BİZE ULAŞIN
0216 347 88 73
0216 450 63 07
 
Ana Sayfa | Hakkında | İçeriği | Etkileri | Kullanımı | İletişim SiparişBeş Şifalı Bitki ile Yapılan Özel Bir Çay Bu Sezonun Zayıflama Trendi Oldu.
"Beşibiryerde" Adı Verilen Yöntem, Üç Ayda 20 Kilo Verdiriyor.

Mate Nedir ?

Mate, Güney Amerika'da yetişen "Ilex Paraguayensis" isimli bitkinin yeşil yapraklarıdır. İlk kullanıcıları Güney Amerika yerlileri olup, sonraları Cizvit rahipleri tarafındandüzenli olarak üretilmiş ve uyarıcı etkisi nedeni ile çay ve kahve yerine tüketilen günlük bir içecek olarak kullanılagelmiştir. Asırlardır Güney Amerika yerlileri tarafından güç ve şifa kaynağı olarak tüketilen Mate çayı, bu özellikleri ile kıtanın milli içeceği. Mate Çayı, en çok Paraguay'da yetişen tropikal bir bitkiden (Ilex paraguayensis) elde edildiği için Paraguay Çayı olarak da biliniyor.

Mate Çayı tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılmaktadır. Vücutta yağ emilimini engelliyor, yağların hızlı yakılmasını sağlıyor ve vücuttan su atılımını kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda kafein benzeri özelliklere sahip fakat kafeinin kötü etkisine sahip değildir. Her yaştan grubu tarafından kullanılabilir. Metabolizması yavaş işleyen kişiler için son derece sağlıklı bir içecektir. Tam etki için günde üç fincan tüketilmelidir.

Mate Çayı Ne İşe Yarar ?

Vücuttan su atımını kolaylaştırır, böylece ödem giderici etki sağlar.
Yağların hızlı yakılmasını sağlar. Bu nedenle rejimlerde ve obezite tedavisinde sıkça kullanılır.
Yüksek orandaki vitamin ve mineral içeriği ile vücuda enerji verir.
Dokuları zararlı dış etkenlere karşı koruyarak, yaşlanma etkilerini geciktirir, vücudun direncini artırır.Beş şifalı bitki ile yapılan özel bir çay bu sezonun zayıflama trendi oldu. "Beşibiryerde" adı verilen yöntem, üç ayda 20 kilo verdiriyor.

"Beşibiryerde" doğanın yağ yakıcı gücünün de kanıtı. Bu bitkiler özellikle yağ yakıcı ve selülit giderici olanlardan seçilmiş. Doğal hayattan edilen bu yöntem gerçek zayıflamayı sağlıyor. 

Zayıflama Çayı

Beşi bir yerde zayıflama çayı 1 litre su kaynatılarak, bazı tariflaerde yeşil çayı diğerlerinin iki katı oranında vermiştir, birer çay kaşığı mate, yeşil çay, funda, biberiye ve kekik yaprağı katılması ve  10 dakika demlenmesiyle hazırlanır ve süzülerek içilir. Günde en fazla 4 fincan içilmesi tavsiye edilmektedir. Emziren annelerin zaten zayıflama gibi bir dertlerinin olmadığını düşünürsek, hamile annelerin dikkatli olmalarında yarar var. Zira yanlış ya da fazla kullanım sorunlara yol açabilir.

Tabiatta çözüm var

Zayıflamak için sevdiği yiyeceklerden uzak kalan birçok insan, diyetle zayıflasa da daha sonra bu kiloları tekrar geri alıyor. Çünkü diyetten sonra beden, kıtlık sendromuna girmiş gibi psikolojiye giriyor. Yağsız, tuzsuz yiyeceklerle bir müddet yaşamak insanı diyet sonrası olumsuz etkileyebiliyor. Sonuç olarak rejimden sonra verilen kilonun iki mislini alan insanlar başka formüller arıyor. Bu aralar zayıflamada tabiattan yöntemler dikkat çekiyor: Bitkiler sadece hastalıklar için değil, kilo vermek için de hayli etkili. İncelmek isteyenler için bazı şifalı bitkiler bedendeki yağları yakıyor diyor Kurt ve ekliyor: "Kadın ve erkek herkesin ortak problemi oldu kilo. Obezite ise bu sorunun vahimleşmiş hali. Şunu unutmamak lazım. Bu eşsiz tabiat içinde her şeye çözüm var! Örneğin kekik, yeşil çay, biberiye, funda yaprağı ve mate yaprağı tamamıyla doğal ve hiç bir yan etkisi bulunmayan bitkiler olarak, olumlu sonuçlar verdiriyor. Direk olarak vücudumuzdaki yağları yaktığı için "gerçek" kilo verdiriyor."

FİYATI : 15 .TL
128 Bit SSL Şifreleme Yöntemi İle Korunan Sitemizden Güvenle, çekinmeden Alışveriş Yapabilirsiniz.
128 Bit SSL Şifreleme Yöntemi İle Korunan Sitemizden Güvenle, çekinmeden Alışveriş Yapabilirsiniz.

Ana Sayfa    |   Hakkında    |   İçeriği    |   Etkileri    |   Kullanımı    |   İletişim Sipariş    |   © 2008 MutluPartner.com Alışveriş Siteleri . Her Hakkı Saklıdır.