Çin Yağı 'Yılın Doğal ürünü' seçildi
Son dört yıldır Almanya'da "Naturel Remedies (Doğal ürünler) kategorisinde
'Yılın Doğal ürünü' seçilen China Oel (çin Yağı) unvanını 2004 yılında da korudu. Almanya'nın ödül rekortmeni ürünü China Oel, birkaç yıldır ülkemizde de satılıyor.


Ana Sayfa   Çin Yağı Hakkında   Çin Yağı Yararları
Tüm Ağrılar İçin Mantar üremesine
Kaşıntıyı önleyici Sinirleri yatıştırıyor
Kas Gevşetici Adet Ağrılarına
Nefes Açıcı üst Solunum Yoluna
Gaz Söktürücü Gripte , Nezlede
Mide Bulantısına Hazımsızlık İçin
    ÇİN YAĞI NEDİR ?
ÇİN YAĞI - CHİNA OEL

Almanya'dan ithal edilen ve nanenin bir türevinden elde edilen China Oel, birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılıyor.

Menthae Piperiate etken maddeli olan China Oel'in en büyük özelliği doğal olması ve tüm yaş gruplarında güvenle kullanılabilmesi. Yüzde yüz doğa olarak üretildiği için hiçbir yan etkisi bulunmayan Chine Oel, aynı zamanda alo ve kimyasal madde içermediği için de bebeklerden yaşlılar, hamilelerden emziren anneye kadar herkes tarafından kullanılmakta. Son dört yıldır Almanya'da "en iyi doğal ürün" seçilen China Oel'in tarihçesi oldukça uzaklara gitmekte. Yüzyıllardır Uzakdoğu'da uygulanan bitkisel tedavilerde nane önemli bir yer tutmaktadır. Rahatlatıcı ve anestezik özelliği nedeniyle ağrılı durumlardan bulantılı durumlara kadar birçok rahatsızlıkta nane tercih edilmekte.

Mide bulantısının giderilmesinde ilk tercih olan nane, aynı zamanda sindirim ve safra salgılarını uyardığı içindir ki karminatif (gaz oluşumunu engelleyen) etkisinden dolayı gaz ve sancılı durumlarda da ilk müracaat edilen bitki olmuştur. Metal ile temas halinde ürünün etkisi azalacağından ve tadı değişeceğinden dolayı ürünün her aşaması titizlikle takip edilmekte. Nanenin özelliğini yitirmemesi için China Oel'in ana hammaddesini oluşturan menthae piperitae tek tek elle toplanmaktadır.


FAYDALARI
Almanya'da 54 yıldır kullanılan ve şimdi Türkiye'de halkın kullanımına sunulan China Oel, Migren ve baş ağrısı başta olmak üzere diş ve dişeti rahatsızlıkları, üst solunum yolu hastalıkları, grip, nezle, öksürük, burun tıkanmaları, ses bozukluğu gibi durumlarda bir iki damla China Oel yeterli olmakta. China Oel'in etkisi yalnızca bunlarla sınırlı kalmıyor. Kas gevşetici özelliğinden dolayı sporcular tarafından tercih edilen ürün, masaj ile vücudun rahatlamasını sağlamakta. Sauna ve buhar banyolarında kullanıldığı gibi masaj sırasındada vücuda haricen uygulanan China Oel, gerilmiş sinir ve kasları gevşeterek bünyenin rahatlamasını sağlamakta.

Önemli Not: Çin Yağımız Küçük Boy Değil Orta Boydur.

ANA SAYFA | ÇİN YAĞI HAKKINDA | ÇİN YAĞI FAYDALARI | BASINDA ÇİN YAĞI | ÖDEME SEÇENEKLERİ | İLETİŞİM - SİPARİŞ

İNGİLTERE MERKEZ : King Street Business Center 41 king street Luton Bedfordshire  LU1 2DW  UK London / ENGLAND
TÜRKİYE MERKEZ : İstanbul / TÜRKİYE


Copyright © 2008