Geciktirici Ve Sertleştirici İlaçlar

: 4.3/5 Hit: 1221 Puan

Geciktirici ve sertleştirici ilaçlar ve erken boşalma hakkında.Erken boşalma erkeğin cinsel birliktelik sırasında doruk noktasına ulaştığında boşalma aktivitesini kontrol edememe durumdur. Cinsel birleşme sırasında kendini kontrol edemeyen erkek üzerinde büyük bir özgüven kaybı oluşmakta ve yavaş yavaş cinsel hayatına daha az zaman ayırmaktadır.

 

Tüm dünyada erkeklerin en büyük kabusu olan erken boşalma problemi erkeğin yaradılışından beri erkek ile beraber olan bir cinsel problemdir. Araştırmalara göre ülkemizde her dört kişiden biri erken boşalma problemi ile karşı karşıya kalmaktadır. Erken boşalma probleminin bilimsel araştırması gerçekleştirilmiştir. O dönemde yapılan araştırmaya göre her dört erkekten üçü cinsel birlikteliklerini en fazla iki dakika sürdürdüklerini belirmişlerdir. Günümüzde hizmet ve yaşam kalitesi artmasına rağmen ülkemizde 2011 yılında yapılan araştırmaya göre her dört erkekten biri erken boşalma problemi yaşadığını açıklamıştır. Uzmanlara göre erkeğin sağlıklı bir cinsel birliktelik geçirme süresi beş dakikadan daha uzun olmalıdır. Beş dakikadan daha kısa süren cinsel ilişkilere erken boşalma problemi tanısı konmaktadır.

 

Cinsel birliktelik sırasında partnerini tam olarak orgazm seviyesine ulaştıramayan erkek kendini cinsel birleşme konusunda yetersiz olarak görmektedir. Erken boşalma problemi cinsel bir yetersizlik durumu değildir. Kadınların orgazm seviyesine ulaşma süreleri erkeklere oranla daha uzun bir sürede gerçekleştirmektedir. Bu yüzden erkeğin boşalma süresi daha uzun vakitte geçekleşmesi gerekmektedir. Ülkemizde pek çok kişi ilk gerçekleşen boşalma aktivitesinden sonra ikincisinin oluşumunun daha geç sürede oluşacağını düşünmektedir. Oysa bu düşünce oldukça yanlış bir tutumdur. Ülkemizde erken boşalma probleminden sonra erkeklerde görülen diğer bir cinsel problem sorunu ereksiyon problemidir. 

 

 Geciktirici ve Ereksiyon

 

Sertleştirici cinsel uyarılma sonucunda penisin sağa sola veya aşağı yukarı gönde büyümesi ve çapının genişlemesidir. Cinsel olarak tam olarak uyarılmasına rağmen penisini tam erekte durumuna ulaştıramayan hem kendini hem de partnerini tam orgazm seviyesine ulaştıramamaktadır. Her iki durumda da özgüveni kaybolan erkek cinsel hayattan tamamen soğuyabilmektedir. Günümüzde gelişen ilaç teknolojisi sayesinde bu tür cinsel problemlerin tedavisine yardımcı olan pek çok ürün bulunmaktadır. İnternet hizmetinin gelişmesi ile pek çok kişi bu tür ürünlere hızlı güvenli bir şekilde sahip olabilmektedir.

 

Geciktirici ürünler içerisinde  geciktirici ve sertleştirici gıdalar, macunlar, spreyler, yiyecekler, bitkiler,kremler ve şifalı geciktirici ve sertleştirici yardımcı ürünler içinde eromax ve dooz gelir.tüm dünyada erkekler tarafından en çok satın alınan ürün geciktirici spreylerdir. Kullanımı oldukça basit olan bu ürünün etkisi pek çok laboratuar ortamında test edilmiş onaylanmıştır. Geciktirici sprey ürününde bir dünya markası olan Dooz geciktirici yardımcı sprey sizleri daha sağlıklı bir yaşama davet etmektedir. Uzmanlar tarafından ereksiyon problemi olan kişilere tedavi amaçlı önerdikleri Eromax Ereksiyon  sertleştirici yardımcı hapı artık en uygun fiyatlar ile sitemizde bulunmaktadır.

 

Geciktirici ve sertleştirici

 

Sizde bu sağlıklı ürünler satın alarak hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Sattığı doğal ve etkili ürünler ile Türkiye’nin en çok kullanılan alışveriş adreslerinden olan sitemiz sizlere kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

 

Geciktirici Sprey Kategorisindeki Ürünler için TIKLAYINIZ.No: 299 Tags: Geciktirici, sertleştiriciler, ereksiyon hapı, markaları, geciktirici ve sertleştirici macunlar,hap,ilaçlar