna kaygılanıyorsunuz. Çünkü şirket olarak gizlilik ve kapalılık ilkesine bağlı olarak ürün teslimi gerçekleştirmekte olup aynı zamanda dilerseniz kargo teslimatı ile beraber ödeme yapma fırsatını da sizlere sunmaktayız. Gece fantezilerinizi sırf ben ürünümün öğrenilmesini istemiyorum korkusu nedeni ile erteliyorsanız bu duruma bir son verin ve gece fantezi malzeme çeşitliliğimize göz atmaya başlayarak unutulmaz gecelerinizin hayalini kurmaya herkesten önce başlayın derim. Farkı size hissettirecek olan ürün kategorimizde yer alan bayan iç giyim ürünleri arasında en çok talep gören bayan iç gösteren vücut çorapları ve özel bölgelerin bu çoraplarda açıkta oluşu eşinizi baştan çıkarıp sizlere son derece ihtişamlı geceler sunacaklardır. Dilerseniz sitemizden faydalanarak eşinize harika bir yılbaşı hediyesi ya da doğum günü hediyesi alabilme fırsatı edinebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ürün incelemelerinde bulunmak amacı ile sitemize üyelik işlemlerinizi gerçekleştirerek bir adım atmaya ne dersiniz? Böylece sizler için tavsiye edilen ürünlerimiz arasından indirimli ve kampanyalı olan ürünlerimizi de görebilme imkanı edinebileceksiniz. Alacağınız ürün ile beraber sizlere sunulacak olan hediye çekleri ve sürpriz hediyelerinde varlığı sitemizden her seferinde alışveriş yapma arzunuzu tetikleyecek etmen olarak sizlerin yüzünüzü güldürecektir. Siz de harika geceler için eşinizi mutlu edebileceğiniz seçenekleri zaman geçirmeden edinmek ve yatak odanızın en özel köşelerine yerleştirmek istiyorsanız zaman kaybetmeden sipariş işlemlerinizi vererek mutlu olmaya ne dersiniz?

 

 18 cm boyunda titreşim ayarlı, sert yüzeylere yapışabilen vantuzlu ve testisli gece kullanılan vibratör sex malzemeleri çeşitleri.

 

 

 

 

 

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 149.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Pembe jell vibratör

Pembe jell vibratör

Ürün Kodu: MP 1717
Ürün Açıklaması ;


Pembe jel vibratör

Pembe jell vibratör

Pembe jell vibratör. Motorlu ve titreşimli, 15 cm uzunluğunda, 10 farklı titreşim ayarlı.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 149.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Vibratör Hediye Almak istiyorum

Vibratör Hediye Almak istiyorum

Ürün Kodu: MP 920
Ürün Açıklaması ;


Vibratör Hediye Almak İstiyorum

 

                                   VİBRATÇR HEDİYE ALMAK İSTİYORUM

 

            Vibratör hediye almak istiyorum diyen kişiler için oldukça geniş ürün aralıkları bulunmaktadır. Günümüzde cinsel yaşamın renklenmesi için birçok özel ürün ve alet tasarlanmaktadır. Cinsel gücü yeterli olmayan beyler için, cinsel aktivitenin artmasını sağlayan bazı bitkisel takviyeler hazırlanmaktadır. Çte yandan, cinsel isteksizlik yaşayan veya kuruluk sorunu olan bayanlar için de bazı özel ürünler bulunmaktadır. Cinsel yaşamın renklenmesi için de bazı özel cinsel aletler tasarlanmaktadır. Yalnız bayanların kendilerini tatmin etmeleri için de özel ürünler hazırlanmaktadır. Bu ürünlere genel olarak yapay penis adı verilmektedir. Yapay penislerin fonksiyonlu olanlarına vibratör adı verilmektedir.

 

            VİBRATÇR HEDİYE ALMAK İSTİYORUM diyen ve hediyelik vibratör arayan kişilerin önüne birçok seçenek çıkacaktır. Hediyeyi alacak kişi sevgilisine armağan alacaksa ve cinsel yaşamlarına kullanmayı planlıyorsa, çiftlerin rahatlıkla kullanacağı belden bağlamalı çeşitleri tercih etmelidir. Bu özel ürünler, külotlu veya kemerli olarak hazırlanmaktadır. Zevkli anlar yaşamak için ideal modellerdir. Hediyelik vibratör alırken, kullanım yerine dikkat etmek de önemlidir. Bazı aletler sadece vajina, bazıları ise anal kullanım için hazırlanmaktadır. Hem anal, hem vajinal bölgeye uyumlu aletler de bulunmaktadır. Vibratör hediye almak istiyorum diyen kişilerin, aletin kullanılacak uzva göre seçim yapması gerekmektedir. Hediyelik vibratör, yalnız bayanlara alınacaksa, rahat kullanımı olan vantuzlu modellerin tercih edilmesi yerinde olacaktır.

 

            Hediyelik vibratör alırken, özellikle birkaç yıldır piyasada olan ve çok ilgi gören gerçek penis görünümünde olanların seçilmesi de yerinde olur. Bu özel modeller, dokusu ve görünümüyle birebir orijinal penis şeklinde olup, erekte olmuş penis uzunluğundadır. Orijinal hissi veren alet, bayanlarda hemen cinsel istek uyanmasını ve alet kullanılırken yüksek haz alınmasını sağlamaktadır. Vibratör hediye almak istiyorum diyen ve ürün almaya karar verenler, giderek yaygınlaşan seks shoplardan alışveriş yapabilir. Çte yandan, internet üzerinden satış yapan online mağazalardan yararlanmak da mümkündür. İnternet sitemizden de en kaliteli vibratörleri rahatlıkla seçebilirsiniz. Hediyelik vibratörler, özel kutusunda, ambalajlı şekilde gönderilmektedir. Uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri de bütçenizi sarsmadan ürün almanızı sağlayacaktır. Vibratör hediye almak istiyorum diyenler için sitemiz önemli avantajlar sunmaktadır.

VİBRATÇR HEDİYE ALMAK İSTEYEN MÇşTERİLERİMİZE ÇZEL 16 CM BOYUNDA GERÇEK ERKEK PENİSİ GÇRÇNÇMÇNDE TİTREşİMLİ, MOTORLU PENİS.           

                                                           


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 195.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Oynar Başlı Penis

Oynar Başlı Penis

Ürün Kodu: MP 929
Ürün Açıklaması ;


Oynar Başlı Penis


OYNAR BAşLIKLI PENİS

 

            Oynar başlıklı penisler, yapay penisler arasında en fazla zevk veren aletlerdir. Teknolojik seks oyuncakları olan vibratörlerin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Giderek geliştirilen aletlerin temel özellikleri en fazla zevki vermenin amaçlanmasıdır. Bu şekilde, yalnız hanımların, partnerleri olmasa da, gerçek bir cinsel ilişki kalitesi yaşaması amaçlanmaktadır. Son yıllarda geliştirilen OYNAR BAşLIKLI PENİS vibratör çeşitleri de bu modellerin en beğenilenleri arasındadır.

            Bu ürünler, insan dokusuna çok yakın malzemelerden hazırlanmaktadır. Bu sayede, kullanıcıda gerçek bir penise dokunma hissi uyanmaktadır. Bu duygu vibratörün cinsel organ içinde kullanılmasında da aynı etkiyi yaratmaktadır. Gerek vajinal, gerekse anal kullanımlarda aynı haz alınmaktadır. Oynar başlıklı penislerin, özel geliştirilmiş hareketli gövde yapıları bulunmaktadır. Bu sayede, aletin baş kısmının kullanım sırasında hareket içinde olması sağlanmaktadır. Vibratör başının bu şekilde hareket etmesi, vajina içinde orijinal bir penis etkisi göstermektedir. Hareketler, vajinanın yüksek seviyede uyarılmasını ve orgazm yaşanmasını sağlamaktadır. Ayrıca, vibratörlerin titreme ve darbe özellikleri de bulunmaktadır. Bazı oynar başlı penislerin özel su fışkırtma fonksiyonları da bulunmaktadır. Bu özel aletler, özellikle cinsel organlarında kuruluk yaşayan hanımlar tarafından tercih edilebilir.

            Vibratörlerin kullanılması ayarlı olarak yapılmaktadır. Yapay penislere bağlı olan özel bir kumanda bulunmaktadır. Buradan, oynar başlığın, darbe ve titreşim derecelerinin ayarlanması sağlanmaktadır. Oynar başlı penislerin bir kısmı da titreşimli klitoris uyarıcılıdır. Uyarıcı, vibratörün hemen yanında yer alan küçük bir alettir. Aletin çatallı başı sayesinde klitoris uyarılmakta ve vibratörün kullanımı daha cazip hale gelmektedir. Oynar başlı vibratör modelleri, yumuşak ve esnek silikon malzemeden hazırlanmaktadır. Silikon alete, orijinal penis görünümü kazandırmaktadır. Ten renginde yapılan vibratörler, neredeyse orijinal penisten ayırt edilemeyecek kadar kaliteli tasarlanmaktadır. Cinsel ürünleri ve vibratör gibi özel seks oyuncaklarını almak için çeşitli alışveriş yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin satıldığı özel dükkanlar veya internet alışveriş siteleri ürün alımı için uygundur. Uygun fiyatlara ürün alabileceğiniz online mağazaların ise mutlaka detaylı bir incelemeden sonra seçilmesi gerekir. Güvenli alışveriş siteleri sağlıklı ürünlerin alınması için çok önemlidir.

            MİNİ BOY OYNAR BAşLI PENİS, VİBRATÇR. TİTREşİM AYARLI.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 99.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Kalın Penis, Çeşiti

Kalın Penis, Çeşiti

Ürün Kodu: MP 931
Ürün Açıklaması ;


Kalın Penis

 

                                               

 

                                                           KALIN PENİS

 

            Kalın penis, ince penis, uzun veya kısa penis boyları gibi konular, beyler için hayati önem taşımaktadır. Erkekler için cinsellik, cinsel performanslarının yüksek olması, hanımlara oranla daha önem verdikleri konulardır. Bu nedenle, çocukluk ve ergenlik döneminden başlayarak, erkekler, cinsel organlarını inceler ve ölçer.

 

            Beylerin penis kalınlıkları ve uzunlukları birbirinden farklı olabilir. Ortalama ölçüleri dikkate alacak olursak, 12 yaşında bir erkeğin penis çevresi kalınlığı 6,3 cm olarak belirlenebilir. 20 yaşına gelen ve artık gelişmesini tamamlamış bir erkeğin penis çevresi ölçücü ise yaklaşık olarak 12,5 cm olarak belirlenmektedir. Elbette, bazı organların daha ince, bazılarının ise daha kalın olması mümkündür. KALIN PENİS, sahibi olan beylerin bu durumu kompleks yapmaları yersiz olacaktır. Gerçekte, penis boyu ve kalınlığı, cinsel ilişkinin kalitesinde önem taşımamaktadır. Karşı cinse zevk vermek için ilişki ritüellerinin doğru yapılması, karşı cinsin uyarılması, cinsel organın sağlıklı şekilde sertleşebilmesi ve ilişki sonuna kadar bu durumda kalması önemlidir. Çnemli olan ilişkiyi doğru şekilde yönlendirebilecek bir cinsel organa sahip olmaktır. Çzellikle, ereksiyon problemlerine dikkat edilmesi ve kontrol edilmesi gerekir. Bazı beyler, stres veya rahatsızlıklar nedeniyle erken boşalma sorunları yaşayabilir. Çncelikle, bu durumun tedavi edilmesi gerekir.

 

            Kalın penis, penis uzunluğu gibi konular için internet sitemizden bilgi alabilirsiniz. Cinsel gücü artıran, penisin yeniden boyutlanmasını sağlayan ürün ve aletler, erken boşalma için hazırlanan ürünler, çeşitli seks aletleri ve oyuncakları, fantezi ürünler de internet satış sitemizden alınabilir. Çnemli olan kalın penis gibi konulara takılmak yerine, cinsel gücü artıran ürünleri incelemektir. Cinsel ilişki konusunda yaşanan kaygılar, erkeklerin başarısını da etkilemektedir. Kalın penise sahip olup endişe etmek yerine, partnerinizle kaliteli zaman geçirmeye odaklanmak çok daha doğru olacaktır. Cinsel hayatınızı renklendirmek için de internet satış sitemizdeki aletlerden edinmeniz mümkündür. İnternet sitemizde, sürekli yenilenen içeriğimizle en kaliteli ve orijinal ürünlerin satışı yapılmaktadır. Fiyat aralıklarımız da oldukça uygun seviyede tutulmaktadır. Alıcıların bütçesiniz sarsmadan en kaliteli ürünleri edinmesi amaçlanmaktadır. 0 216 450 63 93 ve 0 555 353 76 28 numaralı telefonlarımızdan da bilgi alabilirsiniz.

 

            

           20 CM BOY , VANTUZLU YAPIşABİLEN KALIN PENİS. 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 159.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Zenci ve Ten Rengi Penis

Zenci ve Ten Rengi Penis

Ürün Kodu: MP 278
Ürün Açıklaması ;


Yapay Penis Zenci ve Ten Rengi

Sağlıklı Ten UyumuRealistik penis

Harry Wall Mounter 6.5 inch Ten Rengi Realistik penis

Realistik, testisli, kışkırtıcı damarlı yüzeyli, doğal insan dokusunda,

Vantuz ile zeminlere sabitleyip kullanma imkanı,

Gerçek penisin tüm ayrıntıları ele alınarak yapılmış bir realistik penisdir.

Gerçekçi görünümü ile en iyi vibratörler arasındadır.

isterseniz aparat kemer ile bele bağlayarak kullanabilirsiniz

Ten rengi, 16.5 cm boy, 3 cm çap, anal ve vajinal rahatlıkla kullanabileceğiniz özel ebat, özel seri.

 

Realistik PenisRealistik penis nedir ?

Realisticin Türkçe anlamı Gerçeğe uygun, gerçekçilik, mantıklı anlamındadır. Türkçe okunuşu ve yazılışı ise Realistik tir.

Realistik Penis gerçek ölçü ve ebatlarda yapılmış gerçeksi görünüme sahip penise denir.

Realistik penisler nasıl kullanılır ?

Birde Realistik madde vardır. Bu ise penisi imal ederken insan teni hassasiyeti verilmek üzere çeşitli kimyasal maddelerin birleştirilmesiyle ortaya çıkan penisin ham maddesine denir.

 

Gerçekçi Takma Penis

Realistik penis olarak bilinen takma penisler ten hassasiyetinde ve gerçek penisin tüm ayrıntıları ele alınarak üretilir aynı zevki ve hatta titreşimli vibratörler daha fazla zevk verebilmektedir.

 

 

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 109.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Plastik penisler

Plastik penisler

Ürün Kodu: MP 1672
Ürün Açıklaması ;


Plastik penis

PLASTİK PENİS

Plastik penisler modelleri, hem dünyada, hem de ülkemizde büyük ilgi görmektedir. Bu aletler ile özellikle bayanların partnerleri olmadan, mastürbasyon anlamında, hatta daha etkili şekilde cinsel tatmin yaşamaları mümkün olmaktadır.

 Her ne kadar, bu seks oyuncaklarının adı plastik penis olsa da, aslında malzemeleri kesinlikle plastik değildir. Silikon kullanılarak üretilen bu aletlere realistik yani gerçekçi penis adı verilmektedir. Bu sayede, dokunulduğunda gerçek bir penis etkisi yaratmaktadır. Bu anlamda, inanılmaz bir haz vermektedir. Çstelik  plastik penisler modellerinin titreşim ve darbe etkileri de bulunmaktadır. Bunlar sayesinde, vajina içinde orijinal bir penis hareket ediyormuş gibi his uyanmaktadır. Bu nedenle, kullanan kişiyi yüksek şekilde uyarmakta ve cinsel anlamda doyurmaktadır. Bu aletlerin birçok çeşitleri bulunmaktadır. Çift başlı olanlar, hem anal, hem de vajinal kullanıma uygundur.

Vantuzlu modelleri, anal veya vajinal kullanım olanları, kemerli modelleri de ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz. İnternet üzerinde istediğiniz modelleri, son derece cazip rakamlara almanız ve kargo ile teslim almanız da mümkündür. 

22 cm boyunda, motorlu ve titreşimli gerçek erkek penisi görünümünde plastik penis.
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 55.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Cyberskin Realistik Penis

Cyberskin Realistik Penis

Ürün Kodu: MP 602
Ürün Açıklaması ;


Cyber Cock

Cyber Skin teknolojisi ile üretilmiş Türkiyenin tek gerçek et hassasiyetinde motorlu titreşimli ve testisli realistik penisi 15cm boy 5 cm enindedir. Amerikadan ithal edilmiştir. Güvenerek Yıllarca kullanabilirsiniz.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 210.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Et Gibi Yapay Penis

Et Gibi Yapay Penis

Ürün Kodu: MP 797
Ürün Açıklaması ;


Et Gibi Yapay Penis


Et Gibi Yapay Penis

16 cm uzunluğunda, motorlu titreşimli ten rengi gerçek et gibi yumuşak 45 derece bükülebilen realistik yapay penis. Gerçekten ipek gibi, sert ve dik penis arıyorsanız realistik yapay erkek realistik penisi size öneririz.

 

Kapalı pakette teslimat yapılır. Realistik yapay penisinizi alırken ödeme yapabilirsiniz.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Zenci vibratör çeşitleri, tipleri

Zenci vibratör çeşitleri, tipleri

Ürün Kodu: MP 750
Ürün Açıklaması ;


Zenci Vibratör Çeşitleri


Zenci Vibratör Çeşitleri Tipleri

Zenci vibratör çeşitleri tipleri, zenci vibratör çeşitleri tipleri içinde 18 cm boyunda ve sert zeminlere yapışabilen banyoda duş alırken fayansa yapıştırıp sabitleyip zevk alabileceğiniz titreşimli motorlu zenci penisi vibratörü.

 

Zenci vibratör çeşitlerini ve tiplerini inceleyen müşterilerimize özel ithal kaliteli vantuzlu vibratör. Cinsellik yaşamak isteyen fantazi dolu müşterilerimize özel sex shop larda satılan erotik zenci penisi.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 135.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Ucuz Penis, uygun fiyat

Ucuz Penis, uygun fiyat

Ürün Kodu: MP 921
Ürün Açıklaması ;


Ucuz Penis

UCUZ PENİS

 

            Ucuz Penis almak için internet sitemizi tercih edebilirsiniz. Tekdüze ve sıradan bir cinsel yaşam, zamanlar çiftlerin birbirinden soğumasına neden olmaktadır. Bu nedenle, özellikle uzun yıllar süren evlilik veya beraberliklerde, çeşitli cinsel ürünlerin veya aletlerin kullanılması ilişkiye de renk katması açısından çok önemlidir. Bu anlamda, cinsel isteksizliğe karşı azdırıcı ürünler, bayanların kuruluk problemleri için kaydırıcı sprey veya kremler tercih edilebilir. Ayrıca, beylerin, cinsel performanslarının artması için hazırlanan bazı kremi sprey veya haplardan yararlanmaları da mümkündür. Bu oral veya sürme ürünlerin yanı sıra, cinsel aletlerin tercih edilmesi de mümkündür. Çzellikle yapay penisler bu anlamda rahatlıkla tercih edilebilir. Dildo ve vibratör gibi yapay penisler, hayatlarında özel bir arkadaşı olmayan hanımlar tarafından da rahatlıkla alınabilir. Aletler, cinsel yönden önemli oranda tatmin olunmasını, bayanların cinsel ilişki kadar zevk almasını sağlamaktadır.

 

            Günümüzde, çeşitli malzemelerden hazırlanan birçok yapay penis çeşidi bulunmaktadır. Modeller kadar ürünlerin fiyat aralığı da geniştir. Ucuz penis almak için ise bazı noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Yapay penisleri seçerken, sağlığa zararlı olmayan, kaliteli malzemelerden hazırlanan çeşitleri almak gerekmektedir. Aksi takdirde, vücutta istenmeyen reaksiyonlar olabilir. Aletler, cinsel organla direk temas ettiğinden, organlar üzerinde bazı zararlara da neden olabilir. UCUZ PENİSLERİN kalitesi de düşük olabilir. Bu nedenle, mutlaka güvenilir yerlerden ürün almak gerekmektedir. Bilinmeyen yerlerden taklit ürünleri ucuz diye almak yerine, bu adreslerin, indirimli ve kampanyalı özel zamanlarından alışveriş yapmak çok daha uygun olacaktır.

 

            Ucuz penis almak için, seks shoplardan yararlanmak mümkündür. Ancak, bu mağazalardan alışveriş yaparken, ürünleri detaylı incelemek ve kalitesinden emin olmak gerekir. Güvenilir ve müşteri memnuniyeti kazanmış internet alışveriş sitelerinden yararlanmak en iyi çözüm olacaktır. Bu anlamda, ucuz penis almak için sitemizden, kampanyalı ürünlerimizden yararlanmanız mümkündür. Bu şekilde, en kaliteli ve güvenilir markaların penis çeşitlerinden, kendinize uygun olanı,  ekonomik fiyatlara alabilirsiniz. Çrünler, siparişi takiben hemen adrese gönderilmektedir. Çte yandan, sipariş vermek isteyenlerin her soru için telefonlardan veya mail yoluyla ulaşmaları mümkündür. 0 216 450 63 93 ve 0 555 353 76 28 numaralarından her an ulaşılabilir. Bu şekilde, çok uygun şartlarda ucuz penis almak mümkündür. 

UCUZ PENİS ORTALAMA 17 CM BOYUNDA MOTORLU, TİTREşİMLİ PENİS.Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 59.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Titreşimli Penis, Motorlu

Titreşimli Penis, Motorlu

Ürün Kodu: MP 922
Ürün Açıklaması ;


Titreşimli Penis

TİTREşİMLİ PENİS

 

            Titreşimli penis çeşitleri ile cinsel haz almanın keyfini çıkarabilirsiniz. Yapay penisler, özel ilişkileri olmayan hanımların veya cinsel yaşamlarında farklı heyecanlar yaşamak isteyen çiftlerin özel anlarını renklendiren aletlerdir. Vibratör de denilen yapay penisler, insan dokusuna çok yakın şekilde hazırlandığından, kullanım sırasında, adeta, orijinal bir penis hissi vermektedir. Bu nedenle, kullanıcıların tamamı ürünlerden memnun kalmaktadır. Çretici firmaların sürekli kendilerini yenilemesi de modellerin devamlı olarak geliştirilmesini sağlamaktadır. Geçmişte sadece elle hareket ettirilebilen modeller bulunmaktaydı. Bu aletlerin kendiliğinden hareket etme kabiliyeti bulunmamaktaydı. Günümüzde, titreşimli modellerin geliştirilmesi, kullanımda büyük kolaylık ve rahatlık yaratmıştır. Titreşimli penisler, kullanıcılara tam anlamıyla bir cinsel ilişki hazzı vermektedir.

 

            TİTREşİMLİ PENİS çeşitleri, pille veya elektrikli şarj sistemiyle çalışmaktadır. şarjlı olanların kullanımdan önce şarj edilmesi ve kullanım sırasında fişten çıkarılması güvenlik açısından yerinde olacaktır. Pilli modellerin de kullanımdan sonra pillerin çıkarılması ve bu şekilde saklanması uygundur. Aksi takdirde alet boşta iken pillerin akması söz konusu olabilir. Titreşimli penisler, çeşitli titreme derecelerinde çalıştırılabilir. Kullanımın başlangıcında düşük dereceyle başlamak ve giderek artırmak yerinde olacaktır. Bu şekilde, gerçek bir cinsel ilişki duygusu yakalamanız mümkündür. Çrünlerin kullanımı, oldukça kolaydır. Kullanım sonrasında, sabunlu su ile yıkamak ve aleti bu şekilde temiz saklamak hijyen açısında yerinde olacaktır. Çte yandan, kullanmadan önce, özel kaydırıcı ürünlerin veya kremlerin sürülmesi yerinde olacaktır. Çzellikle cinsel organlarında kuruluk sorunları olan hanımların titreşimli penisleri bu şekilde kullanmaları, tahriş olmaması açısından sağlıklı olacaktır.

 

            Titreşimli penisler, gerek vajinal, gerekse anal ilişki için kullanılabilir. Çrünler, sağlıklı ve normal bir organ büyüklüğünde hazırlanmaktadır. Çte yandan, vibratörlerin gramaj olarak ağırlığı da çok hafif olduğundan, kullanım sırasında kolaylık sağlar ve taşınması da pratiktir. Çrünler, son derece sağlıklı ve alerji yapmayan bir malzeme olan silikondan hazırlanmaktadır. Silikon malzeme deri hissi ve görünümü uyandırmaktadır. Alerjik olmaması da herkesin rahatça kullanmasını sağlamaktadır. Vibratörlerin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Alışveriş yaparken ürünleri incelemeniz ve kendinize en uygun çeşidi seçmeniz mümkündür. Çzel anlarınızda size yardımcı olacak ve zevk verecek bu ürünlerin en kaliteli örneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

TİTREşİMLİ PENİS, 20 CM BOYUNDA TEN RENGİ MOTORLU VİBRATÇR.UYGUN FİYATLI YAPMA PENİS.


            


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 89.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Teknoloji Penis Vibratör

Teknoloji Penis Vibratör

Ürün Kodu: MP 924
Ürün Açıklaması ;


Teknoloji Penis Vibratör

      TEKNOLOJİ PENİS VİBRATÇR

 

            Teknoloji penis vibratörler, gelişmiş mekanik özellikleriyle, kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmektedir. Teknolojisin gelişmesi, artık her alanda kendiliğinden birçok işlemi yapan akıllı aletlerin hazırlanmasını sağlamaktadır. Bu özellik, cinsel ürünler için de geçerlidir. Seks oyuncakları ve cinsel aletler deyince akla ilk gelen cihazla, şüphesiz, bayanların kendilerini tatmin etmelerini sağlayan yapay penislerdir. Yapay penisler, ilk üretilmeye başladıkları zamandan birkaç sene öncesine kadar, uzunca bir süre, elle idare edilir şekilde yapılmaktaydı. Ancak, günümüzde teknolojinin gelişmesi sayesinde TEKNOLOJİ PENİS VİBRATÇRLER yaratılmıştır.

 

            Teknoloji penis vibratörler birçok fonksiyona sahiptir. Titreşim özelliği bunların başında gelmektedir. Artık vibratörlerin neredeyse tamamında titreşim niteliği bulunmaktadır. Titreşim, az seviyeden giderek yükseltilerek kullanılabilir. Bu şekilde, rahatlıkla, gerçek bir cinsel ilişki yaşama hissi sağlanabilir. Titreşim işlemi yapan noktalar, aletlerin baş kısmında bulunmaktadır. Bu sayede, vibratör uzuv içinde ne kadar derine giderse gitsin, organın sağlıklı şekilde uyarılması sağlanmaktadır. Teknoloji penis vibratörlerin bazıları, titreşimin yanı sıra darbe özelliklidir. Hafiften şiddetliye çeşitli darbe oranları kullanım aşamalarına göre ayarlanabilir. Bu şekilde, bayanların kullanım sırasında yüksek haz almaları mümkündür. En ilgi gören vibratör çeşitlerinden biri de, oynar başlı yapay penislerdir. Bu aletlerin baş kısmında, titreşim özelliğinin yanında, özel bir oynar başlık bulunmaktadır. Başlık, orijinal bir penis gibi, kullanım sırasında, dairesel olarak dönme özelliğine sahiptir. Alet sayesinde, yüksek zevk almak ve kolayca orgazmı yakalamak mümkündür.

 

            Teknoloji penis vibratörler, klitoris uyarıcılı olarak hazırlanmaktadır. Aletler, bayan cinsel organı içinde rahatça hareket ederek, vajinanın her bölümüne değebilmektedir. İki başlı vibratör modelleri de farklı kullanımlarıyla dikkat çekmektedir. Bu modeller, aynı anda, hem vajina, hem de anal bölgede kullanılabilir. Aynı anda, iki farklı zevk almayı sağlar. Teknolojik vibratörlerin kullanılması, alete bağlı özel bir kumandayla sağlanmaktadır. Kumanda üzerinden, titreme ve darbe şiddetlerini ayarlamak mümkündür. şarjlı veya pilli modelleri tercih edebilirsiniz. İnternet sitemizde ürünlerin en kaliteli ve en son tasarım modellerini bulabilirsiniz. İstediğiniz kadar ürün incelemesi yapabilir ve uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz. Çrünlerin gönderimi de siparişi takiben hemen yapılmaktadır.

TİTREşİMLİ, MOTORLU TEKNOLOJİK PENİS VİBRATÇR 20 CM BOYUNDA VE TEN RENGİDİR.Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 139.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Suni Penis, Çeşitleri

Suni Penis, Çeşitleri

Ürün Kodu: MP 925
Ürün Açıklaması ;


Suni Penis


 

                                                           SUNİ PENİS

 

            Suni penisler, bayanların yalnız oldukları zamanlarda, kendilerini tatmin etmeleri için hazırlanmış özel seks aletleridir. Bu özel aletler, aslında dünya çapında uzun yıllardır kullanılmaktadır. Çlkemizde ise, birkaç seneden beri yoğun şekilde talep görmektedir. SUNİ PENİSLER, temelde, bayanların cinsel istek içinde oldukları, fakat bir partnerleri olmadığı zamanlarda isteklerini karşılamaları amacıyla yaratılmıştır. Ancak, cinsel tercihleri farklı kişilerin de rahatlıkla bu seks aletlerini kullanmaları mümkündür.

 

            Suni penisler arasında, dildo ve vibratörler sayılabilir. Dildolar, vibratörlere göre daha az mekanik özelliklere sahiptir. Birçok farklı çeşitte suni penis örneği bulunmaktadır. Teknolojik özellikler sahip olanlar oldukça ilgi görmektedir. Bu aletlerin kullanımı yüksek cinsel haz yakalanmasına olanak sağlamaktadır. Titreşim özelliği olanları, çeşitli titreşim seviyelerinde çalıştırmak mümkündür. Artık mekanik olarak çalışan yapay penislerin hemen hepsinde titreşim özelliği bulunmaktadır. Bunun yanında, darbe etkili veya oynar başlı yapay penisler de oldukça ilgi görmektedir. Bu fonksiyonlar, cinsel organın uyarılması ve vajina içinde her alanı etkilemesi açısından önemlidir. Realistik suni penisler de kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Realistik malzeme, insan dokusuna çok yakın, yumuşak ve esnektir. Adeta orijinal bir penisle temas etme hissi uyandırmaktadır. Bu sayede, bayanların aldıkları zevk duygusu yoğun olmaktadır.

 

            Kolay kullanım için, hanımların, düz yüzeylere yapıştırarak kullanabilecekleri vantuzlu modelleri seçmeleri mümkündür. Suni penislerin teknolojik özelliklere sahip olanları pille veya şarjla çalışmaktadır. Elektrikli olan modellerin, kullanım sırasında fişte tutulmaması daha güvenli olacaktır. Pilli modellerin içindeki pillerin, kullanımdan sonra çıkarılması da pil sıvısının cihaza akmaması için gereklidir. Yapay penislerin en özel modellerini internet sitemizde bulabilirsiniz. Porno yıldızlarının cinsel organlarında hazırlanan modeller, testisli veya testissiz modeller, normal veya uzun ölçülerde hazırlananlar, parlak, kırmızı veya siyah renkli aletler, vantuzlu, özel yumuşak dokulu, çift başlı yapay penis modelleri www.mutlu partner.com adresimizde sizleri beklemektedir. Çrünler hakkında her türlü sorunuzun sitemiz üzerinden iletebilirsiniz. 0 216 700 13 00 ve 0 532 217 17 06 numaralı telefonlarımızdan da arama yapmanız mümkündür. Çzel anlarınız için birbirinden kaliteli yapay penis modelleri, uygun rakamlarla sitemizde sizlerle.

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 159.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Oynar Başlıklı Vibratör

Oynar Başlıklı Vibratör

Ürün Kodu: MP 928
Ürün Açıklaması ;


Oynar Başlıklı Vibratör


OYNAR BAşLIKLI VİBRATÇR

 

            Oynar başlıklı vibratör cinsel organınızın uyarılmasında muhteşem etkilidir. Bayanların zevkli anlar yaşamasını sağlayan yapay penislerin çeşitli otomatik hareket kabiliyeti olanlarına vibratör adı verilmektedir. Vibratörler, hanımların vajina veya anal bölgelerinde cinsel amaçlı kullanabilecekleri özel cinsel aletlerdir. Çeşitli malzemelerden hazırlanmakla birlikte, çoğunlukla silikon malzemeden hazırlanan aletlerin çoğu, özellikle son birkaç yıldır yapılanları adeta gerçek bir erkek cinsel organını andırmaktadır. Çte yandan çok farklı fonksiyonlara sahip, çeşitli yapay penisler bulunmaktadır. Bunlardan biri de, son yıllarda geliştirilen oynar başlıklı vibratör çeşitleridir.

 

            Kaliteli ve cinsel zevk veren bir vibratörün, çeşitli mekanik özelliklerinin olması çok önemlidir. Kendi kendine hareket kabiliyeti olan vibratörler, bayanların elle uğraşmasına gerek bırakmadan cinsel hazzı yaşatmaktadır. OYNAR BAşLIKLI VİBRATÇRLER DE, birçok özelliğe sahip olan, bu şekilde işlevi de geniş olan aletlerdir. Oynar başlıklı vibratörlerin geniş titreşim özellikleri bulunmaktadır. Derecesi ayarlanabilen titreşimlerle cinsel organı uyarılır ve orgazm yaşaması sağlanır. Aletin önemli bir özelliği de başlık kısmının sağa ve sola dönme kabiliyetinin bulunmasıdır. Cinsel organ içinde, aletin hem titreme, hem de sağa, sola dönebilmesi, vajinanın maksimum düzeyde uyarılmasını sağlamaktadır. Bu anlamda, yapay penisler arasında en fazla zevk verenlerden biridir. Aletler yumuşak silikon malzemeden hazırlanmaktadır. Bu malzeme, ten dokusuna çok yakın olduğundan, gerçek bir penisle ilişki kurma hissi uyandırmaktadır. Yumuşak jel dokusu, cinsel organın en derin yerlerinde bile, tahriş etmeden rahatça kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Aletin baş kısmında bulunan uyarıcılı dönen boncuklar ekstra hassasiyet sağlamaktadır.

 

            Oynar başlıklı vibratörler, pille veya şarjla çalışabilmektedir. Yaygın olanı pille çalışan aletlerdir. Genellikle dört adet kalem pil, ürünün çalışması için yeterlidir. Diğer vibratörlerde olduğu gibi, bu aletlerde de pillerin kullanım dışında alet içinde tutulmaması gerekmektedir. Oynar başlıklı vibratörlerin, hem vajinal, hem de anal kullanım için hazırlanan çift başlıklı, çatal vibratörleri de bulunmaktadır. Oynar başlıklı modeller başta olmak üzere, birçok yeni ve kaliteli yapay penis modelini internet satış sitemizde bulabilirsiniz. Çrünler hakkında telefonla bilgi almak da mümkündür. Bunun için, 0 216 450 63 93 ile 0 555 353 76 28 numaralı telefonlarımızdan rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

OYNAR BAşLI VİBRATÇR PENİS 19 CM BOYUNDA , YUMUşAK DOKULU, REALİSTİK, ET HASSASİYETİNDE, TİTREşİM MOTORLU VİBRATÇRDÇR.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 129.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Ekstra Yumuşak Penis Vibratör

Ekstra Yumuşak Penis Vibratör

Ürün Kodu: MP 936
Ürün Açıklaması ;


Ekstra Yumuşak Penis


 

                                                EKSTRA YUMUşAK PENİS VİBRATÇR

 

            Ekstra yumuşak penis vibratörler, uygun maliyetlerle web sitemizde satılmaktadır. Cinsel yaşamın renklenmesi için bazı seks oyuncaklarının kullanılması çok önemlidir. Bu sayede, rutin giden ilişkide farklı heyecanlar yaşanmasına da olanak sağlanır. Çte yandan, bu özel aletlerin önemli kısmı sadece ilişkiye renk katmakla kalmayıp, sağlıklı uyarılma sağlayarak cinsel ilişkinin daha uzun sürmesine de yardımcı olur. Hanımlar için hazırlanan vibratörler bunlardan biridir. Yapay penis olarak tanımlanabilecek vibratörlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve giderek insan dokusuna en yakın malzemelerin kullanılması da sürekli yeni ürünlerin piyasaya sürülmesine olanak sağlamaktadır. Vibratörler arasında en ilgi çekenlerden biri ekstra yumuşak penis vibratörlerdir. Bu özel ürünler, insan dokusuna en yakın aletlerdir.

 

            EKSTRA YUMUşAK PENİS VİBRATÇRLER, özel bir silikon malzemeden üretilmektedir. Silikon, insan derisi görünümünde olan ve elle tutulduğunda da bu etkiyi veren bir malzemedir. Bu sayede, silikondan üretilen vibratörler tutulduğundan, gerçek bir penis ile temas ediliyormuş hissi verilmektedir. Çte yandan, bu malzemeler insan vücuduna en yakın olduğundan, bir alerjik özelliği de bulunmamaktadır. Alerjik cildi olanlar da dahil, herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir malzemedir. Ekstra yumuşak penis vibratörler, görünüm olarak, ten renginde ve damarlı görünümdedir. Bu anlamda da, orijinal penis görünümündedir. Vibratörler, ideal penis boyunda ve genişliğinde hazırlanmaktadır. Çte yandan, hem vajinal, hem de anal kullanıma uygundur.

 

            Ekstra yumuşak penis vibratörler, insan dokusuna çok uygun olduğundan, kullanım sırasında ekstra haz ve orgazm hissi vermektedir. Bu sayede, cinsel ilişki yaşamadan, aletle, bayanların kendini tatmin etmesi mümkündür. Çrünün ağırlığı son derece hafif olduğundan, kullanımı ve taşınması da çok kolaydır. Vibratörlerin titreşim özelliği de bulunmaktadır. Bu şekilde, kullanım sırasında, aletin istediğiniz şekilde hareket etmesini sağlayarak gerçek bir cinsel ilişki yaşıyor hissine ulaşabilirsiniz. Ekstra yumuşak penis vibratörler, seks shoplardan veya sadece kaliteli ürünler satan internet sitelerinden alınabilir. Çrünler hakkında bilgi almak ve garantili vibratör çeşitlerine ulaşmak için internet sitemizden bilgi alabilir veya 0 216 450 63 93 ile 0 555 353 76 28 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Bu şekilde, en sağlıklı ve uzun süre dayanıklı ürünlere ulaşmanız mümkündür.

16 CM FANTAZİLERİNİZE ÇZEL YUMUşAK PENİS. KAPALI PAKETTE TESLİMAT. ÇDEMELİ GÇNDERİM.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Zenci Penisi, 20 cm boyunda realistik zenci penisi

Zenci Penisi, 20 cm boyunda realistik zenci penisi

Ürün Kodu: MP 954
Ürün Açıklaması ;


Zenci Penisi


 

                                                                              ZENCİ PENİSİ

ZENCİ Penisi 20 cm boyunda titreşimli, vantuzlu ve realistik et hassasiyetindedir. Banyoya sabitleyebilirsiniz.

 

            Zenci penisi, realistik penislerin bir çeşididir. Bu seks aletleri ten rengi ve siyah, zenci penisi olarak hazırlanmaktadır. Böylece, dünya çapında her zevkten, renkten ve ırktan hanımın kullanması sağlanmaktadır. Bu penis çeşitleri de özel silikon veya lateks malzemeden hazırlanmaktadır. Böylece, yapma olmasına rağmen,  yumuşak, et gibi dokulu, gerçek insan dokusuna çok yakın bir ürün oluşmaktadır. Bu özel malzeme, kullanıcı kişiye rahatlık vermekte ve normal  bir cinsel ilişki yaşama hissi uyanmaktadır.

 

            ZENCİ PENİSİ çeşitleri de diğer vibratörler gibi, birçok farklı özellikleri bulunmaktadır. Motorlu ve titreşimli olanlar çok tercih edilmektedir. Zaten bu talep neredeyse tüm modellerde titreşimli ve motorlu fonksiyonların kullanılmasını sağlamıştır. Pille ya da şarjla çalışan çeşitleri tercihinize göre alabilirsiniz. Her boyda hazırlanan ZENCİ PENİSLERİNDEN satın almanız mümkündür. İri, kalın veya ufak modeller kadınların beğenisine sunulmaktadır. Birebir erkek penisi baz alınarak hazırlanan aletlerin, 15 cm, 16 cm,17 cm, 18 cm, 19 cm, 20 cm, 21 cm, 22 cm, 23 cm, 24 cm, 25 cm lik modelleri bulunmaktadır. Takma penisleri kullanmak da çok kolaydır. İlk kullanımda ılık suyla yıkamanız ve her kullanımdan sonra alkol içermeyen sabun ve suyla yıkamanız yeterlidir. Vibratörlerin yalnız hanımlar için kendini tatmin noktasında çok faydaları bulunmaktadır. Bu suni ama kaliteli ürünlerle gerçek erkek penisiyle cinsel ilişki hazzı yaşayabilirsiniz. Zenci penisi vibratörlerin takma kemerli veya külotlu modelleri de çiftler tarafından kullanılabilir.

 

            Zenci penisi fiyatı diğer yapay penis çeşitlerinden daha farklı değildir. Uygun fiyatlarıyla nereden alınır sorusuna en iyi yanıt internet mağazaları olacaktır. Bu adreslerde, en ucuz ve en kaliteli modelleri alabilirsiniz. Sipariş vererek adrese teslimli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Seks shoplarda ürün alımı için tercih edilebilir.

 

           


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 159.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yumuşak Silikon ufak ve büyük penisler

Yumuşak Silikon ufak ve büyük penisler

Ürün Kodu: MP 957
Ürün Açıklaması ;


Yumuşak Silikon Ufak Ve Büyük Penisler

 

 

                                   YUMUşAK SİLİKON UFAK VE BÇYÇK PENİSLER

 

            Yumuşak silikon ufak ve büyük penisler, hanımların kendilerini tatmin etmeleri için hazırlanmış özel cinsel aletlerdir. Bu alet türleri, vibratör veya dildo olarak adlandırılmaktadır. Silikon malzeme ürünlerin realistik, yani gerçekçi olmasını sağlamaktadır. Bu anlamda, son derece yumuşak, et gibi bir doku yaratılmaktadır. Silikon bazlı ürünler hanımların kolaylıkla kullanmalarını sağlamaktadır. Dokunulduğunda, gerçek bir erkek penisiyle temas etme hissi uyanmaktadır. Çte yandan, bu özel malzeme, kadın cinsel organıyla buluştuğunda, kesinlikle kızarma veya tahriş yaratmamaktadır.  Aletler kayganlaştırıcılarla buluştuğundan daha rahat kullanılabilir.

 

            Yumuşak silikon ufak ve büyük penisler, birçok boyutta hazırlanmaktadır. Uzunluk olarak, 15 cm, 16 cm, 17 cm, 18 cm, 19 cm, 20 cm, 21 cm, 22 cm, 23 cm, 24 cm, 25 cm olan çeşitleri satın alabilirsiniz. İri, kalın ve ufak modeller rahatlıkla tercih edilebilir. YUMUşAK SİLİKON UFAK VE BÇYÇK PENİSLER, ten rengi ve zenci, siyah renklerden seçilebilir. Kullanımı kolay olan aletlerin titreşimli ve motorlu modelleri özellikle tercih edilmektedir. Pille ve şarj yöntemiyle çalışan titreşimli ve motorlu modeller kadınlara çok daha fazla haz vermektedir. Bu anlamda, mekanik özellikleri olan YUMUşAK SİLİKON UFAK VE BÇYÇK PENİSLERİN hanımların için büyük yararları bulunmaktadır.

 

            Yumuşak silikon ufak ve büyük penisler, online alışveriş mağazalarından alınabilir. Günümüzde cinsel ürünler ve seks oyuncakları rahatlıkla bu tür alışveriş sitelerinden satın alınabilmektedir. Sipariş vermek de hayli kolaydır. En ucuz ve en kaliteli modelleri bu şekilde alabilirsiniz. Seks shoplar da alışveriş için iyi bir seçenektir. Uygun fiyatı olan kaliteli aletleri buradan da alabilirsiniz. Bu kullanışlı takma aletleri, kutusunda muhafaza edip, kolayca taşımanız, seyahatlerde de kullanmanız mümkündür.

YUMUşACIK, SİLİKON, REALİSTİK ET HASSASİYETİNDE, MOTORLU VE TİTREşİMLİ 16 CM BOYUNDA REALİSTİK PENİS.


           

 

            


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 139.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Realistik Penis, 16 cm boyunda et yumuşak penis

Realistik Penis, 16 cm boyunda et yumuşak penis

Ürün Kodu: MP 992
Ürün Açıklaması ;


Realistik Penis


 

 

                                                                              REALİSTİK PENİS

 

            Realistik penisler, dilimize gerçekçi, gerçeğe yakın olarak çevrilebilir. Realistik kelimesi, hem malzeme içeriğine, hem de aletlerin görünümüne ilişkin söylenmektedir. Silikon veya lateks malzeme, adeta et gibi görünüm sağlamaktadır. Yumuşak dokulu malzemeler, kullanıcılara orijinal bir penisle temas ediyormuş hissi vermektedir.

16.5 cm boyunda, testisli, vantuzlu yapışabilen , titreşim ayarlı penis.

 

            Realistik penisler, vibratör ve dildo olarak çeşitlenmektedir. Çzellikle vibratörlerin, titreşimli ve motorlu olanları çok ilgi görmektedir. Genellikle REALİSTİK PENİSLER, gerçek organlar birebir hazırlandığından, ten rengi ve zenci teni, siyah olarak hazırlanmaktadır. Boyutlarına göre, ufak veya kalın, iri modelleri alabilirsiniz. Uzunluk olarak ise, 15 cm, 16 cm, 17 cm, 18 cm, 19 cm, 20 cm, 21 cm, 22 cm, 23 cm, 24 cm, 25 cm gibi değişen boyutlarda modelleri seçmeniz mümkündür. Bu suni penisleri kullanmak da oldukça kolaydır. Titreşimli ve motorlu olanlar pil veya şarjla çalışmaktadır. şarjlı türlerin kullanım sırasında elektrikte tutulmaması yerinde olacaktır. Pilli çeşitlerin ise, kullanım dışında pille tutulmaması yerinde olacaktır. REALİSTİK PENİSLER, gerek kadın, gerekse erkek kullanıcılar için faydaları bulunmaktadır. Anal veya vajinal kullanım için hazırlanmış yapay penisleri herkes kullanabilir.

 

            En ucuz ve en kaliteli realistik penis çeşitleri nereden alınır diye soranlar için iki seçenek bulunmaktadır. Takma, yapma penisleri ve diğer seks aletlerini satın almak için online alışveriş mağazalarından yararlanabilirsiniz. Online mağazalarda ürün fiyatları genellikle piyasalardan daha uygundur. Sipariş vermek de oldukça kolaydır. Bununla birlikte, seks shoplardan, yapısı ihtiyacınıza uygun, fiyatı da bütçenize uyan aletleri satın alabilirsiniz.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Penisler, İri Kalın Vibratör

Penisler, İri Kalın Vibratör

Ürün Kodu: MP 996
Ürün Açıklaması ;


Penisler, İri Kalın Vibratör


PENİSLER (İRİ, KALIN VİBRATÇR)

 

            Penisler (iri, kalın vibratör) kadınların yalnız oldukları zamanlarda kullanabilecekleri çok özel seks aletleridir. Bu cihazlar, birçok farklı fonksiyonda tasarlanmaktadır. Çzellikle, motorlu ve titreşimli modeller beğenilerek kullanılmaktadır. Pil veya şarjla çalışan bu özel vibratör türlerini büyük bir zevkle kullanabilirsiniz. Çzellikle hayatında özel bir arkadaşı olmayan yalnız hanımlar için bu aletlerin büyük faydaları bulunmaktadır. Çeşitleri ve fiyatları açısından son derece zengin olan penislerden en uygun seçimi ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre kendiniz yapmalısınız.

 

            PENİSLER çok farklı boyutlarda hazırlanmaktadır. 15 cm, 16 cm, 17 cm, 18 cm, 19 cm, 20 cm, 21 cm, 22 cm, 23 cm, 24 cm, 25 cm olarak hazırlanan farklı uzunluklarda modelleri zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Bu anlamda, iri, ufak veya kalın modellerden seçim yapmanız mümkündür. Zenci (siyah renkte) ve ten rengi suni penisleri satın alabilirsiniz. Gerek erkek, gerekse kadınların kullanımı için yapay PENİSLER tasarlanmaktadır. Bunlar, anal ve vajinal kullanım için hazırlanan yapma penis çeşitleridir. Et gibi, realistik malzemeden hazırlanan modeller, neredeyse gerçek bir penis görünümündedir. Bu durum aletin çok fazla zevk vermesini sağlamaktadır. Yumuşak dokusuyla bu aletler, tene de kesinlikle zarar vermemektedir. Belden bağlamalı takma modeller de beyler tarafından partneriyle farklı anlar yaşamak için kullanılabilir.

 

            Fiyatı özellikle titreşimli ve motorlu olmasına göre değişen penisler, nereden alınır? Bu aletleri, seks shoplardan satın alabilirsiniz. Artık birçok ilde ve ilçede seks shoplar faaliyet göstermektedir. Bunun yanında, en ucuz ve en kaliteli modelleri internet üzerinden satış yapan online mağazalardan da sipariş verebilirsiniz.

23 CM BOYUNDA , MOTORLU VE TİTREşİMLİ, VANTUZLU İRİ VE KALIN PENİS. 1 ADET GÇNDERİM FİYATIDIR.


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 199.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Zenci Penis

Zenci Penis

Ürün Kodu: MP 1034
Ürün Açıklaması ;


Zenci Penisi

Zenci Penisi

Zenci penisi almak mı istiyorsunuz? Seksshop mağazalarında her türlü cinsel ürün seçeneğine sahip olacağınız bilinen bir gerçektir. Penis çeşitleri arasında yapacağınız inceleme sonucunda patlıcan moru renginde tasarlanmış olan ve zenci penis ile cinsel ilişki arzusu yaşamak isteyenler düşünülerek tasarlanan bu ürün internette cinsel ürün satışı yapılan sitelerde kolayca bulabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürün incelendiği zamanda tıpkı ten renginde olduğu gibi damar yapısı ve yumuşak dokusu ile sizin ilgi ve ihtiyaçlarınıza cevap verdiğine tanık olabileceksiniz.

ZENCİ PENİSİ de oldukça kaygan bir yapısı bulunan bu penis çeşitleri arasından seçimde bulunmak için ziyaret ettiğiniz sitelerde bu penisin motorlu çeşitlerini de bulabilirsiniz. Motorlu ve titreşim özelliğine sahip olan ZENCİ PENİSİ size daha zevk verecektir. Bu zevki bir an önce tatmak istiyorsanız seksshop mağazalarındaki bu ürünü kaymaz tabanı ile yere monte ederek kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Zenci penisi damar yapısı ile uyarıcı özelliğe sahiptir. Bu uyarıcı özelliği sayesinde istediğiniz orgazm duygusunu partnerinize istediğiniz zaman yaşatabilirsiniz. Yatak odalarınızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bu ürünü en kaliteli ve en ucuz satışı gerçekleştirilen sitelerden faydalanabilirsiniz. Fazla zaman kaybetmeden bu ürüne sahip olmak istiyorsanız ekonomik fiyat seçeneği sunan sitelerin fırsatlarını bir an önce değerlendirmek için harekete geçirebilirsiniz. Siz de cinsel yaşamınızı daha renkli şekilde geçirmek için bu ürün tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

20.3 cm uzunluğunda zenci penisi.Gerçek et hassasiyetinde , realistik penis.


 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 159.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Zemine Yapışabilen Vantuzlu Vibratörler

Zemine Yapışabilen Vantuzlu Vibratörler

Ürün Kodu: MP 1035
Ürün Açıklaması ;


Zemine Yapışabilen Vantuzlu Vibratör

Zemine yapışabilen vantuzlu vibratör

Zemine yapışabilen vantuzlu vibratör her türlü zemine yapışabilme özelliği ile kullanıcılar tarafından çok beğenilen ürünler arasında yer almaktadır. Ten rengi ile manuel kullanabilme özelliğine sahip bu ürün ekstra yumuşak özelliği ile ister düz isterseniz ters ilişkiye girebilmenize olanak tanımaktadır. Plastik bir seks oyuncağım olsun arzusu taşıyanlar için yanınızda taşıyabileceğiniz bu ürün sizler için harika bir cinsel ürün olarak karşınıza çıkmaktadır.

Zemine yapışabilen vantuzlu vibratör 16 cm, 17 cm, 18 cm, 19 cm, 20 cm, 21 cm, 22 cm, 23 cm, 24 cm ya da 25 cm boyutuna sahip vibratörler olarak tasarlanabilmektedir. Böylece büyük bir penise sahip olabilme arzusu içinde olanlar için bu kaçırılmaz bir fırsat olacaktır. Motorlu ya da titreşimli özelliğe sahip olan ZEMİNE YAPIşABİLEN VANTUZLU VİBRATÇR kaliteli ürünler çerçevesinde sizlere sunulan ve en ucuz olarak elde edebileceğiniz cinsel ürün satış mağaza imkanları hizmetinize açılarak elde edebileceğiniz ürünlerdir. Erotik bir cinsel ürün olan ZEMİNE YAPIşABİLEN VANTUZLU VİBRATÇR seçiminde bulunanlar aynı zamanda mini çeşiti ile yanınızda taşıyabilme kolaylığı sağlamaktadır.

Zemine yapışabilen vantuzlu vibratör porno yıldızların penis ölçüleri dikkate alınarak da tasarlanarak porno yıldızları hayranlığı bulunanlar için önerilmektedir. Vibratörlerin faydaları düşünüldüğü zaman cinsel hayatınızı düzene sokacak olan bu ürün çeşitlerini incelemeye karar vereceğinizden emin olabilirsiniz. Motorlu ya da titreşimli modellere de bakmayı asla ihmal etmeyin.

15,2 cm boyunda zemine yapışabilen vantuzlu penis.Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 195.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yapma Penisler

Yapma Penisler

Ürün Kodu: MP 1037
Ürün Açıklaması ;


Yapma Penis

Yapma penis

Yapma penis realistik penis arayışında olanlar için önerilen cinsel ürünler arasında yer almaktadır. Hafif bükülebilme özelliği bulunan yapma penis çeşitleri bükülen yapısı ile sanki gerçek biri ile ilişkiye giriyormuş hissi yaşamanıza yardımcı olmaktadır. Dilediğiniz cinsel mutluluğu yaşamanıza yardımcı olacak olan bu yapma penisler arasında bulunan motorlu ya da titreşimli penisler arasından seçimde bulunabilirsiniz. Böylece titreşim etkisi ile orgazm tadını yaşayabilmenize olanak tanınmaktadır.

YAPMA PENİS sayesinde cinsel gecelerinizde fantezi dolu ilişkilere yelken açabileceksiniz. Çrünleri kullanırken krem ya da jel kullanarak daha zevk dolu ilişkiler yaşamak istemez misiniz? Böylece fantezilerinizi çılgınca yaşayabilirsiniz. Bu ürünler özellikle tek kişinin kullanımına uygun olarak önerilen cinsel ürünlerdir. Belden bağlamalı özelliğe sahip YAPMA PENİS seçimlerinde de bulunarak cinsel ilişki esnasında kayma durumları oluşmasının önüne geçebilirsiniz. 16- 18 cm arasında boyu ile size yeterli tatmin olabilme hazzını yaşatacak olan yapay penis ile döl yatağına kadar ilerleme sağlanabildiğinden yaşatacağınız haz duygusunu daha etkili hale getirebilirsiniz.

Yapma penis seçimlerinizde 25 cm ve daha uzun bir penis boyu arıyorsanız zenci penis seçimlerinde bulunabilirsiniz. Yapay olarak elinize geçecek olan bu ürünler oldukça kaliteli ve ucuz bir şekilde temin ederek yatak odalarınızdaki yerlerini alacaklardır. Farklılık ve renkli cinsel geceleriniz için yararlanabileceğiniz ürünler arasında yer alan yapay penis seçimlerinizi gerçekleştirmek için zaman kaybetmeden cinsel ürün satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz.

 16,5 cm boyunda motorlu ve titreşimli penis çeşitleri.Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Yapay Penis, 18 cm Uzunluğunda, Captain Stabbing Vibratör

Yapay Penis, 18 cm Uzunluğunda, Captain Stabbing Vibratör

Ürün Kodu: MP 1040
Ürün Açıklaması ;


Yapay Penis

Yapay penis

Yapay penis cinsel ürün satış noktalarında kolay ulaşabileceğiniz ürünler arasındadır. Bu ürün ten renginde, zenci renginde, külotlu, gerçekçi ve realistik olmak üzere çeşitleri ile size seçim olanağı da sunmaktadır. Tamamiyle et doku hissini yaşayabileceğiniz şekilde tasarlanmış yapay penis çeşitleri arasından titreşimli özelliğe sahip olanlar arasından seçimde bulunarak cinsel yaşamanızı daha zevkli hale getirebilirsiniz. Orgazm tadını doyasıya yaşamak artık sizin için asla sorun olmayacaktır. Bu ürün temizliğini beyaz sabun ve ılık su ile gerçekleştirerek daha uzun süreli kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

YAPAY PENİS çeşitleri arasından incelemede bulunurken ten uyumunuz bir zencinin ki ile uyum gösteriyor diye düşünüyorsanız zenci YAPAY PENİS tercihinde bulunabilirsiniz. Bu ürünler cinsel yaşamınızı düzene sokar; fakat kullanırken başkalarına kullandırmamaya özen göstermeniz önerilmektedir. Dilerseniz bu ürünü alırken zevk arttırıcı krem ya da jel tercihlerinde de bulunabilirsiniz. Çzellikle kaydırıcı ürün seçenekleri fantezi yaşamak isteyenler için önerilen seçenekler arasında yer almaktadır.

Yapay penis tercihinde bulunurken deri kemerli külot şeklinde olanlar arasından da seçimde bulunarak sabit duran ve kaymadan belinize takarak kullanabileceğiniz ürünler arasından da seçimde bulunabilirsiniz. Farklı zevkler yaşamak isteyenlere özel olarak tasarlanan bu ürün için en kaliteli ve en ucuz ürünü temin ederken aynı zamanda boyut olarak da istediğiniz büyüklükteki penis seçimini de yapabilirsiniz. 16 cm, 17 cm, 18 cm, 19 cm, 20 cm, 21 cm, 22 cm ya da 23 cm gibi boyutlarda ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

17,8 cm uzunluğunda , testisli, motorlu ve titreşimli realistik gerçek erkek penisi, vibratörü.

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 179.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Seks Aletleri, realistik penis ve seks aletleri

Seks Aletleri, realistik penis ve seks aletleri

Ürün Kodu: MP 1073
Ürün Açıklaması ;


Seks Aletleri

Seks Aletleri

Seks aletleri ile cinsel yaşamınızda tıpkı ilk günlerdeki gibi arzu dolu birlikteliklere başlamak istemez misiniz? Cevabınız evet ise seks aletleri çeşitlerini inceleyerek sizin ihtiyaç durumunuza göre tercihte bulunmanız önerilmektedir. Seks bebeği, fantezi kelepçesi, protez penis, göğüs dikleştirme kremi, içi boş penis, vibratör, plunger, realistik bebek, partner bebek, protez bebek gibi ürünler arasından seçimde bulunarak ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Cinsel hayatınızdaki olumsuzluklar sosyal hayatınızı da etkilediği için ürün seçimini yaparken çekinmeden ürün nereden alırım diye merak ediyorsanız internetteki en kaliteli ve en ucuz ürün satışı gerçekleştiren seksshop mağazalarını ziyaret etmeniz önerilmektedir.

SEKS ALETLERİ kalın ya da iri penise sahip olabilme imkanını da sizlere sunmaktadır. Penis pompası, titreşimli vibratörler, suni vajinalar gibi seçeneklerde cinsel yaşamınızda istediğiniz sonucu elde edebilmeniz konusunda sizlere garanti verebilmektedir. Penis boyutunuzda 20 cm, 21 cm, 22 cm, 23 cm, 24 cm, 25 cm gibi uzamalar gerçekleştirme arzunuzu penis pompası ile gerçekleştirirken partnerinize de cinsel performansınızı kanıtlayabilme imkanı sizleri mutlu edecektir.

SEKS ALETLERİ satışı yapan seksshop ziyaretleriniz esnasında birbirinden farklı ürünlerle karşılaşabilirsiniz. Seks aletleri arasından bayanlar için tasarlanmış olan ahtapot şeklindeki oyuncak da son derece olumlu sonuçlar alabilmenize yardımcı olan kaliteli ürünler arasındadır. Fiyat olarak da size ekonomik çözümler sunacak olan bu ürünler arasından tercihte bulunmaya hazır mısınız?

15 cm uzunluğunda, ultra yumuşak, motorlu, titreşimli  realistik seks aleti penis.

SEKS ALETİ ÇRÇN KODU : Mp 1073
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 139.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Realistik penis, yumuşak penis, et hassasiyetinde penis

Realistik penis, yumuşak penis, et hassasiyetinde penis

Ürün Kodu: MP 1076
Ürün Açıklaması ;


Realistik penis

Realistik penis

Realistik penis cinsel ürün satış merkezlerinde en sık satılan ürünler çerçevesinde yer almaktadır. Bu ürün dul ya da bayanlar tarafından en çok tercih edilen ürünler olmasına rağmen evli olup da cinsel hayatında mutlu olmayanların tercih ettikleri bir ürün olarak da bilinmektedir. Belden bağlamalı realistik penis, jel şeffaf penis, vantuzlu penis ya da farklı ten renginde realistik penis gibi çeşitleri bulunan bu cinsel ürünler farklı kalite ve ucuzluk ile karşınıza çıkan ürünler olarak bilinmektedir.

REALİSTİK PENİS çeşitleri arasında yer alan boşalma hissi ile karşınıza çıkan penis çeşitleri de sizlerin cinsel arzularınızı başka yerlerde aramamanız düşünülerek tasarlanan ürünlerdir. Gerçek bir penisin hissinden ayırt edemeyeceğiniz kadar gerçekçi yumuşaklık ve estetiklik ile benzerlik gösteren bir penis olduğu için sizlerin hayat kadınları gibi bu işi yapan erkeklerle birliktelik yaşamanıza gerek kalmayacaktır. Kullanım öncesinde ve sonrasında yıkamanız önerilen bu ürünler suyu görünce deforme olmazlar. Hijyenik malzemelerden faydalanarak REALİSTİK PENİS üretimi yapan birçok firma arasından seçimde bulunurken internette yer alan seksshop mağazalarından faydalanabilirsiniz.

Realistik penis vibratör jel şeffaf görünümlü olup tamamen zevkli anlar geçireceğiniz düşünülerek sizlere sunulmaya çalışılmaktadır. Farklı bir deneyim arzusu içinde olanlarda bu ürün tercihleri ile vantuzlu düz zemine yapışabilmekte ve istediğiniz pozisyonda ilişkiye girebilmenize imkan tanımaktadır. Cinsel ilişkilerinizi artık unutulmaz kılmak istiyorsanız harekete geçmeye ne dersiniz?

16,5 cm uzunluğunda, testisli ( yumurtalıklı) , gerçek erkek penisi yapısında, vantuzlu ( sert yüzeylere yapışabilen ; bu özelliği sayesinde duşta kullanabilirsiniz. ) Motorlu, titreşim ayarlı.

Ekstra kemer satın alarak belden bağlamalı penis olarakda kullanabilirsiniz.Kaydırıcı ile 3 lü set olarak satışa sunulmuştur. Satış temsisinden bilgi alabilirsiniz.

REALİSTİK PENİS ÇRÇN KODU : MP 1076


 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Penis Siparişi Ver, penis siparişi vermek istiyorum

Penis Siparişi Ver, penis siparişi vermek istiyorum

Ürün Kodu: MP 1086
Ürün Açıklaması ;


Penis Sipariş Ver

Penis sipariş ver

Penis sipariş ver işleminizi gerçekleştirirken en ucuz seksshop mağazasını nereden bulurum diye dert etmeyin. Cinsel ürün satış mağazaları genel olarak kalitenin yanında sizler için en uygun fiyatları da sunduğu için herhangi birine uğrayarak gerekli bilgiyi edinebilirsiniz. Yapay penis çeşitleri her ihtiyacı olanın cinsel yaşamında beklenmedik etkiler bırakarak ürün kullanımını uzun süre gerçekleştirebilmelerini sağlamaktadır. Eşi ile cinsel hayatını yeniden düzenlemek isteyen çiftler penis sipariş ver fırsatını değerlendirerek evlilikleri adına en doğru adımı atabilirler.

PENİS SİPARİşİ VER arayışınıza çözüm bulmak için yapay penis çeşitleri arasından sizi görünüşü bile etkileyecek olan çeşitlerin özelliklerini incelemeniz sonucunda seçim yapmanız önerilmektedir. Kimi zaman aradığınız etkiyi özelliklerini bilmediğiniz penislerde bile bulabilirsiniz. Sabit vantuzlu ve küçük görünümlü olanlar yolculuk ve cepte bile taşıma adına oldukça uygun seçenekler arasında yer almaktadır. Cinsel dürtülerinize engel olamadığınız anlarda anında kullanarak istediğiniz etkileri bir an önce görmeye başlayabilirsiniz. PENİS SİPARİşİ VER demeniz takma penis çeşitleri arasından herhangi birine sahip olmanız için yapmanız gereken tek işlemdir. Bu ürün cinsel hayatınız damga vuracak kalitede bir ürün olarak sizi cinsel anlamda mutlu edecektir.

Penis siparişi ver işleminizin ardından kısa sürede ürün elinize geçerek hangi boyutta istediyseniz ( 16 cm, 17 cm, 18 cm, 19 cm, 20 cm, 21 cm, 22 cm, 23 cm, 24 cm ya da 25 cm) o boyutta ki sahte penisinizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

19 cm uzunluğunda, motorlu, t,treşim ayarlı , realistik gerçek erkek penisi gibi vibratör, penis.

PENİS SİPARİşİ KODU : MP 1086


 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Penis Çeşitleri, 15 cm uzunluğunda penis çeşitleri

Penis Çeşitleri, 15 cm uzunluğunda penis çeşitleri

Ürün Kodu: MP 1092
Ürün Açıklaması ;


Penis Çeşitleri


Penis Çeşitleri

Penis çeşitleri nelerdir diye merak ediyorsanız seksshop ziyaretlerinde bulunarak bu merakınızı giderebilirsiniz. Her tene ve her zevke uygun penis çeşidi bulunduğundan dolayı seçim yaparken kendi aradığımı bulamam diye endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Penis çeşitleri arasında melez penis, zenci penis, motorlu- titreşimli penis, uzatmalı penis, içi boş penis, mini penis, ufak penis, gerçek penis, uzun penis, zemine yapışabilen kalın vibratör, jel vibratör gibi pek çok ürün yer almaktadır.

PENİS ÇEşİTLERİ arasında yer alan ucu kıvrık olan penis çeşiti kullanımında bulunabileceğiniz gibi mankenlerin penisleri ölçü alınarak yapılan penislerde çok sık tercih edilmektedir. Bu ürünler arasından size göre en kaliteli olanı seçerek en ucuz ürün kategorisine giren ürünler arasından seçimde bulunabilirsiniz. Böylece hem ekonomik hem de sizi mutlu eden bir ürün alabilme keyfini hissedebilirsiniz. Bayanların kullanımına uygun üretilen vibratörler arasından seçimde bulunanlar cinsel hayatlarında yalnız olan ya da olan bayanlar olarak bilinmektedir. Kimi zamansa cinsel tercihi farklı olan bayanlar da vibratör tercihinde bulunmaktadır.

PENİS ÇEşİTLERİ arasında uyarıcı özelliğe sahip olan vibratörler ile farklı renk ve kalınlıklarda ki vibratörler alıcıların cinsel hayattan beklenti arzularına göre tasarlanmaktadır. Penis çeşitleri arasından seçimde bulunarak satın alma işlemi gerçekleştirirken dilerseniz 16 cm, 17 cm, 20 cm, 22 cm ya da 25 cm gibi uzunluk belirterek penis alabileceğiniz konusundan da emin olabilirsiniz.

 16 cm motorlu, titreşimli ultra yumuşak realistik penis.

PENİS ÇEşİTLERİ ÇRÇN KODU : Mp 1092Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 129.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

iri Penisler, elastik ,yumuşak iri vibratör

iri Penisler, elastik ,yumuşak iri vibratör

Ürün Kodu: MP 1100
Ürün Açıklaması ;


İri Penisler

İri penisler ( elastik )

İri penisler ( elastik ) cinsel ürün satışı yapılan mağazalarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. İri penis tercihinde bulunanların sayısında artış meydana geldikçe bu ürün kaliteli olarak birçok firma tarafından üretilmeye devam edecektir. Firmalar adeta yarışırcasına iri penisler (elastik) tasarımlarını seksshop marketlerde satışlara sunmaktadırlar. İRİ PENİSLER elde edebilmeniz amacı ile penis kılıfları, haplar, spreyler, kremler gibi ürün çeşitliliklerinden yararlanabilmeniz sağlanmaktadır.

İRİ PENİSLER elde edebilmek amacı ile kullandığınız ürünler görünüm olarak 16 cmâ??den başlayarak 25 cmâ??e kadar uzayan boy uzunluğu şeklinde sonuçlar veren ürünlerdir. Bu ürünleri kullandıkça daha farklı uyarıcı özelliği bulunan ve penisinizi uzun süre kalın ve iri gösterecek penise takılabilen ürünler almak isteyeceksiniz. Çrünün etki süresi ve uzun süreli kullanılabilme özelliğine göre fiyatlarında da değişiklik gözlenmektedir. Farklı ürünler arasından seçimde bulunarak cinsel hayatınızı daha düzenli hale sokabilirsiniz.

İri penisler sizlerin cinsel ihtiyaçlarınıza cevap verirken bu ürünlerin etkilerini hisseden partneriniz ilişki esnasında bu ürün kullanımlarını daim kılma arzusu içine girmektedir. Cinsel fantezinizi arttırmak istiyorsanız bu ürün tercihinde bulunarak ilişkinize farklı zevkler katabilirsiniz.  Daha iri bir penis ile daha uzun süreli ve kaliteli bir cinsel yaşamım olur diyorsanız iri penis elde edebilmenize sahip olabileceğiniz ürünler arasından seçimde bulunmak için hala neden bekliyorsunuz?

16,5 cm uzunluğunda, motorlu, titreşim ayarlı, testisleri olan ve yapışabilen penis, vibratör.


 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Realistik zenci penisler

Realistik zenci penisler

Ürün Kodu: MP 1525
Ürün Açıklaması ;


Realistik zenci penisler

REALİSTİK ZENCİ PENİSLER

Realistik zenci penisler, vibratör çeşitleri arasında yer alan ve oldukça ilgi gören aletlerdir. Seks oyuncakları, hem dünya genelinde, hem de ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu durum elbette geçmişte böyle yaygın değildi. Çzellikle ülkemizde, cinsel ürünler konusunda ön yargılar ve çekinceler bulunmaktaydı. 2000 li yıllardan sonra, erotik shopların açılmasından ve sayılarının artmasından sonra, bu tür ürünlerle ve seks oyuncaklarına olan ilgi de artış gösterdi. Çlkemizde, dünya genelinde gelişmiş ülkelerdeki kadar yaygın olmasa da seks oyuncakları artık bolca kullanılmaktadır. Seks oyuncakları oldukça geniş ürünleri kapsamaktadır. Kelepçeler, maskeler, vibratör çeşitleri, suni vajina, şişme manken gibi ürünleri ihtiyaçlarınıza uygun şekilde alabilirsiniz.

Çzellikle vibratör yani yapma penis çeşitleri inanılmaz ilgi görmektedir. Bunların malzemeleri silikon veya lateks malzemedir. Yani insan dokusuna çok yakın, elastik malzemeden hazırlanmaktadır. Lateks bitkisel ürünlerle hazırlanan ve kesinlikle insan sağlığına zararı olmayan bir üründür. Yalnız, bazı kişilerin yapıları gereği lateks alerjisi olabilir. Bu durumda, silikon ürünleri seçmeniz uygun olacaktır. Silikon malzemede yapay olmasına rağmen, insan sağlığına zarar vermeyen, bu anlamda, estetik operasyonlar başta olmak üzere, birçok alanda kullanılan bir malzemedir. Silikon malzeme ile hazırlanan aletleri rahatlıkla uzun yıllar kullanabilirsiniz. Çrünlerin elastik olması da çok önemlidir. Teninizle ve organınızda temas ederken kesinlikle yapaylık hissetmeyeceksiniz. Çte yandan, aletlere dokunduğunuzda, adeta bir orijinal penise dokunma hissi uyanmaktadır.

Vibratörlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunların başında REALİSTİK ZENCİ PENİSLER gelmektedir. Bunlar, tamamen zenci erkeğin penisi örnek alınarak yapılmaktadır ve inanılmaz etkili aletlerdir. Eğer cinsel zevkleriniz olarak, zenci penisi kullanmak istiyorsanız, bu ürünler sizleri bekliyor. Zenci penislerinin de çeşitli modelleri bulunmak. Titreşimli olanları azdan çoğa doğru ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde, orijinal bir cinsel ilişki yaşama hissi uyanabilirsiniz. Çte yandan, darbe etkili ürünler de ekstra haz için sizleri beklemektedir. Bunun yanında, anal veya vajinal kullanımlı aletleri zevklerinize uygun şekilde tercih edebilirsiniz. Çift başlı modelleri seçerek, hem anal hem vajinal kullanımı aynı anda yapabilirsiniz. Kesinlikle her zevk için aletler bulunmaktadır.

Bayanların ilgi gösterdiği modellerden biri de vantuzlu yapma penis modelleridir. Bunların yapışma özelliği bulunmaktadır. Duvara, yere ve diğer düze zeminlere yapıştırabilirsiniz. Çzellikle yalnız kişilerin kullanması için ideal ürünlerdir. Vantuzlu kısmın çıkarılarak sade şekilde kullanılması da mümkündür. Bunun yanında, çiftler için hazırlanan harika bir ürün ise belden bağlamalı, kemerli veya külotlu penis modelleridir. Bunların her bedene uyan külot veya kemer kısımları bulunmaktadır. Bu özelliği ile fantezi ve değişiklik arayan çiftlerin kullanımı için idealdir. Mutlaka bu kullanışlı aletleri de denemelisiniz. Çok memnun kalacaksınız. Belden bağlamalı modellerin de realistik zenci penisler şeklinde  modelleri bulunmaktadır. Mutlaka bu farklı modelleri de incelemelisiniz.


Bu tür aletleri ve diğer cinsel ürünleri almak için ilk seçenek internet üzerinden hizmet sunan online mağazalar olmalıdır. Bu adreslerde piyasa rakamlarının altında ürün alımı yapabilirsiniz. Çstelik, dünyaca ünlü markaların zengin model seçeneklerini bulmanız da mümkün olacaktır. Çte yandan, günümüzde, internet kullanımının yaygınlaşması, birçok erotik mağazanın kendi online mağazasını hazırlamasını sağlamıştır. Bu şekilde, kesinlikle kapalı paket içinde, kimsenin haberi olmadan ürünü alabilirsiniz. Çte yandan, elbette erotik mağazaları da her zaman tercih edebilirsiniz. İster yalnız, ister partnerinizle kesinlikle yapma penis kullanma deneyimini yaşamalısınız. Son derece memnun kalacaksınız. Seyahat boylarını alarak her zaman yanınızda taşımanız da mümkündür. İri ölçüler de bu şekilde penislerden hoşlananlar tarafından seçilebilir. 

İncelediğiniz Realistik zenci penis 19 cm dir. 3 kademeli motoru ( Titreşimi ) vardır. Vantuzludur, Sert yüzeylere yapışır. Testisleri vardır.
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 169.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Testisli vibratör

Testisli vibratör

Ürün Kodu: MP 1526
Ürün Açıklaması ;


Testisli vibratör çeşitleri

TESTİSLİ VİBRATÇR

Testisli vibratör çeşitleri ile harika cinsel tatminler yaşayabilirsiniz. Bu özel aletlere ve diğer seks oyuncaklarına ulaşmak için, seks shoplardan veya internet yoluyla tüketicilere ulaşan online mağazalardan yararlanabilirsiniz. Seks shoplar, cinsel ürünleri satıldığı, dokunarak ve görerek satın alabileceğiniz mağazalardır. Bazı büyük kentlerimizde, bu dükkanlar bulunmaktadır. Seks shopların dezavantajı, çoğu kişinin buradan alışveriş yapmaktan çekinmesidir. Vibratör ve diğer ürünleri almak için online mağazaları kullanmak, özellikle çekinenler için, daha uygun olacaktır. Çstelik sanal alışveriş siteleri genellikle, en ucuz ve en kaliteli ürünlerin satıldığı yerlerdir. Fiyatları en ekonomik modelleri, bu adreslerden sipariş verebilirsiniz. Bu nedenle, özellikle, hem kaliteli, hem de fiyatı uygun vibratör çeşitleri arıyorsanız sanal alışveriş tam size göredir.

TESTİSLİ VİBRATÇR almak ya da diğer yapay penis çeşitlerini satın almak için, öncelikle, ilgi alanınıza ve ihtiyacınızı belirlemeniz gerekmektedir. Takma ve yapma penis modelleri, kadınlara özel hazırlanmış alet türleridir. Bu ürünler, hanımların cinsel yönden tatmin olmalarını sağlayan, birebir erkek penisinden hazırlanmış aletlerdir. Realistik malzemeden hazırlanması, aletlerin insan dokusuna çok benzer olmasını sağlamaktadır. Yumuşak ve et gibidir. Bu özelliği, orijinal penis gibi tatmin etmesini sağlamaktadır. Orijinal penis boyutlarında hazırlanmaktadır. Ufak, iri, kalın, 15 cm, 16 cm, 17 cm, 18 cm, 19 cm, 20 cm, 21 cm, 22 cm, 23 cm, 24 cm, 25 cm gibi uzunluklarda hazırlanmış birçok çeşidi bulabilirsiniz. Ten rengi veya zenci penisi gibi siyah renkte üretilmektedir.

Testisli vibratör çeşitlerinin de titreşimli ve motorlu modellerinin daha yüksek haz almak noktasında çok faydaları bulunmaktadır. Bu nedenle, alım yaparken titreşim gibi fonksiyonları olanları seçmeye dikkat etmelisiniz. Aletlerin kullanımı talimatlar halinde sıralanmaktadır. Bunları mutlaka okuyun ve kullanımı buna göre yapın. Titreşim ve varsa darbe özellikleri en azdan, en çok seviyeye kadar sıralanmaktadır. Buna göre ayarlamalarınızı yapabilirsiniz. İlişki seviyenize göre kullanımları artırabilirsiniz. Aletler pilli veya şarjlı olarak hazırlanmaktadır. Pilli olanları kullanmadığınız zamanlarda, bataryasından ayırın, Bu şekilde içine bataryanın akmasını engelleyebilirsiniz. Çte yandan, şarjda iken, elektrikli modelleri kullanmamalısınız.

Çrünleri kendi kutusunda saklayabilirsiniz. Bu şekilde, bir yerden bir yere rahatlıkla taşımanız da mümkündür. Çte yandan, aletlerin temizlenmesi de son derece kolaydır. Kullanımda sonra su ve sabunlar temizlemeniz yeterlidir. Bunun yanında, güneş altında bırakmamanız uygun olacaktır. Hem vajinal, hem de anal kullanım için hazırlanan modelleri seçebilirsiniz. İsterseniz, özellikle yalnız bir bayansanız vantuzlu yani düz zeminlere yapılan vibratörleri de seçmeniz mümkündür. Bu şekilde, aleti tutmak zorunda kalmadan, duvara, zemine ve diğer düz yerlere yapıştırarak kullanmanız olasıdır. Çiftlerin kullanması için kemerli veya külotlu modeller bulunmaktadır. Bunları farklı cinsel tercihleri olan çiftler ile değişik aletler ile cinsel yaşamlarını renklendirmek isteyen çiftler rahatlıkla kullanabilirler.


Hemen bu harika ürünleri keşfetmeye hazırlanan. Yalnız bir bayan olarak, zaman zaman cinsel ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde gidermek isteyebilirsiniz. Bu zaman hemen uygun fiyatlılarıyla da dikkat çeken vibratör çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Geceleri, yalnız olduğunuz zamanlarda hemen bu etkili ve inanılmaz yüksek zevk veren aletleri kullanabilirsiniz. Bu aletleri kullanmak, adeta gerçek bir erkek penisine dokunma hissi uyandırmaktadır. Bu şekilde, son derece zevkli anlar yaşamanız mümkündür. Unutmayı harika cinsel tatminler sizleri bekliyor. En özel ve etkili cinsel doyumları yaşamak için vibratörler sizleri bekliyor. İnternet sitelerinden en uygun fiyatlara, en etkili aletleri rahatlıkla alabilirsiniz. Kapalı ambalaj içinde, kimse bilmeden teslimatlarınızı almanız mümkündür.

TESTİSLİ VİBRATÇR 18 cm boyundadır.Testislidir, motorlu ve titreşimlidir. Vantuzlu yapısı ile sert yüzeylere yapışır. 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 159.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Vibratör modelleri

Vibratör modelleri

Ürün Kodu: MP 1549
Ürün Açıklaması ;


Vibratör modelleri

VİBRATÇR MODELLERİ


Vibratör modelleri, son derece pratik ve zengin uygulamaya sahip modelleri ile hem çiftlerin, hem de yalnız kişilerin sevdiği seks oyuncaklarıdır. Bu aletlerin en kaliteli olanları, dünya ile aynı anda ülkemizde de satışa sunulmaktadır. Bu nedenle, yabancı ülkelerden veya satış sitelerinden yararlanmak için zaman ve çaba sarf etmeyin. Çlkemizde bulunan erotik mağazalardan birbirinden farklı VİBRATÇR MODELLERİ sizleri beklemektedir. 2000 li yıllardan bu yana hayatımızda olan erotik mağazalar, diğer adıyla seks shoplar, cinsel ürünlerin ve her türlü seks oyuncaklarının satıldığı satış mağazalarıdır. Bu tür mağazalardan alışveriş yapmaya çekinebilirsiniz. Bu durumda, internet üzerinden işlem yapan ve birçok ürünü dünya ile aynı anda size sunan online mağazalardan yararlanabilirsiniz.

Sanal alışveriş sitelerinde, piyasa rakamlarının altında fiyatlara ve uygun ödeme koşulları ile birbirinden farklı vibratör modelleri alınabilir. Çstelik online mağazalardan yapacağınız alışverişlerde, gizli paketle gönderim yapılmaktadır. Çzerinde kesinlikle hiçbir ibare olmadığından, ne aldığınızı kargo görevlisi dahil kimse bilmeyecektir. Bu nedenle, teslimatlarınızı çekinmeden alabilirsiniz. İnternet sitelerinden birbirinden farklı vibratör modellerini bulmanız mümkündür. Bu anlamda, her geçen gün birbirinden farklı modellerin hazırlandığını bilmek gerekmektedir. Kullanım ihtiyaçlarına ve kişilerin cinsel zevklerine uygun şekilde seçim yapmaları mümkündür.

Vibratörlerin diğer bir adı da yapma penis veya suni penis şeklindedir. Bu aletlerin en önemli özellikleri üretildikleri malzemedir. Bunlar silikon malzemeden hazırlanmaktadır. Silikon, son derece dayanıklı ve kaliteli, insan dokusuna son derece yakın bir malzemedir. Bu malzeme, temel anlamda plastik gibi görünse de kesinlikle bu malzemenin özellikleri taşımamaktadır. Çte yandan, silikon ile üretilen malzemeler, dokunulduğunda insan dokusuna yakın bir his sunmaktadır. Bu şekilde, kullanımların son derece zevkli olması sağlanmaktadır. Dokunulduğunda gerçek bir erkek penisine temas etme hissi uyandığından, bu aletlere et gibi penis adı da verilmektedir. Çte yandan, bu aletlerin kullanıldıkları malzeme sayesinde, cinsel organla teması halinde, kesinlikle tahriş olmaması ve alerjik reaksiyonlara neden olmaması da söz konusu olmaktadır. Bu nedenle, kullanım hem çok kolay, hem de çok etkilidir.

Vibratörlerin birbirinden farklı modelleri bulunmaktadır. Artık modellerin hemen hepsi titreşim özelliğine sahiptir. Yani kullanım sırasında, daha yüksek haz almak için bu aletleri azdan çoğa kadar titreşim olarak ayarlayabilirsiniz. Aletlerin uzaktan kumandalı şeklinde ayarlama durumları da bulunmaktadır. Bu şekilde, son derece kolay olarak ayarlayabilirsiniz. Titreşim yanında, darbe etkili aletleri de seçebilirsiniz. Bu da ekstra bir haz sağlamaktadır. Pille veya şarjla çalışan aletleri seçebilirsiniz. Piller uzun ömürlü olup, değiştirmek de her zaman mümkündür. Kullanmanız zamanlarda, aletin pillerini çıkarmalısınız. Bu şekilde, pillerin alete akması önlenecektir. Çte yandan, elektrikli yani şarjlı aletleri de asla kullanırken şarjda tutmamalısınız. Bu şekilde, güvenli kullanım sağlayabilirsiniz. Aletleri kullandıktan sonra, sadece su ve sabunlar yıkamanız yeterlidir. Bunun dışında, kullanmadığınız zamanlarda aleti kutusunda veya güneş koruyabileceğiniz bir yerde saklamanız yeterlidir.

 

Çift başlı vibratörleri, hem vajinal, hem de anal kullanım için seçebilirsiniz. Çzellikle çiftlerin kullanması için külotlu veya kemerli vibratör modelleri son derece uygundur. Bayanların tek başlarına kullanmaları için ise vantuzlu vibratör modelleri idealdir. Bu aletleri vantuzu ile düz zeminlere yapıştırabilirsiniz. Bu şekilde, duvara, zemine, düz zeminlere rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. Vantuzlu ve kemerli modellerin, bu kısımlarını çıkarıp sade şekilde kullanmanız da mümkündür. İsterseniz çok büyük boyutlarda olan veya kalın modelleri seçmeniz de olasıdır. Artık seçimler arasında seçim yapmak size kalmış. Nasıl bir model isterseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. 

Vibratör modeli 22 cm uzunluğunda 4 cm genişliğindedir. Titreşimli ve motorludur.
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 55.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Küçük penis, 15 cm uzunluğunda realistik gerçekci penis

Küçük penis, 15 cm uzunluğunda realistik gerçekci penis

Ürün Kodu: MP 1573
Ürün Açıklaması ;


Küçük penis

KÇÇÇK PENİS

 

Küçük penis, beylerin en büyük kabuslarından biridir. Türk erkeklerinin penis boyları normal şekilde, yaklaşık olarak, 8 ile 14 cm arasında kabul edilmektedir. Ereksiyon halindeki penisin uzunluğu ise, 10 veya 13 cm in üzerinde olmalı şeklinde belirtilmektedir. Bunun altıdaki penis boylarına sahip erkeklerin penis boylarını uzatmak noktasında, bazı çalışmaları yapmaları gerekmektedir. Bu durumun birçok seçeneği bulunmaktadır. Çncelikle, bıçak altında yatmaya cesaret eden ve bütçesi de buna uygun beyler için elbette ilk seçenek estetik operasyonlar olabilir. Ancak, gelişen teknolojilerin ışığında, artık bu ameliyatların yanında birçok başka uygulamadan yararlanmak da mümkündür.  Penis boylarının geliştirilmesi noktasında, penis büyütücü vakum pompası kullanabilirsiniz. Bu pompalar, düzenli olarak kullanıldığında, birkaç ay içinde penis boylarında ve kalınlığında önemli etkiler sağlamaktadır. Bu nedenle, kesinlikle denemelisiniz. Çte yandan, penis büyüten kremler ve haplar da tercih edilebilir. Penis büyütme kitleri de devamlı kullanılan etkili ürünlerdir. Tüm bu ürünleri online seks shop mağazalarından alabilirsiniz. Çrünleri inceleyin ve özelliklerini dikkate alarak kendiniz için en uygun olanı seçin.

15 cm uzunluğunda. Gerçekci ve sert yüzeylere yapışan, testisli  vantuzlu küçük penis.
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 89.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Penis satın al

Penis satın al

Ürün Kodu: MP 1638
Ürün Açıklaması ;


Penis satın al

PENİS SATIN AL

Penis satın al fırsatını yakalamak istiyorsunuz; ama bunu nasıl gerçekleştireceğiniz konusundan emin değil misiniz? O halde sitemizde yer alan yapay penis çeşitlerini inceleyerek penis çeşitlilikleri hakkında fikir sahibi olmaya ne dersiniz? Sitemiz sizler için en kaliteli ürün çeşitliliklerini sunarak sizler için en kullanışlı ve en ekonomik ürün sahibi olabilme fırsatına sahip olabilmeniz için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Yapay penis yani takma penis çeşitlerini incelemenizin ardından fiyat seçenekleri ve ürünlerin özellikleri ile ilgili bilgi edinme fırsatını yakalayabilirsiniz. Belden bağlamalı, yer yapışabilen ya da manuel olarak kullanabilme özelliğine sahip yapay penis çeşitlerimizi inceleyip fiyat olarak da ne kadarlık bir ödeme yapacağınız konusunda bilgi edinme fırsatını yakalayabilirsiniz. Sertleşme sorununuz varsa ve eşiniz sert bir penis ile ilişkiye girme heyecanını sizden talep ediyorsa belden bağlamalı yapay penislerimiz arasından tercihte bulunarak cinsel ürün sahibi olabilme mutluluğunu tadabilirsiniz. Ten renginde ve ucu hafif kalkık olan yapay penislerimiz boyut olarak da arzuladığınız boyutlarda sahip olabileceğiniz ebatlarda yapay penislerle cinsel birlikteliklerinize yeni bir anlam katabilirsiniz. Ufak boy penise sahip iseniz ya da büyük boy penisiniz olsa bile cinsel birliktelik için hazır konumuna gelebileceğiniz sertleşmeyi gerçekleştiremiyorsanız o halde yapay penis satın al fırsatı sizler için tam da aradığınız fırsat olarak karşınıza çıkacaktır. Çzel protez külotlu olarak tasarlanan bu yapay penis çeşitleri ekstra sert yapılı olup dul veya eşinden ayrılmış bayanlar için özenle sahip olabileceğiniz cinsel ürünler kategorisinde sitemizin en çok satanlar listesine yerleşmiş ürünler arasında bulunmaktadır. Partnerine daha fazla zevk vermek isteyenlerin vazgeçilmez olarak kabul edecekleri bu ürün incelemesini yapabilmeleri amacı ile sitemizde en çok ziyaret edilenler linkine bu ürün yerleştirilmesi işlemi gerçekleştirilmiştir.

 

Penis satın al, siparişi  imkanından faydalanmak için sitemizdeki ürünlerimiz arasından yapay penis çeşitlerini seçip kısa zamanda ürün özellikleri bölümünden ürün özelliklerini okuyarak tercih işleminizi gerçekleştirmelisiniz. Penisler özellik itibari ile hem içi dolu hem de içi boş olarak tasarlanmış olup erkelerin yanı sıra bayanlarında kullanımına uygun ürünler kategorisinde sizlere sunulmaktadır. Cinsel tercih bakımından eşcinsellerde düşünülerek bu şekilde tasarlanan yapay penislerimiz renk olarak hem ten renginde ve hassasiyetinde üretilmiş şekilde ürün görsellerimizde bulunduğu gibi Zenci kişilerle birliktelik yaşamak isteyenler içinde siyah ten renginde tasarlanarak satışa sunulmaktadır. İçi boş olan belden bağlamalı penise penisinizi sokarak sertleşme sorunu yaşasanız dahi gerçekçi görünümü ve dokusu itibari ile partnerinize aradığı zevk dolu birliktelik dakikalarını yaşatabilme imkanından faydalanabilirsiniz. Kalın ve kullanışlı olarak karşınıza çıkan bu yapay penisleri erkek olarak siz bile gördüğünüz zaman bir an önce eşinizle yatak odalarınıza çekilerek birliktelik yaşama arzunuzu gerçek kılmak isteyeceksiniz. Elinize kurye ya da kargo ile ulaştırılacak olan bu yapay penisler ürün poşeti ve ürün gizliliği ilkesine asla ters düşmeyecek şekilde teslimat gerçekleştirecek olan elemanlarla elinize ulaştırılacaktır. Sertleşme sorunu yaşayan ya da küçük penis boyutu nedeni ile eşi ile bir türlü aradığı haz alıcı cinsel ortamı yakalayamayan kişiler için tasarlanan bu cinsel ürün sitemizi ziyaret eden herkesin sahip olabileceği en kullanışlı ürünler listesine girebilmeyi başarmıştır. Takma penis çeşitlerimizi incelemeniz durumunda farklı çeşitlerde ve işlevlerde ürün çeşitlilikleri ile de karşılaşacaksınız. Bazı takma penislerimiz içi boş, içi dolu, suni vajina ya da vibratör olarak kullanılabilme özelliği ile sizlerin tam da istediğiniz kalitedeki ürüne sahip olabilme fırsatını sunarak bu ürünü kaçırılmaz fırsat olarak alabilmenize imkan tanıyıcı rol oynamaktadır.

 

Penis satın al işlemini gerçekleştirecek olan kişiler arasında içi boş yapay penis tercihinde bulunanlara şöyle bir göz attığınız zaman genel itibari ile ereksiyon problemi ile karşı karşıya kalmış kişiler olduğu kanısına varabileceksiniz. Bu içi boş olan penisler genel olarak ön kısmında dolgu malzemesi ile üretilmiş olup siz kullanıcılarımızın rahat kullanımına fırsat tanıyıcı özelliğe sahiptir. Farklı cinsel deneyimleri tatmak isteyenler ya da lezbiyenlerde genel olarak içi dolu yapay penis çeşitleri arasından tercih işlemi gerçekleştirme arzusu ile harekete geçmektedirler. Vibratör özellik biçiminde sahip olmak istediğiniz yapay penislerden faydalanırken de içi hava dolu olan takma penis titreşim özelliği ile ya da tek motorlu şekilde kullanım kolaylığı sağlayarak sizler için aradığınızı cinsel yaşamınızda vermeye hazır bir şekilde kullanım özelliğine sahip olarak ulaştırılmaktadır. İçi hava ile doldurulan takma penisler kimi zaman yapay vajina şeklinde de kullanılabilmektedir. İç kısımda yer alan tırtıklı yapı sayesinde bayan partneriniz zevkten dört köşe olurken sizin de zevk alabileceğiniz cinsel ortam oluşumu meydana gelebilmektedir. Kimi zaman bu ürünler cinsel yaşamlarında birden fazla kere cinsel birliktelik yaşamak isteyenler, ereksiyon problemi yaşayanlar, erken boşalma sorunu yaşayanlar ya da penisim küçük diye bunalıma girenler tarafından tercih edilen en favori cinsel ürün seçenekleri olarak kullanılabilmektedirler. Tüm bu sorunlarınızla baş etme konusunda sizlerin en önemli yardımcınız olacak olan bu ürün aynı zamanda kamufle etmek isteyenler için prezervatif kullanımı ile kamufle etme kolaylığını da sizlere sunmaktadır. şeker hastasıyım ve bu nedenle erken boşalma sorunu yaşıyorum diyorsanız bu durumu fazla dert etmeden sitemize gelerek içi boş ya da dolu penis çeşitlerimizden hangisini arzularsanız o penis çeşidini alarak cinsel arzularınızı tatmin etme imkanı edinebilirsiniz.

 

Penis satın al imkanını edinebileceğim güvenilir bir web sitesi arayışı içerisindeyim diyenlerin uğrak yeri olan sitemiz sizlerin cinsel hayatınızı adeta kurtarıcı görevi görmektedir. Yumuşak tene uyumlu şekilde tasarlanmış olan yapay penis çeşitleri ten rengi ve hassasiyeti bakımından tıpkı sizin penisinizi karşınızdaki cinsel partnerinize hissettirerek zevk çığlıkları ile dolu bir gece geçirebilmenize rehberlik edici rol oynamaktadır. Sitemizden alışveriş yapmanız durumunda kargo teslimi yapılırken ödeme fırsatından yararlanma imkanı da edinebilir; böylece kredi kartı numaranız ya da kişisel bilgilerinizi sitemizde paylaşma zorunluluğundan kurtulmuş olma fırsatından faydalanma imkanını en kısa zamanda değerlendirebilirsiniz. Cilt üzerinde herhangi bir zararlı etkisi bulunmayan bu ürün genel itibari ile Türkiye sınırı içerisinde en fazla 3 gün; İstanbul içerisinde de bulunduğunuz yer ve sipariş saatinize göre 3 saat içerisinde elinize ulaştırılabilmektedir. Sizi alıp hayallerinize götürecek olan bu ürün aynı zamanda çift yönlü imal edilmiş olup biseksüellerin rahatlıkla kullanabileceği özellikte bir cinsel ürün olarak da karşınıza çıkabilmektedir. Hafif yumuşak dokusu sizin partnerinizden beklediğinizi karşılamanıza yardımcı olacak bu ürün görsellerini, taksit seçeneklerini, ödeme kolaylıklarını, ürün ile ilgili yorum yapanları ve irin kullanımını gerçekleştirenlerin fikirlerini öğrenebilme fırsatını sitemizde seçtiğiniz ürün özelliklerinin yer aldığı sayfadan ilgili linklere tıklamada bulunarak ulaşabilirsiniz. Gizli paket gönderi işlemini sizler için sunan sitemiz aynı zamanda biz sizi arayalım linki aracılığı ile telefon numarasını bırakan müşterilerimize özel geri arama işlemi gerçekleştirip merak edilen sorulara cevap vermektedir. Ya da sipariş işleminizi anında alarak kısa zaman içerisinde ürün sahibi olabilme imkanını değerlendirebilmede de size yol gösterici rol oynamaktadır. 

16 cm uzunluğunda, gerçek et dokusunda, titreşim ayarlı motorlu realistik penis. Yumuşak dokusu ile gerçek et hissi verir. Su geçirmezdir, duşta banyoda kullanılabilir.
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 199.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Sex aleti

Sex aleti

Ürün Kodu: MP 1646
Ürün Açıklaması ;


Sex aletleri

SEX ALETLERİ

Sex aletleri, cinsel yaşamlarına hareket katmak isteyenler için tasarlanmış aletler olarak en özel malzemelerden yapılarak üretilip satışa sunulan aletlerdir. Bu aletler birçok kişi tarafından sıklıkla alınan ve kullanımı denilen aletler olup sitemizde de son derece güvenilir ve makul fiyatlarla satışı gerçekleştirilen cinsel ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Genel olarak tercih edilen sex aletleri vibratörler, takma penisler, suni vajina, realistik penis, uzatmalı prezervatif, şişme bebekler, vakum pomp ve fantezi ürünler olarak kategorilendirilmektedir. Bu ürünler arasında yer alan penis çeşitleri hem belden bağlamalı hem de vantuz gibi yere yapıştırılabilir tarz üretilmiş olup tamamen müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte karşımıza çıkmaktadır. Mini penis, parlak penis, dildos penis, penis vibratör, Porno Star vibratör, tekli vibratör, uzun penis, realistik penis, sahte penis, vantuzlu testisli vibratör, kalın realistik vibratör, 8 melez renk penis, yapay realistik Zenci vibratör penis, şişirme pompalı titreşimli vibratör, yumuşak penis ve anal vibratör gibi çeşitleri sitemizde kolaylıkla bulabileceğiniz konusunda emin olabilirsiniz. Bu yapma penis çeşitlerinin yanı sıra esnek vibratör, mini vajina, uyarıcı orgazm aleti, pilli vibratör ve çeşitleri, gerçek penis, Zenci vibratör, damarlı flexible penis,28 cm penis, süper vibratör, en son teknolojik led ışıklı vibratör, dolgun penis, jel dildo, yapma penis, düz plastik penis gibi çeşitlerimizde sitemizide en çok satılan penis çeşitleri olarak boy göstermektedir. Uzun penis isteyenler 30 cmâ??e yakın boyları ile tamamen gerçeği anımsatan damarlı penis çeşitleri arasından seçimde bulunurken ufak penis benim işimi görür diyenler 11- 13 cm aralıktaki penis boyutu ile karşınıza çıkan penis çeşitleri ile ihtiyaçlarını giderme tercihinde bulunarak cinsel atmosferlerini şekillendirebilmektedirler.

Sex aletleri arasında sıkça tercih edilen içi boş deri kemerli takma penisler özellikle orta yaşı aşmış ve erekte olmakta zorlanan erkekler tarafından tercih edilen ürün kategorileri arasında yer almaktadır. Erken boşaldığı için hem kendini hem partnerini mutsuz eden bireyler ve gece boyu birden fazla cinsel birliktelik yaşama arzusu ile yanıp tutuşanlar genel itibari ile deri kemerli yapma penis çeşitlerini inceleyerek bu yapma penis çeşitleri arasından seçimlerini yaparak alışveriş işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Doğal penis formunda ve deri kemerli külot gibi giyilebilme özelliğine sahip olan bu yapma penis birçok evlilik hayatını kurtarıcı rolü oynamakta ve her yaş grubundakilerin cinsel ihtiyaçlarına anında cevap verebilmektedir. İçi boş motorlu ve tireşim formunda tasarlanmış olan yapay penis çeşitleri ise cinsellikte karşı tarafa daha fazla haz duygusunu yaşatıp inleme seslerine hasret kalmış kişilerin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelik ve kalitedeki bir ürün olduğu için sitemizde tercih edilebilirliğini koruyan cinsel ürünlerimiz arasında satılmaktadır. Siz de eşinizin cinsel haz duygusundan inleme seslerini ninni gibi dinlemek ve bundan zevk almak istiyorsanız bu ürün temini için sitemize üyelik işlemlerinizi gerçekleştirip sipariş talebinizi bir an önce ileterek kullanıma başlayabilirsiniz. Sitemizde bu ürünü alıp kullanmış olanların yorumlarını okuyarak da bu ürün temini konusunda son kararınızı verebilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Tüm penis boylarına uyumlu olarak tasarlanmış olan bu ürünümüz ucu hafif kalkık olup görüldüğü zaman hiçbir bayanın hayır diyemeyeceği bir cinsel birlikteliğin başlangıcının gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. Orta yumuşaklıktaki bu ürün yıllar boyunca asla deforme olmadan kullanılabilir özelliktedir; son derece yumuşak silikondan yapılmış olup cilde herhangi bir tahriş edici etkisi bulunmadığı için rahat kullanılabilmektedir. Temizlik işleminin düzenli ve zamanında yapılması sonucunda asla cilt için hasarlı durum oluşumu meydana gelmesi durumu ile karşı karşıya kalmazsınız.

Sex aletleri arasında bulunan ve realistik penis adı ile adlandırılan ürünler içerisindeki motorlu çalışabilme özelliğine sahip penis çeşitleri arasında vantuzlu ( her yüzeye yapışabilen ) penis çeşitleri de sıklıkla alınan ürünler arasındadır. Titreşim hız ayarlı, damarlı yapısı ile doğal insan dokusundaki bu ürün inceden başlayıp kalınlaşan baş görünümü ile sizlere harika geceler yaşatacaktır. Gerçek penisin tüm hatları ile ele alınıp incelenmesi sonucunda tasarımcılar tarafından yeniden üretilen bu ürün kemerli yapısı itibari ile kullanıcılara rahat kullanım imkanı da tanımaktadır. Tam bir fantezi penisi olarak yararlanılan ufak penislerde 11- 12 cm ebatta üretilen ve ten rengi ile uyumlu bir biçimde karşımıza çıkan ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Daha zevkli cinsel yaşam deneyimlerini tatmak ve uzun süreli olarak yaşadığınız deneyimleri hafızalarınıza kazımak istiyorsanız bir an önce bu ürün çeşitlerimizi inceleyip değerlendirmeye başlayabilir; ekonomik fiyat seçeneği ile tercih edilebilir ürünler olarak kabul edebilirsiniz. Çift fonksiyonlu tasarlanmış olan yapay vajinalarda birçok kişinin asla hayır diyemeyecekleri ürünler zinciri arasında yer almakta olup zevkten dört köşe olacağınız birliktelikleri size sunma konusunda son derece başarılıdır. Gerçekten kadın vajinasının yumuşaklığını hissederek bir cinsel beraberlik yaşamak istiyorum diyenler arasında iseniz zaman kaybetmeden kendiniz adına gerçek et hassasiyetinde tasarlanan suni vajina çeşitlerimizi incelemeye başlayabilirsiniz. Gerçek kadın kalçasına dokunarak cinsel birliktelik yaşamak isteyenler için ise kadın kalçası görünümündeki suni vajina ve kalçalar sitemizde ten rengindeki görünümü ile sizleri gerçek dünyadan alıp cinsel hazzın doruk noktalarına kadar çıkarabilme rahatlığını sizlere sunacaklardır. Bu ürünümüzde kadın kalçasına vura vura kendinizden geçeceğiniz birlikteliklere hazırlanmaya ne dersiniz?

Sex aletleri arasında bulunan şişme bebek çeşitlerimizde şu şekildedir: Soft şişme bebek, hemşire şişme bebek, manken şişme bebek, realistik kadın, bakire şişme bebek, cinsel ilişki bebeği, seks bebeği. Bu tarz isimlerle isimlendirilip şişme bebekler link sayfasına yerleştirilen şişme bebekler hiç deneyim yaşamamış, bekar ya da evlenmemiş erkeklerin rüyalarını süsleyecek tarz gerçekçiliği ile ilişki yaşamaya müsaade etmektedir. Hayallerinizdeki mankenin şişme bebeğini alarak istediğiniz birliktelik pozisyonu ile bu bebek ile cinselliği yaşamaya başlayabilirsiniz. Sarışın, kumral ya da esmer fark etmez. Hangi ten rengi sizi hoş tutuyorsa o ten renginde tasarlanmış bebeği seçerek sitemizdeki giriş sayfanızdan seçiminizi yapıp sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Seks yapmaya müsait bir ortam yarattıysanız ve cdnizi takıp alemlere akmak istiyorsanız zaman kaybetmeden bir şişme bebek satın alarak cinselliğin doyumsuz tadını hissetmeye başlayabilirsiniz. Uzatmalı prezervatif ve vakum pomplarda sizleri cinsel yaşamınızda doyulmaz haz duyguları ile bir arada tutabilecek cinsel ürün kategorileri arasında yer almaktadır. Cinsel pomp sayesinde boyutundan memnun kalmadığınız penis boyutunuzda değişim yaratabilirken uzatmalı prezervatif kullanımı ile hem geciktirici ve haz verici hem de daha uzun bir penis ile cinsel partnerinizi mutlu etmenin yollarını bulabileceksiniz. Sizlerin tercihleriniz arasında yer alan cinsel erotik iç giyim kategorimizde bayan partnerinizi sanki yeni baştan yaratacak ürünlerle doludur. Mükemmel iç çamaşırları, seksi ve içinizin giderek bayan partnerinize bakmaya doyamayacağınız en kaliteli ve seksi kostümler sitemizde mevcuttur. Bu ürünlerimizi inceleyip beğendiğiniz zaman fiyat etiketine bakarak ne kadar uygun fiyatlı bir ürün diyebileceğiniz konusunda size garanti verebilir; ekonomik yollu bir alışveriş yapmış olmanın mutluluğunu tatmanın hazzını hissedebilirsiniz. Siz de cinsel hayatınıza renk katmak için sitemizi gezmeye hazır mısınız?

18 cm uzunluğunda vibratör sex aleti , Titreşimli, kumandalı motorlu. Testisleri vardır ve vantuzludur. Sert yüzeylere yapışarak sabitlenir.

 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 149.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Bahçelievler sexshop, dildo siparişi

Bahçelievler sexshop, dildo siparişi

Ürün Kodu: MP 1653
Ürün Açıklaması ;


Bahçelievler dildo sexshop

İSTANBUL BAHÇELİEVLER SEXSHOP

İstanbul Bahçelievler Sexshop daima kaliteli ürünleri satıldığı, özel indirimler ve kampanyalarla çok uygun rakamlara ürün alımı yapacağınız mağazadır. Bu nedenle, uzun yıllardır hizmet sunan mağazanın geniş ve kalıcı bir müşteri kitlesi olduğunu söylemek yanlış olmaz. Son yıllarda internet ağı ve bilgisayar ile akıllı telefonların kullanımı akıl almaz boyutlara ulaşmıştır. Bu nedenle, artık resmi ve özel işlemler gibi, alışverişler de çoğu zaman online alışveriş üzerinden yapılmaktadır. Bu duruma özellikle ülkemizde cinsellik ile ilgili her şeyin biraz çekinilerek yapıldığından cinsel ürün alışverişleri de dahildir. Mağazaya giderek klasik alışveriş yöntemleri ile ürün almaktan çekiniyorsanız, İstanbul Bahçelievler Sexshop online mağazası ile de hizmetinizde. Mağazanın internet sitesi de klasik mağazası ile aynı hatta daha zengin ürün özelliklerine sahiptir. Bu nedenle, a dan z ye cinsel ürünler olarak aklınıza gelen her ürünü bulabilirsiniz.

Bu anlamda, mağazanın genel arama motorlarından ulaşabileceğiniz internet sitesinden ve online satış mağazasından detaylı olarak inceleme yapmanız mümkündür. İsterseniz siteye ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Bu şekilde, yeni eklenen ürünleri, güncel indirim ve kampanyaları da yakalamanız mümkündür. Çte yandan, alım yapmak dışında diğer işlemler yani üyelik ve inceleme işlemleri kesinlikle ücretsizdir. Çrünleri sipariş vermeniz durumunda, İstanbul içinde aynı yakada 1 ile 3 saat arasında, ayrı yakada iseniz 2 ile 4 saat arasında teslimat yapılmaktadır. Bunun nedeni firmanın profesyonel bir kurye şirketi ile anlaşarak motorlu kurye kullanmasıdır. Motorlu kurye ile anlık şekilde teslimat gönderiye verilmektedir. Türkiye genelinde en hızlı şekilde gönderimlerinin olduğunu da unutmamalısınız. Motorlu kurye adresinize, üzerinde hiçbir ibare olmayan ve hediye paketi formunda olan ürünü alacaksınız. Ancak, özellikle bayanlar adreste paket teslim almaktan çekinebilir. Bu durumda,size en yakın kargo şubesini bildirmeniz yeterli. Oradan size gelen mesajla haberdar olarak hemen kargonuzu teslim alabilirsiniz. Paket içeriğini kargo görevlisi de bilmemektedir. Çekinmeden alabilirsiniz. İsterseniz bir sorun olması durumunda satışı iptal edip ürünü iade edebilirsiniz.

İnternet sitesinde devamlı şekilde iletişim bölümünden soru sorabilir, bunun için 7/24 hizmet sunan çağrı merkezinden de yararlanabilirsiniz. Bu anlamda, aklınızdaki tüm sorunları, ürünlerin özellikleri ve kullanımları ile ilgili soruları da yöneltebilirsiniz. Firmanın deneyimli, ve yetkili, aynı zamanda güler yüzlü personeli sizi aydınlayacaktır.

Birçok ürün kategorisi bulunmaktadır. Penis büyütücü ürünler, cinsel performans artıran ürünler, erkekler için sertleşme ve erken boşalma önleyen ürünler, bayanlar için azdırıcı ürünler, kaydırıcılar, göğüs büyütme ürünleri, seksi iç çamaşırları ve ayakkabıları, çeşitli fantezi ve cinsel fetiş ürünleri, kondom çeşitleri, dolgulu prezervatifler, vibratör modelleri, şişme bebek, şişme erkek ve suni vajina çeşitleri gibi birbirinden farklı ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Mazağa dünyanın en kaliteli markalarını ve modellerini sizlere ulaştırmaktadır. Bu nedenle içiniz rahat şekilde kullanabilirsiniz. Hem seks ürünlerinde, hem de oyuncaklarında, piyasada çok sayıda Çin malı ürün bulunmaktadır. Bunlar itibar etmeyin, sahte ürünleri ise kesinlikle kullanmayın. Mağazada ABD ve özellikle Avrupa Birliği Çlkelerinin ürünleri bulacaksınız. Kaliteli ürünleri uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çrünlerin garanti belgesi ve faturalı ayrıca kullanım kılavuzu ile size sunulacağından emin olabilirsiniz.

 

Çrünler arasında özellikle beylerin en fazla dikkatini çeken özelliklerin başında penis büyüten ürünler gelmektedir. Bunlar, beylerin penis boylarından şikayetçi olmaları durumunda, rahatlıkla kullanabilecekleri ürünlerdir. Her erkek en uzun ve en kalın ölçülerde penise sahip olmak ister. Bu nedenle, çocuk yaşlardan itibaren bu durum ön plana çıkar. Çte yandan, kadınlar da elbette uzun ve kalın penise sahip olan erkekler karşısında çok daha fazla tahrik olmaktadır. Bu nedenle, doğal ve size zararı olmayacak ürünlerle penis boyunuzu uzatabilirsiniz. Bunun için en gözde ürünlerden biri olan penis pompasını kullanabilirsiniz. İstanbul Bahçelievler Sexshop penis pompası çeşitlerinin en özel ve kaliteli olanlarını sizlere sunmaktadır. Çte yandan, bu ürünleri kullanım talimatlarını da mağaza bünyesinde bulabilirsiniz. Penis uzatma kitleri de kullanılabilir. Bunlar set halinde size gelecektir. Kullanılması kolay olup, aktivitelerinizi ve penisin fonksiyonlarını kesinlikle zora sokmaz. Bunun yanında, penis uzatan hap veya kremleri de belirli ölçüde sonuç sağlamak için kullanabilirsiniz. Bunun yanında, özelikle hap ve kremler kan dolaşımını artırdığından beylerin erken boşalma ve sertleşme sorunlarının da büyük ölçüde çözülmesini sağlamaktadır. Bu ürünler sayesinde, birkaç ay içinde penis boyunuzda ve kalınlığında etkili şekilde genişleme ve uzama sağlayacaksınız.

Bayanlar için çok özel ürünler de bulunmaktadır. Partnerlerine sürpriz yapmak isteyen bayanlar seksi iç çamaşırları ve ayakkabılarını mağazada bulabilir. Çte yandan, çeşitli fantezi ürünleri ve oyuncakları da bulabilirsiniz. Kırbaç, maske, fetiş giyimler, kelepçe gibi farklı ürünleri her zaman uygun rakamlara ve bol çeşitlerle alabilirsiniz. Kuruluk yaşayan bayanlar ve seks oyuncakları kullananlar birçok kaydırıcı çeşitlerini de mağazadan kolayca alabilir. Kokulu veya kokusuz olanları uygun fiyatlarıyla tercih edebilirsiniz.

Erkeklerin en önemli sorunlarından biri olan erken boşalma ve sertleşme sorunları da tedavi ile çözülebilir. Ancak, bunların çözümlerinde tedavilerin sonuç vermesi zaman almaktadır. Bu durumda, sekshoptan erken boşalmayı önleyen veya sertleşme sorunlarında yardımcı olan ürünleri alabilirsiniz. Hap veya krem formundaki ürünleri cinsel birleşmeden yarım saat kadar önce rahatlıkla kullanabilirsiniz. Etkisini hemen göreceksiniz. Çrünler cinsel yönden sizi rahatlatacak, kan dolaşımını özellikle penis çevresindeki kan damarlarını canlandırarak artıracaktır. Bu sayede, cinsel istek artacak ve penis sertleşecek ve erken boşalma da yaşanmayacaktır. Mutlaka ürünleri denemelisiniz. Firma tarafından yapılan kampanyaları ve set olarak hazırlanan ürünleri de her zaman inceleyin. Çok avantajlı sonuçlar alacaksınız.

Bu ürünler sayesinde partnerinizin de size olan ilgisi artacak. Çte yandan, dolgulu penis kılıflarını da denemeyi sakın unutmayın. Mağazada en kaliteli olanları bulabilirsiniz. Tırtıklı modeller ekstra zevk vermektedir. Bu nedenle, partnerinizin vajinasını detaylı şekilde uyaran tırtıklı dolgulu penis çeşitleri kullanmayı unutmamalısınız. Bunlar hem sizin zevk almanızı, hem sertleşme veya erken boşalma sorunu yaşamdan partnerinizi memnun etmenizi sağlayacaktır. Hem de kendinize güveniniz gelecek ve çift olarak farklı anlar yaşayabileceksiniz. Mağazada bayanlar için son dönemde hazırlanan şişme erkek modellerini de bulabilirsiniz. Bunların penis kısımları özel olarak vibratör şeklinde tasarlanmıştır. Zevkli kullanım sağlamaktadır. Bu şekilde, gerçek bir erkekler birlikte olma hissi uyanmaktadır. Çte yandan, damarlı ve testisli vibratör modellerine de kesinlikle göz atmalısınız. Bu ürünleri neredeyse gerçek penislerden ayırmanız çok zor olacaktır. Kesinlikle yalnızlığınızı size unutturacak aletleri her zaman kullanmak isteyeceksiniz. Çte yandan, beyler de suni vajina modellerini incelemelidir. Çok özel modelleri zevkle kullanacaksınız. Bu şekilde mastürbasyonlarınızın son derece kaliteli olacak. İsterseniz cep vajinası, isterseniz bütün suni vajina modellerini veya şişme mankenleri tercih edebilirsiniz. Bu özel ürünler orijinal marka garantileri ile mağazada satılmaktadır. Son derece özel marka ve model seçeneklerini bulabilirsiniz. Hemen siteye tıklayın ve birbirinden özel modelleri almayı unutmayın. Çeşitli ödeme seçenekleri ile bütçenize uygun ödemeler yapabilirsiniz. Bu nedenle fiyatlarını asla düşünmeyin ve alımlarınızı rahatça yapın.

13 cm boyunda dildo penis. Sert yüzeylere yapışabilir.


 


Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 99.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Penis modelleri satın almak istiyorum

Penis modelleri satın almak istiyorum

Ürün Kodu: MP 1655
Ürün Açıklaması ;


Penis modelleri satın al

Penis Modelleri Almak İstiyorum

Penis modelleri almak istiyorum diyorsanız size muhteşem bir önerimiz var. Online mağazamızdan yararlanarak istediğiniz modelde ve çeşitli özelliklere sahip penisleri uygun maliyetlerle satın alabilirsiniz.

Son dönemlerde teknolojik gelişmeler sayesinde dünyamız artık küçük bir kasaba haline geldi diyebiliriz. Global eşen dünyamızda insanlar artık birbirlerine çok daha rahat bir şekilde iletişim kura bilmekteler ve bunun bir diğer getirisi olarak farklı kültürler birbirlerinin içerisinde çok hızlı bir şekilde karışa biliyorlar. Çzellikle de facebook ve twitter gibi tüm dünyadaki insanların büyük bir kısmının üye olduğu sosyal ağlar üzerinden insanların birbirlerinin kültürlerini hızlı bir şekilde kopyalanması mümkün hale geliyor.

Cinsellik anlamında da insanlar bu iki farklı kültürün ortasında kaldığında tam olarak ne yapacaklarını bilemedikleri bir atmosfer içerisinde yaşamaya devam etmektedirler.  Bir taraftan özgür bir şekilde yaşam biçimi benimsemek ve bunun getirdiği rahatlık çerçevesi içerisinde davranışların düzenlemek isteyen bireyler öte yandan inanışları ve kültürleri gereğince biraz daha muhafazakâr bir yaşam stilini benimsemek ve bu doğrultuda hayatına devam etmek istiyorlar. Çzellikle ülkemizin batı bölgesinde bulunan illerin de yaşayan bayanlar sosyal ağlar üzerinden diğer ülkelerdeki insanların benimsemiş oldukları yaşam tarzlarına çok hızlı uyum sağlayabiliyor.

Cinsel yaşam içerisindeki son dönemde çıkmış olan yeniliklerden haberdar olabilmek ve eğer ilişkisi içerisinde kendisine fayda sağlayabileceğini öğrendiği bir yenilik varsa bunu hayatına katabilmek için bu bölge üzerinde yaşayan bayanlar çok daha çabuk davranırlar. Yapay penis modelleri almak istiyorum biçimde bir arama yaparak kullanımı gerçekleştirmek bahsettiğimiz bu konunun güzel bir örneği olabilir. Eşiyle veya flört ettiği sevgilisi ile birlikte kendi cinsel yaşamları içerisinde yenilik arayan heyecanlı sıcak tutabilmek adına farklı arayışlar içerisinde olan bayanlar son dönemlerde yapay penis kullanımı arttırmış durumdalar. İlişkilerin en önemli aşamalarından bir tanesi olan cinsellik içerisinde sağlıklı bir cinsel ilişki ile yaşayabilmek için insanlar çok büyük gayret sarf ediyorlar. Bunun temel sebebi cinsel yaşam içerisinde yaşanmış olumsuzluklardan ötürü insan ilişkilerinin bitme noktasına geldiğine dair son yıllarda yapılan bir çalışmadır. Bu çalışmada açıklanan istatistiklere göre son 10 yıllık süreç içerisinde ülkemizde biten evliliklerin yüzde 50 den fazlasının temel sebebinin başarısız cinsel ilişki olduğu gözlemlenmiştir. Bu kadar önemli bir konuma sahip iken cinsel yaşam içerisinde eğer bir problem yaşıyorsanız bu durumu saklamak veya geçiştirmek bir davranış içerisinde bulunursanız oluşabilecek problemler sonradan gerçekten büyük sıkıntılara yol açabilirler...

Çlkemizin batı bölgesinde yaşayan bayanlar eşleri ile arasında geçen cinsel ilişki içerisinde mutsuz olduklarını fark ettiklerinde genelde cinsel ilişki içerisinde yapay penis kullanımı gerçekleştiriyorlar. Orgazm seviyesine hızlı bir şekilde yüksele bilmek ve tam anlamıyla cinsel ilişkiden zevk alabilmek için bayanlar son yıllarda bu ürünün kullanımını oldukça arttırmış durumdalar. İlk bakıldığında erkekler için büyük bir sorun çıkartabilir bir ürün gibi görünse de bayanların çok daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde orgazm seviyesine ulaşabilmesi sağladığından ötürü bu ürünün kullanımı erkekler içinde önemli avantajlar taşımaktadır. Yoğun iş temposu ve stres altında bir yaşam stiline sahip olan hanımlar ve beylerin cinsel yaşam içerisinde yaşadıkları problemlerin temel sebebi yorgunluktan kaynaklanmaktadır. Çiftlerden ikisi de yorgun bir halde iken cinsel bir doyuma erişmek ve bu alanda başarılı bir cinsel ilişki yaşamak iki taraf için de oldukça zor bir durum haline geliyor. Koşullar yoğun bir tempo içerisinde çalışan çift sözüm bu kadar ağır hale geldiğinde bu problemin hızlı bir şekilde verilebilmesi için cinsel ürünlerin kullanımı ve ilişki içerisinde bunların aktif rol almasını sağlamak çiftlerin cinsel yaşamlarında mutluluğu arttıracak önemli tedbirlerden bir tanesi olabilir. Bu alanda halkımızın bilinçsiz bir yapıda olmasından dolayı cinsel ürünlerin kullanımına dair önyargı bulunmaktadır. Bu önyargının açılabilmesi için insanların cinsel yaşam hakkında bilgilendirilmesi gerekmektedir. Yazının başında bahsetmiş olduğunuz sosyal ağların kullanımı sayesinde insanlar artık çok rahat bir şekilde farklı kültürlerden cinsel yaşama dair birçok bilgi edinebilir.

Internet üzerinde bulunan sosyal paylaşım siteleri ve video paylaşım siteleri sayesinde cinsel yaşam içerisindeki doyumun nasıl en üst seviyeye çıkar olacağına dair birçok eğitimi hızlı bir şekilde ulaşabiliyorlar. Bu durumun faydaları kuşkusuz cinsel yaşam içerisinde daha mutlu bireylerin birbirleriyle daha haz dolu ilişkiler yaşamasını sağlıyor. Çzellikle video paylaşım siteleri içerisinde bulunan videolardan cinsel yaşam ürünlerinin tam olarak ne işe yaradığı nerelerde kullanılması gerektiğine dair son derece önemli bilgileri hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Cinsel yaşam içerisinde yapay penis kullanımı eğitimini almak için internette bulunan videolardan faydalanabilir ve eşinizin cinsel yaşam içerisinde çok daha rahat bir şekilde orgazm olması için nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Cinsel ürünlerin insan hayatına kattıkları faydaların en önemlilerinden bir tanesinin anlaşılabilmesi için bayanların internet üzerinde yaptıkları aramalara göz atmak büyük fayda olabilir. Yapay penis modelleri almak istiyorum biçiminde gerçekleştirilen aramaların sayısında oldukça büyük bir artış olması bu anlamda bayanların cinsellikte ne kadar farklı arayışlar içerisinde olduğunu bizlere gösteriyor.

Cinsel yaşam içerisinde bu kadar farklı arayışların ortaya çıktığı son yıllarda özellikle bayanlar tarafından oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmeye başlanan yapa penisler cinsel ilişki sırasında bayanların daha rahat orgazm olmalarını sağlayabiliyor. Cinsel ilişki esnasında sevgilisini ya da  eşini tatmin etmekte zorluk çeken bireyler bu anlamda penis modelleri satın almak istiyorum biçiminde bir arama gerçekleştirdikten sonra internetten karşılarına çıkan penis modellerinden satın alabiliyorlar.

Cinsel ilişkilerin insan hayatı içerisinde ne kadar büyük bir önem teşkil ettiğini anlayabilmek için uzmanların yaptıkları araştırmalara göz atmakta fayda olabilir. Son yıllarda çiftler arasındaki boşanmaların sebepleri araştırıldığında temel sebepler arasında çiftlerin başarısız ve istikrarsız bir şekilde ilerleyen cinsel yaşantıları göze çarpıyor. Dolayısı ile başarılı bir cinsel yaşantı için gerekenlerin yapılmadığında ortaya çıkacak olan problemlerin çiftler için kötü sonuçlar doğurabileceğini anlıyoruz. Bu anlamda cinsel ilişkinize yenilikler katmak ve başarılı bir ilişki idame ettirebilmek için cinsel içerikli ürünlerin kullanımını arttırmak ilişkinize fayda sağlayabilir.

21 yüzyılda toplum arası etkileşimin hızlı bir biçimde arttığını görmekteyiz. Bunun temel sebepleri arasında kişilerin sosyal ağları aktif bir biçimde kullanması geliyor. Artık dünyada olan biten gelişmelerden son derece hızlı bir biçimde haberdar olan insanlar nerede yeni bir gelişme varsa kendi hayatına değer katabilmek için öğrenip uygulamaya başlıyorlar. Boşanmaların ve ayrılıkların en önemli sebeplerinden bir tanesi olan cinsel ilişki içerisindeki başarısızlığı aşabilmek adına çiftlerin dünyada olup biten son gelişmelerden haberdar olmaları ve kendi yaşantılarına bunları eklemeleri oldukça faydalı olabilir. Cinsel yaşam ürünlerini gelişen teknoloji içerisinde artık internetten almak oldukça kolay bir durumdur. Bu anlamda başarılı bir biçimde cinsel ilişki yaşamak istiyorsanız eğer internet üzerinde satışı gerçekleştirilebilecek web sitelerinde kolayca istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Son yıllarda ülkemizde iyice yaygınlaşan erotik marketlerin internet üzerinden de hizmet verebiliyor olması ülkemizin her köşesinde yaşayan insanların bu ürünlere kolayca ulaşabilmesini sağladı. Satışı gerçekleşen ürünü paket gizliliğinin sağlanabilmesi adına özenle paketleyip kargolayan kişilerde insanların çekinmeden ürün alabilmesini kolaylaştırıyor.

16 cm uzunluğunda, testisli, motorlu titreşimli penis. Vantuzludur. Sabitlenebilir. Titreşim motoru penisin ucuna yerleştirilmiştir buda fazla zevk almanızı sağlatır.
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 195.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Elektrikli pilli penisler, vibratör çeşitleri

Elektrikli pilli penisler, vibratör çeşitleri

Ürün Kodu: MP 1682
Ürün Açıklaması ;


Elektrikli pilli penisler

ELEKTRİKLİ, PİLLİ PENİSLER

Elektrikli, pilli penisler zevkli kullanımları ile sizleri bekliyor. Bu aletlerin tüm dünya genelinde yaygın olarak kullanıldığını bilmeniz gerekmektedir. Çzellikle Avrupa ve ABD gibi gelişmiş ülkelerde zevk sahibi beyler ile kaliteli ve cinsel yaşamına önem veren bayanlar seks oyuncaklarını sıkça kullanmaktadır. Bu anlamda, siz de cinsel tatminlerinize önem vermeyi ihmal etmemelisiniz. En özel aletler ile kendinizi tatmin noktasında kaliteli sonuçlar alacağınızı unutmamalısınız. Bayanlar için çok özel bir alet seçeneği olarak vibratör modelleri ön plana çıkmaktadır. Vibratörleri yapay penis olarak değerlendirebilirsiniz. Çok kaliteli bir cinsel alet olup, kesinlikle orijinal erkek cinsel organı örnek alınarak yapılmaktadır. Bu sayede bayanların partnerleri olmadan kaliteli şekilde kullanmaları ve yüksek zevk almaları da mümkün olmaktadır.

Elektrikli pilli penisler, vibratörlerin kullanım şekillerine göre ayrılan çeşitleridir. Pilli modeller de elektrikli modeller de son derece kullanışlıdır. Pilli modellerin kullanımdan sonra pillerinin çıkarılması yerinde olacaktır. Aksi takdirde, pilin aletlerin içinde akması ve ürüne zarar vermesi söz konusu olmaktadır. Çte yandan, elektrikli modelleri de her zaman şarj etmek suretiyle kullanabilirsiniz. şarja iken aletleri kesinlikle kullanmamalısınız. Aksi takdirde elektrik akımı sorun yaratabilir. Aletlerin fonksiyonel özelliklerinin olması pil veya elektrik kullanımı zorunlu kılmaktadır. Titreşim özelliği bu özelliklerin başında gelmektedir. Titreşim hızını en azdan en çoğa kadar ayarlayabilirsimiz. Bunu aletin kenarında bulunan özel bir bölmeden ayarlamanız mümkündür.

Titreşim özelliklerini kullanmak inanılmaz zevk almanızı sağlayacaktır. Bu şekilde, orijinal penis etkisini alacaksınız. Çte yandan, darbe etkili, oynar başlı, su fışkırtmalı modelleri de inanılmaz zevkli şekilde kullanabilirsiniz. ELEKTRİKLİ PİLLİ PENİSLER anlamında, çok özel ve inanılmaz zevkli modeller sizleri bekliyor. Damarlı, zenci veya ten rengi vibratör, testisli modelleri seçebilirsiniz. Çte yandan, kalın ve uzun vibratör seçeneklerini veya taşınabilen daha ufak modelleri de seçebilirsiniz. Jel penisler de çok özel ve kullanışlıdır. Aletlerin en etkilisi sizin zevklerinize uygun olandır. Bu nedenle, kendi tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz. Vantuzlu modelleri veya kemerli modelleri de seçebilirsiniz. Çzellikle kemerli veya külotlu modeller kesinlikle çiftlerin kullanması için idealdir.

Vibratör çeşitlerini en kaliteli olarak sitemizde bulabilirsiniz. Orijinal garantili aletleri içiniz rahat şekilde adresimizden satın alabilirsiniz. Resimleri detaylı şekilde inceleyerek, ürünleri detaylı olarak incelemeniz mümkündür. Çrünler hakkında aklınızda soru işaretleri olması durumunda, kesinlikle ve her zaman sitemizde uzman çalışanlarımıza danışabilirsiniz. Bu şekilde, sorularınızın cevaplanması ve aletleri daha kolay anlamanız söz konusu olacaktır. Ekonomik rakamlara ürün satışı yaptığımızı da unutmamalısınız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön planda gelmektedir. Bu anlamda, hem kaliteli dünya markalarını, hem de uygun fiyatları adresimizde bulacaksınız. Taksit seçenekleri de sizi fazlasıyla memnun edecek. Kargo konusunda aklınızda çekinceler olmasın. Gönderimler hızlı gönderim ile kaliteli şekilde yapılmaktadır.

Siparişlerinizi vermenizi takiben, saatler veya yer durumuna göre bir veya iki gün içinde gönderimler yapılmaktadır. Bu anlamda, bekleme sürenizin son derece kısa olduğunu bilmelisiniz. Çte yandan, gönderimler zor durumda kalmanızı önleyecek şekilde kapalı ve içeriği belli olmayan şekilde yapılmaktadır. Hediye paketi görünümünde olan paketlerin içinde ne olduğunu kargo görevlisi dahil kimse bilmemektedir. Bu şekilde, özellikle bayan müşterilerimiz içleri rahat şekilde sipariş verebilirler. Bunun yanında, eğer siparişleri adreslerinde almak istemezseniz, bu durumda, size en yakın kargo şubemizden alabilirsiniz. şubeden teslim almak da sizin için rahatlatıcı olabilir. Kesinlikle en uygun satış rakamlarını ve en kaliteli seks ürünlerini adresimizde bulacaksınız. 

Elektrikli, pilli penis çeşitimiz 20 cm uzunluğunda, motorlu ve titreşimlidir. Yumuşak dokudadır. KALİTELİ ELEKTRİKLİ PİLLİ VİBRATÇR ÇEşİTİDİR.
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 55.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen Al

Kalın plastik penisler

Kalın plastik penisler

Ürün Kodu: MP 1686
Ürün Açıklaması ;


Kalın plastik penisler

KALIN PLASTİK PENİSLER

Kalın plastik penisler  vibratör çeşitleri arasında yer almakla birlikte, bayanların en ilgi gösterdiği cinsel aletlerin başında gelmektedir. Cinsel ürünler yaygın olarak bilinmeyen, özellikle ülkemizde yeni duyulmaya başlanan, ama kullanıcıların da inanılmaz zevk aldığı ürünlerdir. Çzellikle gelişmiş ülkelerde yaygın olarak kullanım sağlanmaktadır. Bu nedenle, eğer tanışmadıysanız aktif cinsel yaşama geçen bir yetişkin olarak, kendinize özen gösterip en özel aletleri bulabilirsiniz. Cinsel yaşamı başlayan ve 18 yaşından büyük olan herkes bu aletleri rahatlıkla kullanabilir. Bayanlar için en uygun modeller ise vibratör çeşitleridir. Bunun yanında, yeni yani birkaç yıldır piyasaya sürülen şişme erkek modellerini de seçebilirsiniz. Vibratörler kullanımı ve taşınması kolay olduğundan tercih edilmektedir.

Kalın plastik penisler kalın penis seven bayanlar için kesinlikle tercih edilmesi gereken modellerin başında gelmektedir. Bunun yanında, uzun penis boylarını seven bayanlar için  20 cm penis çeşitleri de bulunmaktadır. Sekste kullanılan aletleri kendi zevklerinize göre seçebilirsiniz. Bu şekilde, size ne iyi gelir, etkili mi gibi soruları kafanızda hesaplayarak kararlarınızı verebilirsiniz. Bu aletler realistik olarak anılmaktadır. Bunun anlamı da silikon malzemeden hazırlanan penisler anlamına gelmektedir. Silikon çok dayanıklı, esnek, estetik, kolay şekil alan, kopmayan veya kırılmayan, yanmayan özellikler taşımaktadır. Bu nedenle, hem vücut dışında çeşitli sağlık ürünlerinde, hem de vücut içinde ameliyatlarda çeşitli şekilleri ile kullanılmaktadır. Seks aletleri kapsamında da artık %90 şekilde silikon malzeme kullanılmaktadır.

KALIN PLASTİK PENİSLER, zevklere göre ayrına vibratör çeşitleriden biridir ve her zaman ilgi görmektedir. Bu anlamda, bu aletlerin de fonksiyonel özellikleri olduğunu bilmelisiniz. Buna göre, darbeli, oynar başlı, su fışkırtan, özellikle de titreşimli fonksiyonları olan aletleri bulabilirsiniz. Bu şekilde, aletlerin inanılmaz kaliteli ve özellikleri olan şekilde, yüksek haz alarak kullanmanız mümkün olacaktır. Gerçek penisten neredeyse ürünleri ayıramayacaksınız. Çzellikle, testisli ve damarlı modelleri seçmeniz durumunda, gerçekçi bir etki sağlayacaksınız. Bu şekilde, bambaşka hisleri yaşayabilirsiniz. İnanın aletler sayesinde, bir partnere asla ihtiyacınız olmayacak. Yalnızlığını en kaliteli şekilde, yüksek zevk alarak giderebilirsiniz. Bambaşka deneyimler yaşayacaksınız.

Vibratörlerin temizlenmesi ve saklanması çok kolaydır. Bu anlamda, sadece saf su yani, çeşmeden akan su ve sabunlar temizlemeniz yeterlidir. Bu kadar kolay şekilde temizlemeniz mümkündür. Çte yandan, odanızda çekmecenizde rahatlıkla saklayabilirsiniz. Sadece direk güneş ışınları ile temas ettirmemelisiniz. Bunun dışında, önemli bir nokta ise, ürünlerin kayganlaştırıcı krem veya jel çeşitleri ile kullanılmasının önemli olmasıdır. Bu şekilde vajinanın aletle buluşmasında daha yüksek zevk alınacaktır. Çte yandan, aletlerin vajinada yoğun sürtünme sırasında kızarma veya tahriş yapmaması için de krem ya da jel kullanımı önemlidir. Bunun yanında, kalın vibratörler vajina dubarları ile direk temas edeceğinden bayanlara yüksek zevk vermektedir. Bu şekilde, orgazm olma etkiniz de artacaktır.

Aletlerin en etkili ve kaliteli olanlarını internet sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Bu şekilde ürünleri resimleri üzerinden inceleyebilir, çeşitleri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Orijinal garantili aletler sizleri bekliyor. Bu şekilde, en özel aletleri en uygun satış rakamları üzerinden adresimizde bulabilirsiniz. Taksitli ve ekonomik ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Çte yandan, siparişlerinizin gizli ve kapalı şekilde, ayrıca anında yani hızlı şekilde yapmanız da mümkündür. Çrünleri orijinal faturaları ve sertifikaları ile alacaksınız. Çok özel aletlerin dünya genelinde en kaliteli marka seçenekleri ile alacağınızdan şüpheniz olmasın. Hemen genel arama motorlarından sitemize ulaşın ve kaliteli, sizin için hazırladığımız aletleri sıcağı sıcağına inceleyin, Siparişlerinizi verin. 

19 cm uzunluğunda, vantuzlu, sert yüzeylere yapışabilen, motorlu ve titreşimli kadın vibratör çeşitir.
Ürün ÖzellikÜrün ÖzellikÜrün Özellik

1 KUTU FİYATI : 159.TL
Telefon İle SiparişbosKredi Kartı İle Hemen AlAnal Pluglar

Anal Sex Boncukları

Klitoris Uyarıcı

Seksi iç giyim

Protez Penis

Realistik Penis

Suni Vajina

Şişme Bebek

Uzatmalı Prezervatif

Vakum Pompası

Vibratör

Vibratörlü Külotiletisim
Telefon
: (0216) 347 88 73 - (0216) 345 07 87
: (0216) 450 63 07 - (0216) 345 87 22
: (0216) 345 87 23
Turkcell
: (0532) 217 17 06 - (0536) 984 71 63
: (0536) 547 97 64 - (0538) 274 18 42
: (0535) 453 18 93
Vodafone
: (0544) 715 67 82 -  (0543) 542 13 07
: (0545) 595 74 37
Avea
: (0555) 353 76 28 -  (0554) 324 39 42ico Ürün Bana Nasıl Geliyor ? ( Teslimat )
   ico Kredi kartı veya banka havalesi ile yapmış olduğunuz alışverişlerde ürününüz anlaşmalı kargolar ile yollanır

Müşterilerimiz kurye ile kapıda teslimatları  özel motorlu kurye firması aracılığıyla yollanır.

Banka havalesi veya kredi kartı ile alışveriş yapan müşterilerimiz dilerlerse istanbul içinde bir acil talep söz konusu ise  motorlu kurye ile teslimat gerçekleşebilir.
Hassas ürünler ( Kırılacak şişe vb.) koruma kılıflarında paketlenerek kargolanır.


ico Ürünleri Nasıl Pakette Yolluyorsunuz ? ( Paketleme - Gizlilik )
   ico Cinsel Sağlık Ürünleri Size Özel Kapalı Pakette Gelmelidir. Bu Sektördeki birçok firma ürünü sadece kargo poşetine koymaktadır.

Akalite olarak sizin kişisel mahrumiyetiniz herşeyden önemlidir. Biz bilirizki siz paketinizi güvenle almak istersiniz.

Bunun için biz önce istediğiniz ürünü , üzerinde hiçbir ibare olmayan karton kutuya yerleştiririz. Paketiniz kırılmalara ve dışardan görülmelere karşı artık güvendedir. Kargo poşedi kontrol edildiğinde içeriğinde ne olduğu asla anlaşılmaz.

Kargo paketinin üzerinde gönderen kısmında sizi mağdur edecek , utandıracak herhangi bir ibare asla bulunmaz.

Sektörümüzdeki yılların bize öğrettiği bu ayrıntı BİZCE ÇOK ÖNEMLİDİR.

Bizim sizin için düşünüp uyguladığımız bu ayrıntıdan sizde kişisel mahrumiyetiniz için faydalanın. Güvenli Alışverişler.ico Firma Olarak Gizlilik Politikanız Nedir ? ( Gizlilik )
   ico Dünyanın tüm ülkelerinde normal olan fakat ülkemizde garip karşılanan sektörümüzün toplum tarafından ve müşterilerimiz tarafından nasıl anlaşıldığı veya görüldüğünün farkındayız.

Müşterilerimize giden ürünlerin hepsi özenle paketlenir dışardan anlaşılmayacak şekilde gönderilir. Siz sayın müşterilerimizin mağdur olmaması amaçlanarak
paket üzerinde gönderici kısmında shop , sexhop , erotik shop vb.kelimeler asla kullanılmaz. Firmamıza vermiş olduğunuz İsim , adres ,telefon gibi bilgileriniz asla 3. şahısların eline geçmez. Unutmayın sizin değerleriniz bizim için en önemli misyondur.


ico Paketim Kaç Günde Gelir ? ( Teslimat )
   ico
Firmamız siparişinizin ardından ürün stokta ise paketler ve aynı günkargoya verir. Stoklarda yok ise tedarikçi firmalardan tedarik ederek bir sonraki gün kargoya verir.
Ortalama ürün gelme süresi 1 -3 gün arasıdır. İstanbul içinde kurye ile yapılan alışverişlerde , siparişiniz aynıgün ve birkaç saat içerisinde kapınızda olur.Bayan azdırıcı Damla Kaydırıcı Penis Sertleştirici Ürünler Geciktirici SpreyPenis Büyütücü Vakum pomp

Telefonla Siparis


GÜNÜN SÖZÜ